Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,2 km
Mellantid
5,6 km
Mål
7,0 km
 
1.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas    11:00:00   42:44 (1)  58:40 (2)  1:07:51  
2.   Päivi Autio Hiisirasti    11:03:23   44:15 (2)  58:19 (1)  1:08:28  
3.   Olga Glebova Northern Wind  RUS  11:33:00   46:19 (4)  59:35 (3)  1:08:56  
4.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    11:05:57   45:08 (3)  1:00:42 (4)  1:09:46  
5.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    11:26:02   50:12 (6)  1:06:09 (6)  1:15:58  
6.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    12:23:00      1:06:12 (8)  1:16:01  
7.   Tiina Väre Someron Esa    11:32:00   49:00 (5)  1:05:23 (5)  1:16:55  
8.   Leena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna    11:18:40   50:56 (7)  1:06:10 (7)  1:16:56  
9.   Anna Burlinova Arena  RUS  11:46:00      1:08:43 (10)  1:19:39  
10.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    11:35:00   53:34 (9)  1:10:49 (11)  1:21:21  
11.   Ritva Partanen Iisalmen Visa    11:34:00   53:20 (8)  1:10:54 (12)  1:21:42  
12.   Kira Ylitalo Kärkölän Kisa-Veikot    12:02:00      1:07:05 (9)  1:21:45  
13.   Tiina Isoniemi Jyry    11:44:00      1:11:19 (13)  1:22:36  
14.   Eveliina Pusa Lappeen Riento    12:15:00      1:12:26 (15)  1:23:55  
15.   Madara Sinke Kapa OK  LAT  11:36:00      1:13:20 (16)  1:24:06  
16.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta    11:47:00      1:15:01 (17)  1:25:25  
17.   Maria Krylova Omega Moscow  RUS  11:38:00      1:12:05 (14)  1:26:21  
18.   Lubov Kutsenina SPB  RUS  11:39:00      1:18:15 (18)  1:30:55  
19.   Marilin Sulg OK Orvand  EST  11:43:00      1:21:12 (20)  1:33:45  
20.   Irina Sergeeva OK AKFA  RUS  11:37:00      1:21:10 (19)  1:33:54  
21.   Jaana Pulkkinen Paimion Rasti    12:03:00      1:23:10 (21)  1:34:56  
22.   Pernilla Backlund Närpes OK    12:08:00      1:24:50 (22)  1:36:44  
23.   Nadezda Dvorko ABC St-Petersburg  RUS  11:45:00         1:46:20  
24.   Anna Kurkela OH    11:50:00      1:34:49 (24)  1:47:04  
25.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    11:42:00      1:34:51 (25)  1:49:10  
26.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    11:56:00      1:35:52 (26)  1:52:02  
27.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot    11:52:00      1:37:34 (27)  1:52:42  
28.   Eva Haberkorne-Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  11:59:00      1:39:31 (28)  1:53:20  
29.   Alena Trapeznikova OK AKFA  RUS  11:51:00      1:34:07 (23)  1:54:23  
30.   Netta Hjelm RastiPiikkiö    11:58:00      1:42:49 (29)  1:56:17  
31.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:54:00      1:46:43 (31)  2:00:08  
32.   Heidi Torro IF Sibbo-Vargarna    12:00:00      1:50:05 (33)  2:05:32  
33.   Maijuleena Väli-Klemelä Karkki-Rasti    11:57:00      1:46:19 (30)  2:05:51  
34.   Teija Rantala Iisalmen Visa    11:53:00      1:47:00 (32)  2:10:19  
35.   Natalia Zimina Arena  RUS  12:01:00      2:25:47 (34)  2:52:38  
   Anna Koponen Lynx    11:26:18         ej startad  
   Veronika Khismatullina Lahden Taimi    11:31:00         ej startad  
   Satu Annila Rasti E4    11:40:00         ej startad  
   Sanna Paavilainen Anttolan Urheilijat    11:41:00         ej startad  
   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat    11:48:00         ej startad  
   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat    11:49:00         ej startad  
   Eija Meriläinen Lynx    11:55:00         ej startad  
   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti    12:04:00         ej startad  
   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    12:05:00         ej startad  
   Grace Wachuka Gichuki Bushtrekkers  KEN  12:06:00         ej startad  
   Joosefiina Kukkonen Angelniemen Ankkuri    12:07:00         ej startad  
   Tiia Tallila Valkeakosken Haka    12:09:00         ej startad  
   Maaret Rantanen Jämsän Retki-Veikot    12:10:00         ej startad  
   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    12:11:00         ej startad  
   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti    12:12:00         ej startad  
   Elina Erkkilä Lapuan Virkiä    12:13:00         ej startad  
   Hanna-Mari Ruotsalainen Espoon Suunta    12:14:00         ej startad  
   Natalia Paladieva Lahden Taimi    12:16:00         ej startad  
   Virginia Wambui Mwangi Bushtrekkers  KEN  12:17:00         ej startad  
   Vivian Lundholm OK77    12:18:00         ej startad  
   Sanna Laaksonen MS Parma    12:19:00         ej startad  
   Rose Waithira Ndirangu Bushtrekkers  KEN  12:20:00         ej startad  
   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät    12:21:00         ej startad  
   Johanna Honkanen MS Parma    12:22:00         ej startad  
   Sanna Salmenoja MS Parma    12:24:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English