Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D35B 1. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Anna Konanova
YarkiyMir
2:39 (3)
6:10 (1)
3:31 (1)
9:58 (1)
3:48 (9)
15:07 (3)
5:09 (9)
19:41 (3)
4:34 (3)
23:12 (1)
3:31 (2)
25:55 (1)
2:43 (2)
27:19 (1)
1:24 (2)
28:34 (1)
1:15 (7)
28:34  Anna Konanova
2   Saara Mahlamäki
Espoon Suunta
2:11 (1)
6:31 (3)
4:20 (6)
11:05 (6)
4:34 (15)
14:44 (2)
3:39 (1)
19:22 (1)
4:38 (5)
23:16 (2)
3:54 (6)
26:04 (2)
2:48 (3)
27:34 (2)
1:30 (4)
28:53 (2)
1:19 (9)
28:53  Saara Mahlamäki
3   Camilla Munsterhjelm
SK Pohjantähti
6:56 (21)
12:24 (21)
5:28 (16)
14:48 (15)
2:24 (1)
18:30 (11)
3:42 (2)
22:30 (7)
4:00 (1)
26:32 (8)
4:02 (7)
28:55 (6)
2:23 (1)
30:17 (4)
1:22 (1)
31:21 (3)
1:04 (1)
31:21  Camilla Munsterhjelm
4   Heidi Sild
Mercury
2:52 (8)
9:14 (15)
6:22 (21)
13:22 (12)
4:08 (13)
17:32 (8)
4:10 (4)
21:36 (5)
4:04 (2)
25:42 (5)
4:06 (9)
28:47 (5)
3:05 (4)
30:19 (5)
1:32 (5)
31:27 (4)
1:08 (3)
31:27  Heidi Sild
5   Susan Humppi
Mäntän Seudun Eräpirkat
2:22 (2)
7:27 (5)
5:05 (12)
10:26 (2)
2:59 (2)
14:27 (1)
4:01 (3)
19:27 (2)
5:00 (7)
23:20 (3)
3:53 (5)
28:32 (4)
5:12 (20)
30:09 (3)
1:37 (6)
31:44 (5)
1:35 (19)
31:45  Susan Humppi
6   Olga Brusova
Northern Wind
2:50 (7)
7:37 (6)
4:47 (10)
10:56 (4)
3:19 (5)
15:49 (5)
4:53 (7)
20:24 (4)
4:35 (4)
24:43 (4)
4:19 (11)
28:29 (3)
3:46 (9)
30:35 (6)
2:06 (17)
32:04 (6)
1:29 (15)
32:03  Olga Brusova
7   Heidi Prits
Mercury
3:33 (13)
8:37 (9)
5:04 (11)
11:47 (7)
3:10 (4)
17:33 (9)
5:46 (14)
22:34 (8)
5:01 (8)
26:23 (7)
3:49 (4)
29:30 (7)
3:07 (5)
31:21 (7)
1:51 (13)
32:57 (7)
1:36 (20)
32:56  Heidi Prits
8   Kati Lunden
Maarian Mahti
3:16 (11)
7:43 (7)
4:27 (7)
11:03 (5)
3:20 (7)
17:20 (6)
6:17 (16)
23:18 (10)
5:58 (13)
26:46 (9)
3:28 (1)
30:47 (9)
4:01 (11)
32:32 (9)
1:45 (8)
33:50 (8)
1:18 (8)
33:49  Kati Lunden
9   Helena Kouttu
Lauttakylän Luja
2:54 (9)
7:03 (4)
4:09 (5)
10:48 (3)
3:45 (8)
15:32 (4)
4:44 (5)
21:43 (6)
6:11 (15)
25:57 (6)
4:14 (10)
30:45 (8)
4:48 (17)
32:30 (8)
1:45 (8)
34:02 (9)
1:32 (18)
34:02  Helena Kouttu
10   Reeta Ikola
Leppävaaran Sisu
2:43 (4)
8:45 (11)
6:02 (19)
12:42 (10)
3:57 (12)
17:29 (7)
4:47 (6)
22:38 (9)
5:09 (9)
27:23 (10)
4:45 (13)
31:10 (10)
3:47 (10)
33:20 (10)
2:10 (18)
34:45 (10)
1:25 (13)
34:45  Reeta Ikola
11   Katri Kleemola
Perttelin Peikot
2:45 (6)
10:40 (17)
7:55 (24)
13:43 (13)
3:03 (3)
19:42 (13)
5:59 (15)
25:00 (12)
5:18 (10)
29:20 (11)
4:20 (12)
32:52 (11)
3:32 (8)
34:45 (11)
1:53 (14)
36:13 (11)
1:28 (14)
36:12  Katri Kleemola
12   Pauliina Kenni
Lauttakylän Luja
4:30 (15)
9:04 (13)
4:34 (9)
12:23 (9)
3:19 (5)
17:56 (10)
5:33 (12)
24:25 (11)
6:29 (16)
30:45 (12)
6:20 (18)
33:59 (12)
3:14 (6)
36:00 (12)
2:01 (15)
37:24 (12)
1:24 (12)
37:25  Pauliina Kenni
13   Kaisu Varis
Viitasaaren Suunta
11:07 (23)
15:00 (23)
3:53 (4)
19:26 (22)
4:26 (14)
25:03 (20)
5:37 (13)
31:06 (18)
6:03 (14)
35:08 (16)
4:02 (7)
38:24 (13)
3:16 (7)
40:14 (13)
1:50 (11)
41:33 (13)
1:19 (9)
41:33  Kaisu Varis
14   Alena Myshakina
OK AKFA
5:02 (18)
10:18 (16)
5:16 (13)
17:44 (20)
7:26 (22)
23:15 (16)
5:31 (11)
29:48 (17)
6:33 (17)
34:40 (15)
4:52 (14)
39:15 (14)
4:35 (14)
41:05 (14)
1:50 (11)
42:26 (14)
1:21 (11)
42:26  Alena Myshakina
15   Minna Nieminen
Itä-Hämeen Rasti
4:30 (15)
11:24 (20)
6:54 (22)
17:30 (19)
6:06 (18)
24:16 (19)
6:46 (17)
31:20 (19)
7:04 (20)
36:19 (18)
4:59 (15)
40:38 (15)
4:19 (13)
42:27 (15)
1:49 (10)
43:41 (15)
1:14 (6)
43:41  Minna Nieminen
16   Mari Ahola
Rastiketut
2:44 (5)
6:18 (2)
3:34 (2)
11:57 (8)
5:39 (17)
21:44 (14)
9:47 (23)
26:34 (14)
4:50 (6)
32:57 (14)
6:23 (19)
41:37 (17)
8:40 (23)
43:18 (17)
1:41 (7)
44:25 (16)
1:07 (2)
44:25  Mari Ahola
17   Mirva Mäkinen
Rastikarhut
3:45 (14)
9:10 (14)
5:25 (14)
15:36 (17)
6:26 (20)
22:24 (15)
6:48 (18)
29:17 (15)
6:53 (19)
36:16 (17)
6:59 (22)
40:52 (16)
4:36 (15)
43:05 (16)
2:13 (19)
44:46 (17)
1:41 (22)
44:45  Mirva Mäkinen
18   Rima Backiene
Fortuna
5:14 (19)
9:03 (12)
3:49 (3)
12:51 (11)
3:48 (9)
26:26 (22)
13:35 (24)
33:50 (21)
7:24 (21)
37:26 (20)
3:36 (3)
43:37 (20)
6:11 (21)
45:02 (19)
1:25 (3)
46:10 (18)
1:08 (3)
46:10  Rima Backiene
19   Marianne Merimäki
Kalvolan Keihäs
2:58 (10)
8:40 (10)
5:42 (18)
18:14 (21)
9:34 (24)
23:34 (18)
5:20 (10)
29:31 (16)
5:57 (12)
36:20 (19)
6:49 (21)
43:16 (19)
6:56 (22)
45:18 (20)
2:02 (16)
46:30 (19)
1:12 (5)
46:31  Marianne Merimäki
20   Tarja Lindgren
Kauhavan Wisa
3:28 (12)
8:00 (8)
4:32 (8)
14:21 (14)
6:21 (19)
19:26 (12)
5:05 (8)
25:14 (13)
5:48 (11)
30:55 (13)
5:41 (16)
42:37 (18)
11:42 (24)
44:51 (18)
2:14 (21)
46:46 (20)
1:55 (24)
46:46  Tarja Lindgren
21   Jonna Salminen
Kouvolan Suunnistajat
5:27 (20)
10:53 (18)
5:26 (15)
16:16 (18)
5:23 (16)
25:56 (21)
9:40 (22)
32:42 (20)
6:46 (18)
39:51 (21)
7:09 (23)
44:09 (21)
4:18 (12)
46:30 (21)
2:21 (22)
48:00 (21)
1:30 (16)
47:59  Jonna Salminen
22   Elina-Maarit Salminen
Ulvilan Ura
7:30 (22)
13:05 (22)
5:35 (17)
20:13 (23)
7:08 (21)
27:39 (23)
7:26 (19)
36:04 (22)
8:25 (23)
42:06 (22)
6:02 (17)
46:52 (22)
4:46 (16)
49:35 (22)
2:43 (24)
51:15 (22)
1:40 (21)
51:14  Elina-Maarit Salminen
23   Riitta Merkkiniemi
OH
4:41 (17)
11:01 (19)
6:20 (20)
14:57 (16)
3:56 (11)
23:28 (17)
8:31 (21)
41:06 (23)
17:38 (24)
49:09 (23)
8:03 (24)
54:05 (23)
4:56 (19)
56:36 (23)
2:31 (23)
58:30 (23)
1:54 (23)
58:30  Riitta Merkkiniemi
24   Alexandra Kondratjeva
SKRUM Moscow
14:06 (24)
21:04 (24)
6:58 (23)
28:37 (24)
7:33 (23)
36:31 (24)
7:54 (20)
44:31 (24)
8:00 (22)
51:09 (24)
6:38 (20)
56:03 (24)
4:54 (18)
58:16 (24)
2:13 (19)
59:46 (24)
1:30 (16)
59:45  Alexandra Kondratjeva
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English