Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40B 2. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Heidi Torp-Donner
OK77
4:07 (4)
6:54 (1)
2:47 (1)
13:22 (1)
6:28 (1)
16:01 (1)
2:39 (1)
23:51 (1)
7:50 (2)
27:50 (1)
3:59 (10)
34:47 (1)
6:57 (2)
37:20 (1)
2:33 (1)
39:04 (1)
1:44 (8)
39:04  Heidi Torp-Donner
2   Irina Medvedeva
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
4:38 (16)
7:33 (4)
2:55 (3)
14:17 (4)
6:44 (4)
17:03 (4)
2:46 (3)
24:57 (3)
7:54 (3)
28:30 (2)
3:33 (2)
36:05 (2)
7:35 (3)
38:39 (2)
2:34 (2)
40:25 (2)
1:46 (11)
40:25  Irina Medvedeva
3   Liisa Tuumi-Ilomäki
Hiisirasti
3:54 (1)
7:02 (3)
3:08 (4)
13:37 (2)
6:35 (2)
16:31 (2)
2:54 (7)
23:55 (2)
7:24 (1)
31:03 (4)
7:08 (33)
39:08 (3)
8:05 (5)
41:54 (3)
2:46 (8)
43:47 (3)
1:53 (17)
43:47  Liisa Tuumi-Ilomäki
4   Tiina Tervo-Rantakokko
Helsingin Suunnistajat
4:06 (3)
8:04 (11)
3:58 (20)
15:09 (7)
7:05 (7)
17:58 (5)
2:49 (6)
28:51 (11)
10:53 (22)
32:32 (7)
3:41 (3)
39:14 (4)
6:42 (1)
42:29 (4)
3:15 (22)
44:00 (4)
1:31 (2)
44:00  Tiina Tervo-Rantakokko
5   Angela Westerlund
OK Raseborg
4:42 (17)
8:38 (16)
3:56 (19)
16:53 (19)
8:15 (21)
20:43 (16)
3:50 (25)
28:48 (10)
8:05 (4)
33:12 (11)
4:24 (16)
41:33 (7)
8:21 (6)
44:17 (5)
2:44 (6)
46:24 (5)
2:07 (33)
46:24  Angela Westerlund
6   Mari Tuomaala
Tuusulan Voima-Veikot
4:10 (5)
7:00 (2)
2:50 (2)
14:04 (3)
7:04 (6)
16:50 (3)
2:46 (3)
25:54 (4)
9:04 (11)
29:56 (3)
4:02 (11)
41:07 (5)
11:11 (24)
44:35 (6)
3:28 (32)
46:29 (6)
1:54 (20)
46:29  Mari Tuomaala
7   Larisa Andreeva
Veliky Novgorod
4:46 (19)
8:07 (12)
3:21 (8)
16:04 (11)
7:57 (17)
20:13 (15)
4:09 (30)
28:56 (12)
8:43 (9)
32:37 (8)
3:41 (3)
41:18 (6)
8:41 (8)
44:43 (7)
3:25 (30)
46:33 (7)
1:50 (13)
46:33  Larisa Andreeva
8   Pirkko Yli-Pyky
SK Pohjantähti
4:15 (6)
7:38 (6)
3:23 (9)
15:01 (5)
7:23 (10)
18:18 (6)
3:17 (16)
29:36 (13)
11:18 (25)
33:32 (12)
3:56 (7)
41:54 (8)
8:22 (7)
44:43 (7)
2:49 (12)
46:43 (8)
2:00 (27)
46:43  Pirkko Yli-Pyky
9   Katja Schüle
Koovee
4:22 (11)
7:49 (8)
3:27 (11)
15:51 (10)
8:02 (19)
18:30 (7)
2:39 (1)
27:19 (6)
8:49 (10)
33:33 (13)
6:14 (29)
42:41 (9)
9:08 (14)
45:39 (9)
2:58 (15)
47:40 (9)
2:01 (28)
47:39  Katja Schüle
10   Marina Singyr
OK AKFA
4:27 (13)
9:26 (21)
4:59 (28)
16:26 (13)
7:00 (5)
19:24 (11)
2:58 (9)
27:44 (7)
8:20 (5)
31:48 (5)
4:04 (12)
44:06 (11)
12:18 (27)
46:42 (10)
2:36 (3)
48:35 (10)
1:53 (17)
48:34  Marina Singyr
11   Lei Laurila
Lynx
4:17 (7)
8:41 (17)
4:24 (24)
17:53 (23)
9:12 (23)
21:08 (19)
3:15 (15)
31:34 (16)
10:26 (19)
35:27 (15)
3:53 (6)
43:27 (10)
8:00 (4)
46:50 (11)
3:23 (29)
48:49 (11)
1:59 (25)
48:49  Lei Laurila
12   Tuija Välimaa
Rasti 88
5:32 (26)
9:48 (25)
4:16 (23)
17:32 (21)
7:44 (12)
22:51 (25)
5:19 (35)
32:10 (20)
9:19 (14)
35:57 (16)
3:47 (5)
45:04 (12)
9:07 (11)
47:58 (12)
2:54 (14)
49:39 (12)
1:41 (5)
49:39  Tuija Välimaa
13   Maria Käki
Kouvolan Suunnistajat
4:20 (9)
7:49 (8)
3:29 (12)
15:04 (6)
7:15 (9)
18:58 (10)
3:54 (26)
31:03 (15)
12:05 (27)
35:00 (14)
3:57 (8)
45:42 (13)
10:42 (20)
48:18 (13)
2:36 (3)
50:03 (13)
1:45 (9)
50:04  Maria Käki
14   Terttu Koskela
Angelniemen Ankkuri
4:24 (12)
8:19 (13)
3:55 (18)
15:31 (8)
7:12 (8)
18:42 (9)
3:11 (13)
27:47 (8)
9:05 (12)
32:06 (6)
4:19 (15)
47:00 (15)
14:54 (29)
49:45 (14)
2:45 (7)
51:28 (14)
1:43 (7)
51:28  Terttu Koskela
15   Anne Karanta
Kadonneen rastin metsästäjät
5:06 (22)
8:51 (18)
3:45 (15)
16:34 (14)
7:43 (11)
19:28 (13)
2:54 (7)
31:46 (17)
12:18 (29)
37:28 (19)
5:42 (24)
46:58 (14)
9:30 (16)
50:17 (15)
3:19 (25)
52:15 (15)
1:58 (24)
52:16  Anne Karanta
16   Katja Rantala
Riihimäen Suunnistajat
4:03 (2)
7:52 (10)
3:49 (17)
18:13 (24)
10:21 (32)
22:07 (21)
3:54 (26)
34:04 (22)
11:57 (26)
37:26 (18)
3:22 (1)
48:24 (17)
10:58 (22)
51:04 (16)
2:40 (5)
52:31 (16)
1:27 (1)
52:30  Katja Rantala
17   Malin Danielsson
OK Raseborg
5:00 (21)
8:26 (15)
3:26 (10)
16:36 (15)
8:10 (20)
20:04 (14)
3:28 (20)
28:40 (9)
8:36 (7)
32:56 (9)
4:16 (14)
48:14 (16)
15:18 (31)
51:34 (17)
3:20 (26)
53:37 (17)
2:03 (30)
53:37  Malin Danielsson
18   Galina Araslanova
Prizma-Penza
4:18 (8)
7:38 (6)
3:20 (7)
15:38 (9)
8:00 (18)
18:39 (8)
3:01 (10)
27:15 (5)
8:36 (7)
33:00 (10)
5:45 (25)
49:06 (18)
16:06 (32)
52:05 (18)
2:59 (17)
53:59 (18)
1:54 (20)
53:58  Galina Araslanova
19   Leena Hanhijärvi
Espoon Akilles
5:41 (27)
10:40 (27)
4:59 (28)
20:55 (27)
10:15 (31)
24:28 (26)
3:33 (21)
34:58 (23)
10:30 (20)
39:53 (20)
4:55 (20)
50:19 (19)
10:26 (19)
54:35 (19)
4:16 (37)
56:47 (19)
2:12 (34)
56:47  Leena Hanhijärvi
20   Heli Lehmussaari-Rehn
Lynx
5:48 (28)
9:28 (22)
3:40 (13)
18:50 (26)
9:22 (24)
22:46 (24)
3:56 (29)
33:53 (21)
11:07 (24)
41:43 (23)
7:50 (35)
51:54 (20)
10:11 (18)
54:52 (20)
2:58 (15)
56:57 (20)
2:05 (32)
56:58  Heli Lehmussaari-Rehn
21   Irina Skvortsova
Vesta
5:13 (24)
8:56 (20)
3:43 (14)
16:52 (18)
7:56 (16)
22:06 (20)
5:14 (34)
40:26 (26)
18:20 (36)
45:05 (25)
4:39 (18)
54:10 (21)
9:05 (10)
57:22 (21)
3:12 (20)
59:04 (21)
1:42 (6)
59:04  Irina Skvortsova
22   Marja-Leena Kunelius
Kouvolan Suunnistajat
7:30 (34)
13:22 (32)
5:52 (33)
23:34 (30)
10:12 (30)
26:55 (28)
3:21 (18)
36:28 (25)
9:33 (15)
43:12 (24)
6:44 (31)
54:51 (22)
11:39 (26)
58:13 (22)
3:22 (28)
1:00:17 (22)
2:04 (31)
1:00:18  Marja-Leena Kunelius
23   Katariina Pyökäri-Hänninen
RastiPiikkiö
4:45 (18)
8:52 (19)
4:07 (21)
16:36 (15)
7:44 (12)
19:24 (11)
2:48 (5)
32:01 (18)
12:37 (30)
47:28 (28)
15:27 (37)
56:35 (23)
9:07 (11)
59:21 (23)
2:46 (8)
1:01:14 (23)
1:53 (17)
1:01:15  Katariina Pyökäri-Hänninen
24   Tatiana Ivanova
YarkiyMir
6:42 (32)
10:00 (26)
3:18 (6)
16:43 (17)
6:43 (3)
34:22 (33)
17:39 (38)
42:51 (28)
8:29 (6)
46:49 (27)
3:58 (9)
58:20 (25)
11:31 (25)
1:01:08 (24)
2:48 (11)
1:03:03 (24)
1:55 (22)
1:03:03  Tatiana Ivanova
25   Anu Muhonen
Vaasan Suunnistajat
5:19 (25)
9:29 (23)
4:10 (22)
18:30 (25)
9:01 (22)
22:12 (22)
3:42 (24)
35:29 (24)
13:17 (32)
41:19 (22)
5:50 (26)
57:55 (24)
16:36 (33)
1:03:02 (25)
5:07 (38)
1:04:53 (25)
1:51 (15)
1:04:53  Anu Muhonen
26   Antonia Holper
Tipo TKE Budapest
8:02 (36)
13:55 (33)
5:53 (34)
28:19 (32)
14:24 (36)
31:28 (31)
3:09 (12)
46:21 (33)
14:53 (33)
51:22 (31)
5:01 (22)
1:01:29 (27)
10:07 (17)
1:04:44 (27)
3:15 (22)
1:06:29 (26)
1:45 (9)
1:06:29  Antonia Holper
27   Elena Volkova
Northern Wind
7:24 (33)
12:27 (30)
5:03 (31)
24:29 (31)
12:02 (35)
28:24 (29)
3:55 (28)
41:05 (27)
12:41 (31)
45:37 (26)
4:32 (17)
1:00:51 (26)
15:14 (30)
1:04:11 (26)
3:20 (26)
1:06:31 (27)
2:20 (38)
1:06:31  Elena Volkova
28   Tarja Simola
Lounais-Hämeen Rasti
19:38 (38)
24:30 (37)
4:52 (26)
33:52 (35)
9:22 (24)
37:16 (35)
3:24 (19)
46:34 (34)
9:18 (13)
53:00 (33)
6:26 (30)
1:02:16 (28)
9:16 (15)
1:05:34 (28)
3:18 (24)
1:07:25 (28)
1:51 (15)
1:07:25  Tarja Simola
29   Svetlana Kalenova
Prizma-Penza
6:19 (30)
10:52 (28)
4:33 (25)
22:08 (29)
11:16 (34)
26:36 (27)
4:28 (31)
44:54 (30)
18:18 (35)
51:50 (32)
6:56 (32)
1:02:46 (29)
10:56 (21)
1:06:28 (29)
3:42 (34)
1:08:42 (29)
2:14 (35)
1:08:42  Svetlana Kalenova
30   Tatiana Kortyleva
OK AKFA
5:12 (23)
25:21 (38)
20:09 (38)
35:03 (36)
9:42 (28)
38:17 (36)
3:14 (14)
49:16 (37)
10:59 (23)
53:29 (34)
4:13 (13)
1:04:36 (31)
11:07 (23)
1:07:29 (30)
2:53 (13)
1:09:01 (30)
1:32 (3)
1:09:00  Tatiana Kortyleva
31   Tuuli Lajunen
Jämsän Retki-Veikot
4:49 (20)
15:19 (34)
10:30 (36)
36:02 (37)
20:43 (37)
39:19 (37)
3:17 (16)
48:59 (36)
9:40 (17)
55:07 (36)
6:08 (27)
1:04:14 (30)
9:07 (11)
1:07:39 (31)
3:25 (30)
1:09:38 (31)
1:59 (25)
1:09:38  Tuuli Lajunen
32   Minna Haapalainen
Rastiketut
4:33 (14)
8:19 (13)
3:46 (16)
16:10 (12)
7:51 (15)
22:34 (23)
6:24 (36)
32:07 (19)
9:33 (15)
40:56 (21)
8:49 (36)
1:05:38 (33)
24:42 (37)
1:08:44 (33)
3:06 (18)
1:10:23 (32)
1:39 (4)
1:10:23  Minna Haapalainen
33   Annika Takanen
Vehkalahden Veikot
5:56 (29)
12:26 (29)
6:30 (35)
21:59 (28)
9:33 (27)
30:01 (30)
8:02 (37)
45:46 (32)
15:45 (34)
50:32 (29)
4:46 (19)
1:04:37 (32)
14:05 (28)
1:08:11 (32)
3:34 (33)
1:10:27 (33)
2:16 (36)
1:10:27  Annika Takanen
34   Maarit Oikarinen
OH
4:21 (10)
7:37 (5)
3:16 (5)
17:44 (22)
10:07 (29)
20:45 (17)
3:01 (10)
30:57 (14)
10:12 (18)
37:09 (17)
6:12 (28)
1:06:00 (34)
28:51 (38)
1:08:47 (34)
2:47 (10)
1:10:35 (34)
1:48 (12)
1:10:35  Maarit Oikarinen
35   Mia Hakuli
Keravan Urheilijat
6:23 (31)
17:41 (35)
11:18 (37)
28:23 (33)
10:42 (33)
33:04 (32)
4:41 (32)
45:16 (31)
12:12 (28)
50:41 (30)
5:25 (23)
1:07:21 (35)
16:40 (34)
1:10:32 (35)
3:11 (19)
1:12:22 (35)
1:50 (13)
1:12:22  Mia Hakuli
36   Tanja Ahola-Virtanen
Hämeenlinnan Suunnistajat
17:42 (37)
23:33 (36)
5:51 (32)
33:04 (34)
9:31 (26)
36:38 (34)
3:34 (22)
47:08 (35)
10:30 (20)
54:35 (35)
7:27 (34)
1:13:25 (36)
18:50 (36)
1:17:25 (36)
4:00 (36)
1:19:20 (36)
1:55 (22)
1:19:21  Tanja Ahola-Virtanen
37   Elena Mityakova
OK AKFA
4:36 (15)
9:31 (24)
4:55 (27)
17:15 (20)
7:44 (12)
20:49 (18)
3:34 (22)
44:11 (29)
23:22 (37)
1:06:17 (37)
22:06 (38)
1:15:06 (37)
8:49 (9)
1:18:19 (37)
3:13 (21)
1:20:35 (37)
2:16 (36)
1:20:35  Elena Mityakova
38   Maarit Kaitola
Rastiketut
7:49 (35)
12:48 (31)
4:59 (28)
43:23 (38)
30:35 (38)
48:30 (38)
5:07 (33)
1:21:14 (38)
32:44 (38)
1:26:09 (38)
4:55 (20)
1:43:17 (38)
17:08 (35)
1:47:06 (38)
3:49 (35)
1:49:08 (38)
2:02 (29)
1:49:08  Maarit Kaitola
   Paula Jylhä
Kokkolan Suunnistajat
4:58
12:30
7:32
22:08
9:38
26:24
4:16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
bröt  Paula Jylhä
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English