Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,5 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx    10:03:00   33:48  
2.   Teresa Kollanen Rasti-Kurikka    11:17:00   34:33  
3.   Natalia Naumova OK AKFA  RUS  11:35:00   36:35  
4.   Sirra Toivonen Kangasala SK    10:49:00   37:28  
5.   Carola Ray OK77    11:15:00   37:37  
6.   Tiina Kainulainen Helsingin Suunnistajat    12:09:00   41:10  
7.   Virpi Tilli Lynx    10:47:00   41:18  
8.   Mervi Anttila Rajamäen Rykmentti    11:05:00   41:45  
8.   Marika Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    11:49:00   41:45  
10.   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö    11:33:00   41:50  
11.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä    11:03:00   42:14  
12.   MIchela Conti CO UTOE Bellinzona  SUI  12:17:00   42:37  
13.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    11:55:00   42:56  
14.   Hanna Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    10:07:00   43:05  
15.   Niina Liukkonen Navi    11:53:00   43:20  
16.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    12:07:00   43:39  
17.   Jana Kink Kape OK  EST  11:19:00   43:44  
18.   Sari Koskinen Hiisirasti    10:25:00   44:44  
19.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    10:35:00   45:27  
20.   Jaana Simonen Rajamäen Rykmentti    10:05:00   45:42  
21.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat    10:57:00   46:12  
22.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:43:00   46:15  
23.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti    10:45:00   47:19  
24.   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka    10:39:00   47:29  
25.   Krista Mäkinen MS Parma    10:27:00   49:16  
26.   Ursi Ruppenthal Swiss Orienteering  SUI  10:09:00   50:21  
27.   Tamara Khizhnyak Moscow  RUS  11:47:00   52:33  
28.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    10:01:00   52:40  
29.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    11:21:00   53:40  
30.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    11:01:00   53:46  
31.   Natalia Kunitskaya Saint-Petersburg  RUS  12:05:00   53:51  
32.   Iina Oja Pihkaniskat    10:59:00   55:27  
33.   Annamari Heikkilä Lynx    11:31:00   55:46  
34.   Tatiana Sekhina Veliky Novgorod  RUS  11:59:00   57:57  
35.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    10:31:00   58:16  
36.   Mirka Oikkonen OH    11:51:00   1:00:09  
37.   Nina Berg Solf IK    10:29:00   1:00:59  
37.   Virpi Guseff Hirvensalon Heitto    11:25:00   1:00:59  
39.   Elena Grosheva Vesta  RUS  11:09:00   1:02:36  
40.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    10:43:00   1:03:55  
41.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta    11:27:00   1:04:03  
42.   Sari Tupitsa Rasti E4    10:21:00   1:05:40  
43.   Anu Salokangas Espoon Akilles    10:51:00   1:06:59  
44.   Kirsi Viitanen OH    10:37:00   1:08:28  
45.   Virpi Snickars Solf IK    11:39:00   1:09:14  
46.   Taina Koistinen Nastolan Terä    11:23:00   1:11:24  
47.   Pia Hietanen Kouvolan Suunnistajat    11:29:00   1:13:10  
48.   Helena Mäkelä Pihkaniskat    12:11:00   1:18:07  
49.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    10:41:00   1:28:42  
50.   Liisa Vikström OH    11:45:00   1:35:29  
51.   Teija Sahlström Espoon Akilles    11:57:00   1:50:04  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta    10:19:00   ej startad  
   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat    11:11:00   ej startad  
   Tessa Pulli Rastivarsat    11:13:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English