Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21AL 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,5 km
 
1.   Taru Ikäheimonen Lynx    10:32:00   29:36  
2.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    11:48:00   32:37  
3.   Elena Bannikova Foton-Moscow  RUS  10:26:00   34:27  
4.   Maria Salmi Lappeen Riento    10:44:00   34:46  
5.   Pinja Mäkinen Koovee    10:14:00   36:06  
6.   Miia Hovi Jyry    11:16:00   36:12  
7.   Signe Dambe Paimion Rasti    11:42:00   36:52  
8.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    10:56:00   36:57  
9.   Salla Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    11:58:00   37:25  
10.   Sara Fosström Paimion Rasti    11:50:00   37:30  
11.   Galina Ovsyannikova Orienta-Victoria  RUS  11:08:00   37:37  
12.   Miina Ruokolainen OK77    10:42:00   37:51  
12.   Johanna Luhtala Someron Esa    11:56:00   37:51  
14.   Jeannette Aumo OK Orient    10:58:00   38:36  
15.   Ekaterina Rebrova SKRUM Moscow  RUS  10:06:00   38:39  
16.   Sanna Karjalainen Suomusjärven Sisu    11:40:00   38:43  
17.   Satu Heittola Rasti-Kurikka    10:40:00   38:53  
18.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas    11:38:00   39:14  
19.   Laura Kylliäinen Vehkalahden Veikot    11:34:00   39:44  
20.   Mari Seppänen IF Sibbo-Vargarna    10:46:00   40:12  
21.   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti    10:28:00   41:02  
22.   Annelie Haka Närpes OK    10:16:00   41:55  
23.   Heidi Smeds Närpes OK    11:06:00   44:45  
24.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot    10:34:00   44:51  
25.   Jenni Pulkkinen Rasti-Lukko    10:04:00   45:39  
26.   Madara Kirmuska COKSILVA  LAT  11:46:00   46:12  
27.   Tatiana Volkova SPB  RUS  11:36:00   46:49  
28.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    11:52:00   47:21  
29.   Sara Huhtanen Tampereen Pyrintö    11:28:00   47:23  
30.   Kirsi Sipilä Hollolan Urheilijat -46    11:26:00   47:37  
31.   Eugeniya Batulova Nord West  RUS  11:32:00   48:21  
32.   Sanna Laakso Hiisirasti    11:54:00   49:12  
33.   Carina Nyberg IF Sibbo-Vargarna    10:08:00   49:21  
34.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    10:48:00   49:23  
35.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat    11:04:00   52:39  
36.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    10:22:00   53:36  
37.   Heidi Hautala Rasti-Jussit    11:24:00   53:51  
38.   Minna Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    10:20:00   55:02  
39.   Mari Reinivuo-Kenttä OK77    11:44:00   56:43  
40.   Daria Niggli OJura  FRA  10:38:00   1:02:20  
41.   Irina Nefedova Espoon Suunta  RUS  10:50:00   1:02:51  
42.   Anna Liimatainen Rastihaukat    10:36:00   1:04:32  
43.   Valeria Kytovenko OK AKFA  RUS  10:24:00   1:08:56  
44.   Polina Kotrovskaya SPB 31KP  RUS  10:02:00   1:10:14  
45.   Irina Terekhina Kentavr-Penza  RUS  11:18:00   1:15:05  
46.   Anastasia Melnikova OK AKFA  RUS  11:12:00   1:16:07  
47.   Anastasya Korzhova Belgorod  RUS  11:14:00   1:36:00  
   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    10:18:00   ej startad  
   Pia Holmberg OK Raseborg    10:54:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English