Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D50A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,7 km
 
1.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    11:00:00   50:48  
2.   Näf Ruth Humbel OLGCordo  SUI  10:44:00   52:40  
3.   Kirsi Kihlström Hankasalmen Hanka    12:00:00   53:12  
4.   Anne Udd Markbygdens OK  SWE  12:10:00   57:12  
5.   Leena Mutka Suunta Jyväskylä    11:04:00   58:01  
6.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    12:08:00   59:59  
7.   Anne Pelto-Huikko Hiisirasti    10:36:00   1:00:12  
8.   Kirsi Laasonen Tampereen Pyrintö    10:40:00   1:02:31  
9.   Brigitte Howald OLG Herzogenbuchsee  SUI  11:10:00   1:02:40  
10.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    11:22:00   1:02:42  
11.   Tuula Kuisma Someron Esa    10:46:00   1:03:41  
12.   Tea Eisanen Maarian Mahti    10:26:00   1:04:12  
13.   Heli Antikainen-Pauna Pargas IF    10:38:00   1:04:28  
14.   Kirsi Fincke Vehkalahden Veikot    11:28:00   1:04:29  
15.   Marita Kokkila Espoon Suunta    11:32:00   1:04:55  
16.   Sari Maijala Epilän Esa    11:16:00   1:07:06  
17.   Katriina Kalliokoski Perhon Kiri    11:42:00   1:07:39  
18.   Maija Kerkola Tampereen Pyrintö    10:18:00   1:08:08  
19.   Päivi Raatikainen Lohimaan Rasti    11:06:00   1:08:49  
20.   Irma Jokinen Turengin Sarastus    11:12:00   1:08:50  
21.   Victoria Fershalova SPB Baltiiskiy Bereg  RUS  11:36:00   1:09:21  
22.   Outi Montonen Lammin Säkiä    11:38:00   1:09:57  
23.   Mirja Linjama Espoon Suunta    10:32:00   1:10:00  
24.   Leena Salmenkylä-Mattila Helsingin Suunnistajat    10:12:00   1:12:12  
25.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    11:02:00   1:13:04  
26.   Pirjo Rämänen Ilomantsin Urheilijat    11:18:00   1:15:16  
27.   Päivi Niemi Rajamäen Rykmentti    10:10:00   1:15:35  
28.   Inga Hjelm RastiPiikkiö    12:06:00   1:16:36  
29.   Irina Strizhkova OK AKFA  RUS  12:14:00   1:17:33  
30.   Pirkko Vehomäki Olavin Rasti    11:24:00   1:20:15  
31.   Arija Sinke Kapa OK  LAT  10:28:00   1:21:16  
32.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri    10:54:00   1:23:55  
33.   Marjo Virtanen Hiisirasti    11:44:00   1:24:40  
34.   Ulla Soininen Säyneisen Salpa    10:20:00   1:25:28  
35.   Suvi-Päivikki Uusitalo Itä-Hämeen Rasti    10:24:00   1:25:38  
36.   Lea Nenonen SK Vuoksi    12:16:00   1:27:33  
37.   Tiina Leskinen Lynx    12:12:00   1:29:05  
38.   Kaisa Kuoppala Lounais-Hämeen Rasti    10:48:00   1:31:23  
39.   Ann-Catherin Henriksson Pargas IF    11:46:00   1:36:20  
40.   Liisa Nordberg Helsingin Suunnistajat    11:30:00   1:38:32  
41.   Merja Äijälä Navi    11:54:00   1:39:41  
42.   Tamara Fedorova Perm  RUS  12:04:00   1:40:51  
43.   Tuula Toivanen Rasti-Nokia    11:58:00   1:43:20  
44.   Tuija Rantalainen Nastolan Terä    12:02:00   1:47:31  
45.   Tarja Puumala Koovee    10:50:00   1:55:35  
46.   Galina Onofreychuk Tver  RUS  11:08:00   1:57:43  
47.   Raija Savolainen Tampereen Pyrintö    11:52:00   1:59:11  
48.   Tiina Mäki Jämsän Retki-Veikot    10:58:00   2:06:46  
   Tuula Lallo Joutsenon Kullervo    10:22:00   ej startad  
   Päivi Litmanen Helsingin Suunnistajat    10:52:00   bröt  
   Tuula Sani Hollolan Urheilijat -46    11:14:00   ej startad  
   Pirjo Kuusela Punkalaitumen Kunto    11:26:00   bröt  
   Eeva-Liisa Ylipelkola Lappajärven Veikot    11:48:00   disk  
   Tuula Kananen Jämsän Retki-Veikot    11:56:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English