Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D50A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Anne Pelto-Huikko Hiisirasti    12:38:00   36:29  
2.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    12:40:00   38:39  
3.   Brigitte Howald OLG Herzogenbuchsee  SUI  13:00:00   39:30  
4.   Leena Mutka Suunta Jyväskylä    11:42:00   39:57  
5.   Kirsi Laasonen Tampereen Pyrintö    13:34:00   40:07  
6.   Sari Maijala Epilän Esa    13:36:00   41:43  
7.   Anne Udd Markbygdens OK  SWE  12:22:00   42:09  
8.   Tea Eisanen Maarian Mahti    12:18:00   43:11  
9.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    13:08:00   45:37  
10.   Tuula Sani Hollolan Urheilijat -46    11:58:00   46:57  
11.   Arija Sinke Kapa OK  LAT  13:44:00   47:27  
12.   Heli Antikainen-Pauna Pargas IF    11:52:00   47:33  
13.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    12:10:00   47:50  
14.   Mirja Linjama Espoon Suunta    12:16:00   48:04  
15.   Marjo Virtanen Hiisirasti    13:42:00   49:39  
16.   Päivi Mäkineste-Mäkelä Rasti-Kurikka    12:52:00   49:55  
17.   Lea Nenonen SK Vuoksi    12:12:00   50:29  
18.   Victoria Fershalova SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  12:36:00   50:48  
19.   Näf Ruth Humbel OLGCordo  SUI  13:30:00   50:51  
20.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    12:20:00   51:36  
21.   Pirjo Rämänen Ilomantsin Urheilijat    13:02:00   52:38  
22.   Päivi Niemi Rajamäen Rykmentti    13:18:00   52:39  
23.   Maija Kerkola Tampereen Pyrintö    12:04:00   54:00  
24.   Pirkko Vehomäki Olavin Rasti    13:12:00   54:01  
25.   Tuula Kuisma Someron Esa    13:22:00   55:07  
26.   Marita Kokkila Espoon Suunta    13:14:00   55:09  
27.   Leena Salmenkylä-Mattila Helsingin Suunnistajat    12:42:00   55:46  
28.   Paula Malinen Kajaanin Suunnistajat    13:28:00   55:56  
29.   Ulla Soininen Säyneisen Salpa    12:30:00   56:56  
30.   Irina Strizhkova OK AKFA  RUS  11:38:00   58:36  
31.   Irma Jokinen Turengin Sarastus    13:38:00   59:57  
32.   Tuula Lallo Joutsenon Kullervo    13:32:00   1:02:44  
33.   Liisa Nordberg Helsingin Suunnistajat    12:08:00   1:03:05  
34.   Tamara Fedorova Perm  RUS  12:58:00   1:03:49  
35.   Päivi Litmanen Helsingin Suunnistajat    13:24:00   1:07:21  
36.   Eeva-Liisa Ylipelkola Lappajärven Veikot    13:20:00   1:07:49  
37.   Tuija Rantalainen Nastolan Terä    12:56:00   1:10:54  
38.   Merja Äijälä Navi    11:40:00   1:13:04  
39.   Katriina Kalliokoski Perhon Kiri    12:14:00   1:15:04  
40.   Suvi-Päivikki Uusitalo Itä-Hämeen Rasti    13:40:00   1:16:36  
41.   Kaisa Kuoppala Lounais-Hämeen Rasti    11:46:00   1:17:54  
42.   Raija Savolainen Tampereen Pyrintö    12:26:00   1:19:15  
43.   Inga Hjelm RastiPiikkiö    12:00:00   1:19:56  
44.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri    13:16:00   1:20:15  
45.   Tarja Puumala Koovee    12:48:00   1:23:15  
46.   Tuula Toivanen Rasti-Nokia    11:36:00   1:27:35  
47.   Galina Onofreychuk Tver  RUS  13:26:00   1:44:47  
   Tiina Leskinen Lynx    12:28:00   bröt  
   Outi Montonen Lammin Säkiä    12:34:00   disk  
   Anne Hannukainen Kankaanpään Suunnistajat    12:44:00   ej startad  
   Tuula Kananen Jämsän Retki-Veikot    13:06:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English