Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D40A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx    15:16:00   24:55  
2.   Tatjana Eskolin Pargas IF    14:46:00   25:38  
3.   Natalia Naumova OK AKFA  RUS  13:50:00   26:20  
4.   Teresa Kollanen Rasti-Kurikka    14:56:00   26:39  
5.   Tessa Pulli Rastivarsat    15:56:00   26:53  
6.   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö    14:34:00   29:33  
7.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä    14:02:00   30:14  
8.   Tiina Kainulainen Helsingin Suunnistajat    14:00:00   30:15  
9.   Jana Kink Kape OK  EST  14:30:00   30:50  
10.   Annamari Heikkilä Lynx    15:52:00   30:54  
11.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    15:00:00   31:09  
12.   Virpi Palmen Espoon Suunta    15:06:00   31:14  
13.   Virpi Tilli Lynx    14:32:00   31:35  
14.   Maarit Dahlman-Tervala Rastivarsat    14:58:00   31:40  
15.   Hanna Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    15:34:00   31:44  
16.   Sari Tupitsa Rasti E4    15:36:00   31:49  
17.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat    15:10:00   32:35  
18.   Ursi Ruppenthal Swiss Orienteering  SUI  15:18:00   32:43  
19.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka    15:54:00   32:48  
20.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    14:48:00   33:01  
21.   Marika Yli-Kauppila Punkalaitumen Kunto    15:44:00   33:21  
22.   Niina Liukkonen Navi    14:20:00   33:45  
23.   MIchela Conti CO UTOE Bellinzona  SUI  13:40:00   33:50  
24.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat    15:30:00   34:05  
25.   Natalia Kunitskaya Saint-Petersburg  RUS  14:52:00   34:17  
26.   Anja Koski Keravan Urheilijat    14:22:00   34:54  
27.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    13:42:00   35:05  
28.   Elena Grosheva Vesta  RUS  13:52:00   35:13  
29.   Tamara Khizhnyak Moscow  RUS  13:46:00   36:18  
30.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    14:42:00   37:08  
31.   Krista Mäkinen MS Parma    14:16:00   37:16  
32.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta    14:36:00   38:24  
33.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    13:56:00   38:47  
34.   Riitta Ojala Tampereen Pyrintö    15:32:00   38:53  
35.   Mervi Anttila Rajamäen Rykmentti    14:12:00   39:51  
36.   Susanna Rokka Lounais-Hämeen Rasti    14:04:00   39:54  
37.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    13:54:00   40:22  
38.   Virpi Guseff Hirvensalon Heitto    14:44:00   40:44  
39.   Tatiana Sekhina Veliky Novgorod  RUS  14:24:00   40:45  
40.   Mervi Heinaro Espoon Suunta    13:58:00   41:03  
41.   Marjut Rolig Hauhon Sisu    13:44:00   42:49  
42.   Pia Hietanen Kouvolan Suunnistajat    14:28:00   43:18  
43.   Nina Berg Solf IK    14:38:00   43:31  
44.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    15:12:00   43:35  
45.   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka    15:02:00   43:43  
46.   Anu Salokangas Espoon Akilles    15:14:00   44:43  
47.   Iina Oja Pihkaniskat    14:26:00   45:43  
48.   Virpi Snickars Solf IK    15:40:00   46:56  
49.   Mirka Oikkonen OH    14:10:00   48:11  
50.   Liisa Vikström OH    15:22:00   53:07  
51.   Taina Koistinen Nastolan Terä    14:54:00   53:36  
51.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet    15:48:00   53:36  
53.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    14:18:00   1:04:13  
54.   Teija Sahlström Espoon Akilles    14:08:00   1:07:44  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta    15:38:00   bröt  
   Laura Sumanen Hyvinkään Rasti    15:50:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English