Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40B 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Heidi Torp-Donner OK77    11:40:00   32:54  
2.   Liisa Tuumi-Ilomäki Hiisirasti    11:34:00   33:44  
3.   Irina Medvedeva Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  RUS  10:20:00   34:39  
4.   Marina Singyr OK AKFA  RUS  10:18:00   38:21  
5.   Lei Laurila Lynx    11:28:00   39:30  
6.   Galina Araslanova Prizma-Penza  RUS  10:14:00   42:18  
7.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat    11:30:00   43:04  
8.   Katariina Pyökäri-Hänninen RastiPiikkiö    10:42:00   43:40  
9.   Tuuli Lajunen Jämsän Retki-Veikot    10:12:00   44:16  
10.   Angela Westerlund OK Raseborg    10:52:00   45:22  
11.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  10:38:00   46:32  
12.   Malin Danielsson OK Raseborg    11:44:00   47:07  
13.   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat    10:54:00   48:05  
14.   Tatiana Kortyleva OK AKFA  RUS  10:48:00   48:27  
15.   Pirkko Yli-Pyky SK Pohjantähti    10:28:00   49:54  
16.   Maarit Kaitola Rastiketut    11:08:00   50:23  
17.   Tuija Välimaa Rasti 88    11:26:00   51:33  
18.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  10:58:00   52:39  
19.   Terttu Koskela Angelniemen Ankkuri    10:44:00   52:56  
20.   Leena Hanhijärvi Espoon Akilles    10:34:00   55:01  
21.   Minna Haapalainen Rastiketut    10:16:00   55:22  
22.   Elena Volkova Northern Wind  RUS  11:10:00   55:36  
23.   Anu Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:04:00   55:50  
24.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    10:46:00   58:23  
25.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    10:32:00   59:08  
26.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:02:00   59:13  
27.   Antonia Holper Tipo TKE Budapest  HUN  11:20:00   1:00:49  
28.   Maarit Oikarinen OH    10:10:00   1:02:48  
29.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat    11:14:00   1:03:09  
30.   Marja-Leena Kunelius Kouvolan Suunnistajat    11:18:00   1:05:37  
31.   Annika Takanen Vehkalahden Veikot    11:16:00   1:08:16  
32.   Paula Jylhä Kokkolan Suunnistajat    11:36:00   1:08:55  
33.   Katja Schüle Koovee    11:32:00   1:09:00  
34.   Svetlana Kalenova Prizma-Penza  RUS  11:06:00   1:12:48  
35.   Elena Mityakova OK AKFA  RUS  11:22:00   1:13:37  
36.   Tanja Ahola-Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:42:00   1:25:04  
37.   Larisa Andreeva Veliky Novgorod  RUS  10:24:00   1:34:09  
   Lyudmila Melnikova Petrozavodsk  RUS  10:26:00   ej startad  
   Anne Karanta Kadonneen rastin metsästäjät    11:00:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English