Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D45A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
0,5
Mål
5,3 km
 
1.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat    12:12:00   4:28 (5)  49:45  
2.   Elina Raijas Kalevan Rasti    13:26:00   4:17 (2)  52:19  
3.   Annika Viilo Tampereen Pyrintö    13:18:00   4:29 (6)  52:20  
4.   Päivi Orava Rastivarsat    12:42:00   4:32 (7)  54:51  
5.   Hanna Kirmula Angelniemen Ankkuri    12:26:00   4:27 (4)  56:19  
5.   Riikka Otsamo Helsingin Suunnistajat    13:42:00   4:45 (9)  56:19  
7.   Kaija Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    13:14:00   7:05 (40)  57:08  
8.   Svetlana Berezina Saint-Petersburg  RUS  12:52:00   4:13 (1)  58:11  
8.   Pia Molnar Helsingin Suunnistajat    14:04:00   5:12 (14)  58:11  
10.   Eija Koskivaara Turun Suunnistajat    12:20:00   5:10 (13)  58:18  
11.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat    11:58:00   5:04 (11)  59:33  
12.   Annika Schoultz von OK77    14:02:00   7:58 (47)  1:01:02  
13.   Maritta Kymäläinen Tampereen Pyrintö    13:44:00   4:39 (8)  1:02:56  
14.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka    13:48:00   5:21 (16)  1:06:01  
15.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat    13:32:00   5:33 (19)  1:06:17  
16.   Sirpa Liukkonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:14:00   4:26 (3)  1:08:29  
17.   Pirjo Rantanen MS Parma    13:02:00   5:37 (21)  1:08:35  
18.   Mirja Matilainen Helsingin Suunnistajat    12:54:00   5:03 (10)  1:09:13  
19.   Leena Tuumi-Niemi Helsingin Suunnistajat    12:34:00   5:08 (12)  1:10:28  
20.   Susanna Lamminpää OK Orient    12:32:00   5:28 (18)  1:10:56  
21.   Liisa Rihko-Struckmann Braunschweiger Mtv  GER  13:20:00   6:15 (29)  1:11:45  
22.   Riitta Lehvonen Lapin Veikot    12:18:00   6:56 (38)  1:12:39  
23.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat    13:54:00   5:27 (17)  1:13:07  
24.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles    12:40:00   5:58 (26)  1:13:33  
25.   Sinikka Kukkola Kuopion Suunnistajat    13:08:00   5:47 (24)  1:14:25  
26.   Tarja Pääkkönen Karjaan Ura    12:00:00   6:23 (32)  1:14:44  
27.   Päivi Virekunnas Tampereen Pyrintö    12:16:00   5:57 (25)  1:14:47  
28.   Ulla Mellin Suomusjärven Sisu    12:04:00   11:13 (53)  1:14:51  
29.   Nadezda Chumova Novosibirsk  RUS  13:58:00   10:59 (52)  1:15:35  
30.   Sari Koskela Rasti-Jussit    12:56:00   6:19 (30)  1:16:40  
31.   Lubov Sergeeva Nord-West  RUS  12:08:00   7:20 (42)  1:16:51  
32.   Riitta Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:48:00   10:33 (51)  1:20:52  
33.   Britt-Marie Mylläri Närpes OK    13:16:00   6:20 (31)  1:22:55  
34.   Pirjo Kauria Olavin Rasti    12:58:00   5:40 (22)  1:23:05  
35.   Helena Alden-Nieminen Akilles OK    13:24:00   5:46 (23)  1:24:06  
36.   Katri Lilja Tampereen Pyrintö    11:46:00   7:05 (40)  1:24:11  
37.   Soili Kuittinen Tampereen Pyrintö    12:46:00   6:23 (32)  1:24:14  
38.   Nina Ljungqvist-Sarparanta Lynx    12:30:00   5:17 (15)  1:25:52  
39.   Pirjo Pyymäki Espoon Suunta    13:28:00   7:04 (39)  1:26:20  
40.   Päivi Ojajärvi Rastiketut    11:44:00   6:45 (35)  1:30:49  
41.   Lea Martikainen Ilomantsin Urheilijat    12:50:00   10:16 (50)  1:31:03  
42.   Sirpa Suhonen Kuopion Suunnistajat    11:52:00   6:46 (36)  1:32:08  
43.   Suvi Jalli Hauhon Sisu    13:22:00   7:24 (44)  1:35:02  
44.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti    14:00:00   6:35 (34)  1:35:13  
45.   Natalia Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  11:56:00   7:34 (46)  1:37:49  
46.   Maire Kosamo Pudasjärven Urheilijat    13:12:00   6:47 (37)  1:40:44  
47.   Tiina Ritakorpi Kankaanpään Suunnistajat    11:50:00   16:35 (55)  1:43:41  
48.   Seija Kohvakka Navi    11:42:00   11:27 (54)  1:43:47  
49.   Sanna Hilska Karkki-Rasti    12:28:00   7:33 (45)  1:44:08  
50.   Galina Mitereva Orienta-Kyncevo  RUS  13:10:00   7:22 (43)  1:44:56  
51.   Nadezhda Makeeva Polar Star  RUS  12:02:00   8:19 (48)  1:46:33  
52.   Raewyn Simpson Bay of Plenty  NZL  13:04:00   9:04 (49)  1:50:49  
53.   Galina Tsvetaeva Korolev - Buran  RUS  13:00:00   6:14 (28)  1:51:12  
54.   Minna Hämäläinen Pihkaniskat    13:52:00   5:35 (20)  1:55:59  
55.   Catarina Frenckell OK Raseborg    11:54:00   6:07 (27)  1:59:40  
   Virpi Rehmal Lahden Suunnistajat-37    12:10:00      ej startad  
   Kirsti Salmi Rajamäen Rykmentti    13:36:00      bröt  
   Saara Pekkanen Valkeakosken Haka    13:38:00      bröt  
   Velga Zalaiskalna mona  LAT  13:40:00      disk  
   Riitta Ternola Kangasala SK    13:56:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English