Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,8 km
 
1.   Taru Ikäheimonen Lynx    14:15:00   38:45  
2.   Sara Fosström Paimion Rasti    13:27:00   42:33  
3.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    12:59:00   43:56  
4.   Pinja Mäkinen Koovee    14:03:00   46:17  
5.   Signe Dambe Paimion Rasti    13:09:00   46:47  
6.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    14:07:00   47:58  
7.   Miina Ruokolainen OK77    13:53:00   50:20  
8.   Elena Bannikova Foton-Moscow  RUS  13:51:00   50:55  
9.   Jeannette Aumo OK Orient    13:47:00   51:09  
10.   Annelie Haka Närpes OK    12:35:00   51:32  
11.   Salla Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    13:43:00   51:52  
12.   Maria Salmi Lappeen Riento    12:41:00   52:33  
13.   Sanna Karjalainen Suomusjärven Sisu    13:15:00   53:00  
14.   Galina Ovsyannikova Orienta-Victoria  RUS  13:25:00   56:02  
15.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot    13:39:00   56:05  
16.   Heidi Smeds Närpes OK    13:41:00   56:51  
17.   Miia Hovi Jyry    12:39:00   58:22  
18.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas    12:31:00   58:37  
19.   Kirsi Sipilä Hollolan Urheilijat -46    13:11:00   59:22  
20.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    13:57:00   1:00:31  
21.   Eugeniya Batulova Nord West  RUS  14:23:00   1:01:03  
22.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    13:33:00   1:02:20  
23.   Ekaterina Rebrova SKRUM Moscow  RUS  13:05:00   1:02:56  
24.   Laura Kylliäinen Vehkalahden Veikot    12:33:00   1:04:05  
24.   Maija Asikainen Rasti-Lukko    14:11:00   1:04:05  
26.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    12:37:00   1:04:49  
27.   Johanna Luhtala Someron Esa    13:35:00   1:06:49  
28.   Sanna Laakso Hiisirasti    13:37:00   1:08:24  
29.   Tatiana Volkova SPB  RUS  12:29:00   1:09:16  
30.   Carina Nyberg IF Sibbo-Vargarna    12:45:00   1:10:06  
31.   Jenni Pulkkinen Rasti-Lukko    13:13:00   1:10:17  
32.   Hanna Kuusela Punkalaitumen Kunto    13:49:00   1:11:32  
33.   Milla Lötjönen Rastikarhut    12:57:00   1:14:12  
34.   Madara Kirmuska COKSILVA  LAT  13:23:00   1:15:36  
35.   Heidi Hautala Rasti-Jussit    13:19:00   1:18:55  
36.   Mari Seppänen IF Sibbo-Vargarna    14:05:00   1:19:34  
37.   Mari Reinivuo-Kenttä OK77    12:53:00   1:19:47  
38.   Anna Liimatainen Rastihaukat    12:43:00   1:21:17  
39.   Anastasia Melnikova OK AKFA  RUS  13:07:00   1:25:23  
40.   Irina Nefedova Espoon Suunta  RUS  13:55:00   1:37:59  
41.   Valeria Kytovenko OK AKFA  RUS  14:09:00   1:39:59  
42.   Anastasya Korzhova Belgorod  RUS  14:19:00   1:45:06  
43.   Pia Holmberg OK Raseborg    14:21:00   1:47:08  
44.   Daria Niggli OJura  FRA  12:55:00   1:59:29  
45.   Minna Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    14:17:00   2:02:22  
46.   Polina Kotrovskaya SPB 31KP  RUS  13:59:00   2:20:27  
   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    12:51:00   ej startad  
   Irina Terekhina Kentavr-Penza  RUS  13:21:00   bröt  
   Satu Heittola Rasti-Kurikka    14:13:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English