Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40B 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,7 km
 
1.   Irina Medvedeva Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  RUS  13:34:00   37:21  
2.   Heidi Torp-Donner OK77    13:36:00   38:27  
3.   Liisa Tuumi-Ilomäki Hiisirasti    13:06:00   39:46  
4.   Tuija Välimaa Rasti 88    13:18:00   42:00  
5.   Marina Singyr OK AKFA  RUS  14:40:00   42:04  
6.   Katariina Pyökäri-Hänninen RastiPiikkiö    14:16:00   43:23  
7.   Pirkko Yli-Pyky SK Pohjantähti    13:32:00   45:56  
8.   Angela Westerlund OK Raseborg    14:12:00   46:00  
9.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  14:04:00   47:55  
10.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    13:38:00   49:17  
11.   Terttu Koskela Angelniemen Ankkuri    14:28:00   49:25  
12.   Galina Araslanova Prizma-Penza  RUS  13:28:00   49:28  
13.   Katja Schüle Koovee    13:12:00   50:30  
14.   Malin Danielsson OK Raseborg    13:24:00   50:31  
15.   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat    13:26:00   51:03  
16.   Antonia Holper Tipo TKE Budapest  HUN  13:10:00   52:14  
17.   Tatiana Kortyleva OK AKFA  RUS  13:44:00   57:53  
18.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:08:00   58:14  
18.   Leena Hanhijärvi Espoon Akilles    14:00:00   58:14  
20.   Marja-Leena Kunelius Kouvolan Suunnistajat    13:48:00   1:00:58  
21.   Elena Volkova Northern Wind  RUS  13:30:00   1:02:01  
22.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  13:16:00   1:02:22  
23.   Maarit Kaitola Rastiketut    14:08:00   1:04:01  
24.   Annika Takanen Vehkalahden Veikot    14:30:00   1:04:20  
25.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat    13:14:00   1:07:16  
26.   Tuuli Lajunen Jämsän Retki-Veikot    14:26:00   1:07:42  
27.   Tanja Ahola-Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:40:00   1:07:47  
28.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:46:00   1:08:28  
29.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat    13:54:00   1:10:56  
30.   Larisa Andreeva Veliky Novgorod  RUS  13:52:00   1:14:52  
31.   Svetlana Kalenova Prizma-Penza  RUS  14:18:00   1:28:04  
32.   Minna Haapalainen Rastiketut    13:20:00   1:44:16  
   Maarit Oikarinen OH    13:50:00   ej startad  
   Lyudmila Melnikova Petrozavodsk  RUS  13:56:00   ej startad  
   Paula Jylhä Kokkolan Suunnistajat    14:06:00   bröt  
   Elena Mityakova OK AKFA  RUS  14:14:00   disk  
   Anu Muhonen Vaasan Suunnistajat    14:20:00   ej startad  
   Lei Laurila Lynx    14:24:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English