Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,8 km
Mål
4,0 km
 
1.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas    12:38:00      37:31  
2.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    12:44:00      39:18  
3.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    12:30:00      40:08  
4.   Ritva Partanen Iisalmen Visa    13:48:00      40:09  
5.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    12:28:00      40:16  
6.   Päivi Autio Hiisirasti    12:14:00      40:22  
7.   Tiina Väre Someron Esa    12:02:00      43:23  
8.   Sanna Salmenoja MS Parma    12:20:00      43:31  
9.   Leena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna    12:16:00      43:41  
10.   Madara Sinke Kapa OK  LAT  13:44:00      44:10  
11.   Jaana Pulkkinen Paimion Rasti    12:26:00      44:30  
12.   Irina Sergeeva OK AKFA  RUS  12:18:00      45:59  
13.   Anna Koponen Lynx    13:50:00      46:23  
14.   Sanna Paavilainen Anttolan Urheilijat    13:02:00      47:38  
15.   Olga Glebova Northern Wind  RUS  12:10:00      50:19  
16.   Maria Krylova Omega Moscow  RUS  12:12:00      52:05  
17.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    13:04:00      52:44  
18.   Joosefiina Kukkonen Angelniemen Ankkuri    13:52:00      53:18  
19.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta    12:42:00      53:37  
20.   Eveliina Pusa Lappeen Riento    13:38:00      53:44  
21.   Lubov Kutsenina SPB  RUS  12:52:00      54:33  
22.   Anna Burlinova Arena  RUS  12:08:00      54:53  
23.   Marilin Sulg OK Orvand  EST  13:42:00      55:43  
24.   Veronika Khismatullina Lahden Taimi    12:32:00      56:32  
25.   Satu Annila Rasti E4    12:00:00      56:51  
26.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat    13:28:00      57:10  
27.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    12:50:00      57:24  
28.   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat    13:46:00      1:00:07  
29.   Alena Trapeznikova OK AKFA  RUS  13:12:00      1:01:52  
30.   Teija Rantala Iisalmen Visa    13:26:00      1:03:13  
31.   Maijuleena Väli-Klemelä Karkki-Rasti    12:34:00      1:03:44  
32.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    13:20:00      1:03:52  
33.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot    12:24:00      1:04:24  
34.   Tiina Isoniemi Jyry    13:18:00      1:05:01  
35.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:36:00      1:05:30  
36.   Nadezda Dvorko ABC St-Petersburg  RUS  12:06:00      1:06:37  
37.   Anna Kurkela OH    12:58:00      1:17:42  
38.   Netta Hjelm RastiPiikkiö    13:16:00      1:18:05  
39.   Natalia Zimina Arena  RUS  13:06:00      1:20:40  
40.   Eva Haberkorne-Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  12:04:00      1:27:00  
41.   Eija Meriläinen Lynx    12:48:00      1:29:42  
42.   Heidi Torro IF Sibbo-Vargarna    13:40:00      1:53:07  
   Rose Waithira Ndirangu Bushtrekkers  KEN  12:22:00      ej startad  
   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti    12:46:00      bröt  
   Elina Erkkilä Lapuan Virkiä    12:54:00      ej startad  
   Virginia Wambui Mwangi Bushtrekkers  KEN  13:00:00      ej startad  
   Tiia Tallila Valkeakosken Haka    13:22:00      ej startad  
   Grace Wachuka Gichuki Bushtrekkers  KEN  13:30:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English