Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
0,1
Mellantid
1,3 km
Mellantid
1,5 km
Mellantid
2,4 km
Mellantid
2,5 km
Mål
2,7 km
 
1.   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö    17:14:00   33 (42)  8:39 (1)  9:25 (1)  15:06 (1)  15:26 (1)  16:18  
2.   Merja Rantanen Koovee    17:18:00   28 (6)  8:56 (5)  9:46 (3)  15:51 (2)  16:13 (2)  17:00  
3.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö    17:17:00   28 (6)  8:52 (3)  9:47 (4)  15:54 (3)  16:19 (3)  17:11  
4.   Maija Sianoja MS Parma    16:57:00   30 (21)  9:07 (7)  10:03 (8)  16:00 (4)  16:23 (4)  17:16  
5.   Inga Dambe Paimion Rasti    16:59:00   27 (1)  9:09 (8)  10:02 (7)  16:02 (5)  16:24 (5)  17:19  
6.   Natalia Vinogradova Angelniemen Ankkuri    17:03:00   28 (6)  9:17 (9)  10:12 (11)  16:06 (6)  16:29 (6)  17:21  
7.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    17:10:00   32 (38)  8:50 (2)  9:44 (2)  16:10 (7)  16:33 (7)  17:31  
8.   Vroni König-Salmi Swiss Orienteering  SUI  17:00:00   28 (6)  9:17 (9)  10:13 (13)  16:13 (8)  16:36 (8)  17:32  
8.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    17:20:00   27 (1)  8:54 (4)  9:50 (5)  16:14 (9)  16:38 (10)  17:32  
10.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    17:13:00   30 (21)  9:30 (18)  10:20 (16)  16:16 (10)  16:37 (9)  17:33  
11.   Minna Kauppi Asikkalan Raikas    17:15:00   27 (1)  9:20 (13)  10:07 (9)  16:17 (11)  16:39 (11)  17:36  
12.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    17:12:00   31 (32)  9:25 (17)  10:18 (15)  16:17 (11)  16:40 (12)  17:38  
13.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    17:01:00   29 (14)  9:18 (12)  10:12 (11)  16:18 (13)  16:41 (13)  17:39  
14.   Angela Simpson Bay of Plenty  NZL  16:33:00   32 (38)  9:23 (15)  10:17 (14)  16:24 (14)  16:46 (14)  17:40  
15.   Isa Feer Swiss Orienteering  SUI  16:40:00   28 (6)  9:17 (9)  10:11 (10)  16:25 (15)  16:49 (15)  17:44  
16.   Ulrika Uotila Koovee    17:16:00   28 (6)  9:38 (19)  10:32 (19)  16:41 (16)  17:03 (16)  18:01  
17.   Heini Wennman SK Pohjantähti    16:58:00   30 (21)  9:21 (14)  10:31 (18)  16:50 (18)  17:13 (18)  18:08  
18.   Outi Ojanen Kangasala SK    17:08:00   30 (21)  9:23 (15)  10:20 (16)  16:49 (17)  17:11 (17)  18:13  
19.   Ingunn Fristad Halden Skiklubb  NOR  16:49:00   30 (21)  9:40 (20)  10:36 (20)  16:59 (19)  17:24 (19)  18:21  
19.   Anastasia Tikhonova Hiisirasti    17:02:00   28 (6)  8:57 (6)  9:59 (6)  17:07 (22)  17:28 (20)  18:21  
21.   Mari Väänänen Kalevan Rasti    17:05:00   28 (6)  9:40 (20)  10:37 (21)  17:04 (20)  17:29 (21)  18:26  
22.   Marika Teini Rasti-Lukko    16:37:00   29 (14)  9:48 (25)  10:46 (25)  17:12 (23)  17:33 (23)  18:28  
23.   Sanna Heinonen MS Parma    16:34:00   32 (38)  9:43 (23)  10:39 (22)  17:06 (21)  17:31 (22)  18:30  
24.   Bodil Holmström NTNUI    17:21:00   30 (21)  9:40 (20)  10:48 (27)  17:18 (25)  17:42 (25)  18:36  
25.   Yvonne Gunell Pargas IF    17:09:00   30 (21)  9:45 (24)  10:39 (22)  17:13 (24)  17:39 (24)  18:39  
26.   Miia Niittynen Koovee    16:44:00   30 (21)  10:06 (30)  11:02 (29)  17:26 (27)  17:50 (27)  18:49  
26.   Aino Leskinen Lynx    17:19:00   31 (32)  9:49 (26)  10:41 (24)  17:20 (26)  17:44 (26)  18:49  
28.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri    16:45:00   30 (21)  10:10 (32)  11:11 (33)  17:34 (30)  17:55 (29)  18:51  
29.   Susanna Tervo MS Parma    16:38:00   31 (32)  10:13 (33)  11:07 (32)  17:31 (29)  17:56 (30)  18:55  
30.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti    16:54:00   27 (1)  10:13 (33)  11:02 (29)  17:28 (28)  17:52 (28)  18:57  
31.   Natalia Korzhova Hiisirasti    17:06:00   30 (21)  9:59 (29)  11:06 (31)  17:34 (30)  17:59 (31)  18:58  
32.   Sonja Liukkonen Delta    16:48:00   31 (32)  9:53 (28)  10:50 (28)  17:34 (30)  18:00 (32)  18:59  
33.   Anna Närhi Delta    16:30:00   29 (14)  9:49 (26)  10:46 (25)  17:40 (33)  18:02 (33)  19:05  
34.   Sanna Andelin Lahden Taimi    16:41:00   33 (42)  10:22 (36)  11:19 (37)  17:45 (34)  18:11 (34)  19:10  
35.   Anni Heikkonen Rastikarhut    17:07:00   30 (21)  10:28 (40)  11:23 (38)  17:50 (35)  18:15 (35)  19:14  
36.   Silja Tarvonen Kalske    16:32:00   29 (14)  10:34 (41)  11:35 (41)  18:01 (37)  18:25 (38)  19:21  
36.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö    16:47:00   31 (32)  10:15 (35)  11:16 (35)  17:52 (36)  18:17 (36)  19:21  
38.   Jenny Paulin Delta    16:53:00   27 (1)  10:08 (31)  11:13 (34)  18:02 (38)  18:23 (37)  19:22  
39.   Katja Mjösund MS Parma    16:36:00   39 (45)  10:37 (42)  11:33 (40)  18:22 (41)  18:44 (41)  19:46  
40.   Nina Temjakova Paimion Rasti    16:50:00   29 (14)  10:22 (36)  11:38 (42)  18:26 (42)  18:51 (42)  19:50  
41.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö    16:35:00   32 (38)  10:22 (36)  11:23 (38)  18:20 (40)  18:43 (40)  19:52  
42.   Elisa Kemppainen Vehkalahden Veikot    16:43:00   34 (44)  10:44 (44)  11:46 (43)  18:31 (43)  18:56 (43)  19:57  
43.   Piibe Tammemäe Helsingin Suunnistajat    16:39:00   29 (14)  10:22 (36)  11:18 (36)  18:07 (39)  18:33 (39)  20:01  
44.   Aislinn Prendergast Abominable O-men  AUS  16:46:00   31 (32)  10:40 (43)  12:22 (44)  18:40 (44)  19:05 (44)  20:08  
45.   Päivi Autio Hiisirasti    16:31:00   29 (14)  11:50 (45)  12:53 (45)  19:54 (45)  20:18 (45)  21:22  
   Bettina Aebi Swiss Orienteering  SUI  16:42:00                  ej startad  
   Anu Åkerman Helsingin Suunnistajat    16:51:00                  ej startad  
   Natalia Ukhorskaya Northern Wind    16:52:00                  ej startad  
   Brigitta Mathys Swiss Orienteering  SUI  16:55:00                  disk  
   Fiona Kirk Turun Suunnistajat  SUI  17:04:00                  ej startad  
   Maria Rantala Angelniemen Ankkuri    17:11:00                  ej startad  
   Liisa Anttila Koovee    17:22:00                  ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English