Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Sara Fosström Paimion Rasti    15:17:00   22:15  
2.   Taru Ikäheimonen Lynx    13:53:00   22:24  
3.   Signe Dambe Paimion Rasti    14:43:00   23:25  
4.   Pinja Mäkinen Koovee    15:41:00   24:51  
5.   Miia Hovi Jyry    15:25:00   25:40  
6.   Ekaterina Rebrova SKRUM Moscow  RUS  15:31:00   25:44  
7.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    15:07:00   25:53  
8.   Maria Salmi Lappeen Riento    15:13:00   26:05  
9.   Mari Seppänen IF Sibbo-Vargarna    15:21:00   26:16  
10.   Salla Hirvonen Lahden Suunnistajat-37    14:13:00   26:22  
11.   Elena Bannikova Foton-Moscow  RUS  14:33:00   26:33  
12.   Miina Ruokolainen OK77    15:39:00   26:48  
13.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    13:51:00   27:44  
14.   Sanna Karjalainen Suomusjärven Sisu    15:09:00   28:10  
15.   Satu Heittola Rasti-Kurikka    14:27:00   28:53  
16.   Galina Ovsyannikova Orienta-Victoria  RUS  14:07:00   29:32  
17.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas    14:51:00   29:46  
18.   Eugeniya Batulova Nord West  RUS  14:21:00   30:41  
19.   Hanna Kuusela Punkalaitumen Kunto    14:37:00   30:54  
20.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    13:57:00   30:55  
21.   Johanna Luhtala Someron Esa    14:01:00   30:56  
22.   Sanna Laakso Hiisirasti    14:17:00   32:41  
23.   Kirsi Sipilä Hollolan Urheilijat -46    13:49:00   33:10  
24.   Carina Nyberg IF Sibbo-Vargarna    14:49:00   33:21  
25.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot    15:33:00   34:02  
26.   Annelie Haka Närpes OK    15:23:00   35:17  
27.   Tatiana Volkova SPB  RUS  14:19:00   35:37  
28.   Heidi Smeds Närpes OK    14:23:00   36:06  
29.   Milla Lötjönen Rastikarhut    14:45:00   36:10  
30.   Anastasya Korzhova Belgorod  RUS  13:47:00   37:48  
31.   Anna Liimatainen Rastihaukat    15:29:00   38:07  
32.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    15:19:00   39:33  
33.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    15:35:00   39:52  
34.   Jenni Pulkkinen Rasti-Lukko    15:27:00   42:03  
35.   Madara Kirmuska COKSILVA  LAT  14:57:00   44:35  
36.   Mari Reinivuo-Kenttä OK77    14:39:00   45:40  
37.   Irina Nefedova Espoon Suunta  RUS  13:59:00   47:24  
38.   Daria Niggli OJura  FRA  14:53:00   48:28  
39.   Minna Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    15:11:00   52:39  
40.   Anastasia Melnikova OK AKFA  RUS  15:01:00   55:58  
41.   Pia Holmberg OK Raseborg    14:55:00   58:01  
42.   Heidi Hautala Rasti-Jussit    14:09:00   59:01  
43.   Irina Terekhina Kentavr-Penza  RUS  13:45:00   1:13:32  
   Valeria Kytovenko OK AKFA  RUS  14:05:00   ej startad  
   Jeannette Aumo OK Orient    14:15:00   disk  
   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    14:25:00   ej startad  
   Maija Asikainen Rasti-Lukko    14:29:00   disk  
   Polina Kotrovskaya SPB 31KP  RUS  14:35:00   disk  
   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat    15:05:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English