Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,2 km
 
1.   Taru Ikäheimonen Lynx    13:24:00   35:01  
2.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    13:12:00   36:04  
3.   Maria Salmi Lappeen Riento    13:36:00   41:38  
4.   Signe Dambe Paimion Rasti    12:38:00   42:05  
5.   Pinja Mäkinen Koovee    13:16:00   43:08  
5.   Miia Hovi Jyry    13:34:00   43:08  
7.   Annelie Haka Närpes OK    14:18:00   43:35  
8.   Tiia Grönholm IF Sibbo-Vargarna    13:58:00   44:05  
9.   Jeannette Aumo OK Orient    14:22:00   45:18  
10.   Jenni Sabel Hiisirasti    13:50:00   46:29  
11.   Miina Ruokolainen OK77    12:54:00   46:35  
12.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas    14:08:00   47:14  
13.   Ekaterina Rebrova SKRUM Moscow  RUS  14:02:00   47:19  
14.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    14:12:00   47:46  
15.   Sanna Laakso Hiisirasti    12:44:00   47:55  
16.   Sanna Karjalainen Suomusjärven Sisu    12:32:00   48:05  
17.   Mari Seppänen IF Sibbo-Vargarna    12:36:00   48:41  
18.   Galina Ovsyannikova Orienta-Victoria  RUS  14:14:00   49:59  
19.   Heidi Smeds Närpes OK    13:22:00   51:33  
20.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot    12:40:00   51:50  
21.   Sara Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:56:00   52:28  
22.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    13:28:00   52:41  
23.   Jenni Pulkkinen Rasti-Lukko    12:46:00   54:48  
24.   Salla Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    12:48:00   54:58  
25.   Carina Nyberg IF Sibbo-Vargarna    13:08:00   55:30  
26.   Kirsi Sipilä Hollolan Urheilijat -46    13:26:00   55:31  
27.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    12:52:00   56:51  
28.   Elena Bannikova Foton-Moscow  RUS  13:04:00   57:29  
29.   Mari Reinivuo-Kenttä OK77    13:56:00   59:34  
30.   Anna Liimatainen Rastihaukat    13:44:00   1:01:18  
31.   Eugeniya Batulova Nord West  RUS  13:32:00   1:01:38  
32.   Tatiana Volkova SPB  RUS  13:10:00   1:03:47  
33.   Satu Heittola Rasti-Kurikka    13:42:00   1:09:47  
34.   Heidi Hautala Rasti-Jussit    14:20:00   1:10:03  
35.   Irina Nefedova Espoon Suunta  RUS  14:04:00   1:11:16  
36.   Madara Kirmuska COKSILVA  LAT  12:58:00   1:13:49  
37.   Anastasia Melnikova OK AKFA  RUS  13:30:00   1:14:33  
38.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    13:06:00   1:20:43  
39.   Polina Kotrovskaya SPB 31KP  RUS  14:16:00   1:22:18  
40.   Minna Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    13:14:00   1:22:30  
41.   Valeria Kytovenko OK AKFA  RUS  14:24:00   1:36:22  
   Daria Niggli OJura  FRA  12:30:00   bröt  
   Sara Fosström Paimion Rasti    12:42:00   ej startad  
   Pia Holmberg OK Raseborg    12:50:00   ej startad  
   Irina Terekhina Kentavr-Penza  RUS  13:02:00   bröt  
   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    13:38:00   ej startad  
   Anastasya Korzhova Belgorod  RUS  13:40:00   bröt  
   Johanna Luhtala Someron Esa    13:54:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English