Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21E 1. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-Mål Resultat  
1   Inga Dambe
Paimion Rasti
2:54 (1)
6:40 (2)
3:46 (2)
8:29 (2)
1:49 (1)
9:37 (1)
1:08 (2)
11:50 (2)
2:13 (3)
18:29 (1)
6:39 (1)
20:21 (1)
1:52 (7)
24:26 (1)
4:05 (1)
27:02 (1)
2:36 (1)
28:08 (1)
1:06 (1)
29:03 (1)
55 (3)
29:02  Inga Dambe
2   Vroni König-Salmi
Swiss Orienteering
3:02 (3)
7:03 (3)
4:01 (4)
9:05 (3)
2:02 (5)
10:12 (3)
1:07 (1)
12:42 (3)
2:30 (7)
19:26 (3)
6:44 (3)
20:51 (2)
1:25 (1)
25:48 (2)
4:57 (2)
28:42 (2)
2:54 (3)
29:52 (2)
1:10 (2)
30:47 (2)
55 (3)
30:48  Vroni König-Salmi
3   Isa Feer
Swiss Orienteering
3:01 (2)
6:35 (1)
3:34 (1)
8:26 (1)
1:51 (2)
9:43 (2)
1:17 (9)
11:46 (1)
2:03 (1)
18:57 (2)
7:11 (9)
20:59 (3)
2:02 (11)
26:39 (3)
5:40 (11)
29:29 (3)
2:50 (2)
30:44 (3)
1:15 (5)
31:39 (3)
55 (3)
31:39  Isa Feer
4   Aino Leskinen
Lynx
3:10 (5)
7:03 (3)
3:53 (3)
9:20 (4)
2:17 (9)
10:35 (4)
1:15 (7)
13:21 (4)
2:46 (15)
20:01 (4)
6:40 (2)
22:43 (4)
2:42 (18)
27:56 (5)
5:13 (6)
30:55 (4)
2:59 (4)
32:18 (4)
1:23 (9)
33:15 (4)
57 (6)
33:16  Aino Leskinen
5   Heini Saarimäki
Angelniemen Ankkuri
3:32 (12)
7:46 (8)
4:14 (7)
10:06 (8)
2:20 (10)
11:18 (8)
1:12 (5)
14:00 (8)
2:42 (11)
21:01 (5)
7:01 (6)
22:51 (5)
1:50 (5)
27:55 (4)
5:04 (3)
31:31 (5)
3:36 (14)
32:46 (5)
1:15 (5)
33:44 (5)
58 (10)
33:45  Heini Saarimäki
6   Sanna Andelin
Lahden Taimi
3:43 (14)
7:55 (9)
4:12 (6)
10:30 (11)
2:35 (15)
11:51 (10)
1:21 (13)
14:29 (10)
2:38 (10)
21:23 (8)
6:54 (4)
23:10 (8)
1:47 (4)
29:08 (7)
5:58 (14)
32:31 (6)
3:23 (11)
33:52 (6)
1:21 (7)
34:49 (6)
57 (6)
34:49  Sanna Andelin
7   Katja Mjösund
MS Parma
3:18 (9)
7:34 (6)
4:16 (8)
9:46 (5)
2:12 (7)
11:05 (5)
1:19 (11)
13:28 (5)
2:23 (4)
21:14 (7)
7:46 (12)
23:05 (6)
1:51 (6)
28:15 (6)
5:10 (5)
32:43 (8)
4:28 (19)
34:16 (8)
1:33 (16)
35:14 (7)
58 (10)
35:14  Katja Mjösund
8   Natalia Vinogradova
Angelniemen Ankkuri
3:05 (4)
8:02 (10)
4:57 (15)
9:58 (7)
1:56 (3)
11:11 (7)
1:13 (6)
13:44 (6)
2:33 (8)
22:33 (12)
8:49 (19)
24:14 (10)
1:41 (2)
29:21 (8)
5:07 (4)
32:32 (7)
3:11 (8)
34:12 (7)
1:40 (17)
35:21 (8)
1:09 (20)
35:20  Natalia Vinogradova
9   Elisa Kemppainen
Vehkalahden Veikot
3:21 (10)
7:41 (7)
4:20 (9)
10:07 (9)
2:26 (13)
11:30 (9)
1:23 (15)
15:06 (13)
3:36 (20)
23:01 (13)
7:55 (16)
24:47 (12)
1:46 (3)
30:09 (11)
5:22 (7)
33:10 (9)
3:01 (5)
34:21 (9)
1:11 (3)
35:22 (9)
1:01 (16)
35:23  Elisa Kemppainen
10   Marttiina Joensuu
SK Pohjantähti
3:13 (6)
7:15 (5)
4:02 (5)
9:46 (5)
2:31 (14)
11:05 (5)
1:19 (11)
14:05 (9)
3:00 (16)
21:54 (9)
7:49 (14)
24:27 (11)
2:33 (17)
29:59 (9)
5:32 (10)
33:11 (10)
3:12 (9)
34:34 (10)
1:23 (9)
35:39 (10)
1:05 (17)
35:39  Marttiina Joensuu
11   Anni Heikkonen
Rastikarhut
3:48 (15)
8:12 (12)
4:24 (10)
10:27 (10)
2:15 (8)
11:51 (10)
1:24 (16)
14:36 (11)
2:45 (14)
22:05 (10)
7:29 (11)
24:00 (9)
1:55 (9)
30:11 (12)
6:11 (15)
33:21 (11)
3:10 (7)
34:48 (11)
1:27 (13)
35:48 (11)
1:00 (13)
35:48  Anni Heikkonen
12   Fiona Kirk
Turun Suunnistajat
3:13 (6)
8:37 (14)
5:24 (17)
10:36 (12)
1:59 (4)
11:51 (10)
1:15 (7)
13:59 (7)
2:08 (2)
21:06 (6)
7:07 (8)
23:09 (7)
2:03 (12)
30:03 (10)
6:54 (18)
33:25 (12)
3:22 (10)
34:53 (13)
1:28 (14)
35:50 (12)
57 (6)
35:50  Fiona Kirk
13   Natalia Korzhova
Hiisirasti
5:40 (21)
10:19 (17)
4:39 (12)
12:25 (15)
2:06 (6)
13:36 (15)
1:11 (4)
16:04 (14)
2:28 (5)
23:01 (13)
6:57 (5)
24:58 (13)
1:57 (10)
30:20 (13)
5:22 (7)
33:26 (13)
3:06 (6)
34:50 (12)
1:24 (11)
36:03 (13)
1:13 (22)
36:02  Natalia Korzhova
14   Brigitta Mathys
Swiss Orienteering
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35:34 (14)
-
36:34 (14)
1:00 (13)
37:56  Brigitta Mathys
15   Sanna Heinonen
MS Parma
3:50 (16)
8:16 (13)
4:26 (11)
11:16 (14)
3:00 (20)
12:37 (14)
1:21 (13)
17:36 (16)
4:59 (21)
24:41 (15)
7:05 (7)
26:59 (14)
2:18 (15)
32:51 (14)
5:52 (13)
36:18 (14)
3:27 (12)
37:39 (15)
1:21 (7)
38:39 (15)
1:00 (13)
38:39  Sanna Heinonen
16   Ingunn Fristad
Halden Skiklubb
3:27 (11)
8:11 (11)
4:44 (13)
10:57 (13)
2:46 (17)
12:30 (13)
1:33 (20)
14:58 (12)
2:28 (5)
22:12 (11)
7:14 (10)
27:32 (15)
5:20 (19)
33:12 (15)
5:40 (11)
36:50 (15)
3:38 (15)
38:36 (16)
1:46 (19)
39:48 (16)
1:12 (21)
39:48  Ingunn Fristad
17   Nina Temjakova
Paimion Rasti
3:14 (8)
11:57 (20)
8:43 (21)
14:17 (18)
2:20 (10)
15:42 (18)
1:25 (19)
18:43 (18)
3:01 (17)
26:29 (18)
7:46 (12)
28:57 (18)
2:28 (16)
34:22 (16)
5:25 (9)
37:49 (16)
3:27 (12)
39:13 (17)
1:24 (11)
40:05 (17)
52 (1)
40:06  Nina Temjakova
18   Natalia Ukhorskaya
Northern Wind
5:11 (19)
9:59 (16)
4:48 (14)
12:49 (16)
2:50 (18)
14:13 (16)
1:24 (16)
16:57 (15)
2:44 (13)
25:34 (16)
8:37 (18)
27:48 (16)
2:14 (14)
34:32 (17)
6:44 (16)
38:57 (17)
4:25 (18)
40:39 (18)
1:42 (18)
41:36 (18)
57 (6)
41:37  Natalia Ukhorskaya
19   Anastasia Tikhonova
Hiisirasti
5:21 (20)
11:56 (19)
6:35 (18)
14:17 (18)
2:21 (12)
15:34 (17)
1:17 (9)
18:09 (17)
2:35 (9)
26:01 (17)
7:52 (15)
27:53 (17)
1:52 (7)
34:45 (18)
6:52 (17)
39:37 (18)
4:52 (21)
40:51 (19)
1:14 (4)
41:44 (19)
53 (2)
41:43  Anastasia Tikhonova
20   Hanna Raitanen
Rajamäen Rykmentti
4:46 (18)
12:50 (21)
8:04 (20)
15:40 (20)
2:50 (18)
16:50 (20)
1:10 (3)
19:33 (20)
2:43 (12)
28:55 (19)
9:22 (20)
30:58 (19)
2:03 (12)
39:12 (19)
8:14 (21)
43:32 (19)
4:20 (17)
45:04 (20)
1:32 (15)
46:11 (20)
1:07 (18)
46:11  Hanna Raitanen
21   Aislinn Prendergast
Abominable O-men
3:39 (13)
8:48 (15)
5:09 (16)
17:20 (21)
8:32 (21)
18:44 (21)
1:24 (16)
21:46 (21)
3:02 (18)
30:20 (21)
8:34 (17)
36:31 (21)
6:11 (20)
43:57 (21)
7:26 (20)
47:47 (20)
3:50 (16)
49:40 (21)
1:53 (20)
50:39 (21)
59 (12)
50:39  Aislinn Prendergast
22   Piibe Tammemäe
Helsingin Suunnistajat
3:50 (16)
11:30 (18)
7:40 (19)
14:11 (17)
2:41 (16)
15:49 (19)
1:38 (21)
19:07 (19)
3:18 (19)
29:44 (20)
10:37 (21)
36:25 (20)
6:41 (21)
43:36 (20)
7:11 (19)
48:24 (21)
4:48 (20)
50:22 (22)
1:58 (21)
51:30 (22)
1:08 (19)
51:28  Piibe Tammemäe
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English