Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40B 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,8 km
 
1.   Heidi Torp-Donner OK77    11:44:00   43:04  
2.   Irina Medvedeva Länsi-Uudenmaan Suunnistajat  RUS  12:30:00   43:32  
3.   Liisa Tuumi-Ilomäki Hiisirasti    12:40:00   44:56  
4.   Tuija Välimaa Rasti 88    12:46:00   46:31  
5.   Lei Laurila Lynx    13:08:00   49:50  
6.   Marina Singyr OK AKFA  RUS  12:32:00   49:56  
7.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat    12:48:00   55:55  
8.   Tuuli Lajunen Jämsän Retki-Veikot    12:50:00   57:42  
9.   Katariina Pyökäri-Hänninen RastiPiikkiö    12:52:00   58:03  
10.   Maarit Oikarinen OH    12:22:00   58:55  
11.   Malin Danielsson OK Raseborg    12:02:00   1:01:01  
12.   Katja Schüle Koovee    12:16:00   1:01:05  
13.   Galina Araslanova Prizma-Penza  RUS  12:58:00   1:01:37  
14.   Pirkko Yli-Pyky SK Pohjantähti    12:42:00   1:01:58  
15.   Terttu Koskela Angelniemen Ankkuri    12:28:00   1:02:58  
16.   Tatiana Ivanova YarkiyMir  RUS  12:34:00   1:03:48  
17.   Antonia Holper Tipo TKE Budapest  HUN  12:14:00   1:04:37  
18.   Marja-Leena Kunelius Kouvolan Suunnistajat    11:40:00   1:04:48  
19.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat    11:48:00   1:07:27  
20.   Heli Lehmussaari-Rehn Lynx    12:18:00   1:08:24  
21.   Leena Hanhijärvi Espoon Akilles    12:44:00   1:09:13  
22.   Tatiana Kortyleva OK AKFA  RUS  13:06:00   1:10:13  
23.   Katja Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:04:00   1:10:24  
24.   Annika Takanen Vehkalahden Veikot    12:12:00   1:11:01  
25.   Anu Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:04:00   1:11:27  
26.   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat    12:00:00   1:12:03  
27.   Maarit Kaitola Rastiketut    12:20:00   1:13:10  
28.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:02:00   1:13:36  
29.   Irina Skvortsova Vesta  RUS  13:12:00   1:15:27  
30.   Elena Volkova Northern Wind  RUS  11:46:00   1:15:37  
30.   Angela Westerlund OK Raseborg    12:54:00   1:15:37  
32.   Paula Jylhä Kokkolan Suunnistajat    11:56:00   1:18:36  
33.   Anne Karanta Kadonneen rastin metsästäjät    11:54:00   1:20:36  
34.   Tanja Ahola-Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:50:00   1:31:58  
35.   Svetlana Kalenova Prizma-Penza  RUS  12:08:00   1:37:13  
36.   Minna Haapalainen Rastiketut    13:10:00   1:38:48  
37.   Larisa Andreeva Veliky Novgorod  RUS  12:10:00   2:06:09  
   Elena Mityakova OK AKFA  RUS  11:58:00   disk  
   Lyudmila Melnikova Petrozavodsk  RUS  12:36:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English