Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
7,0 km
 
1.   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    11:34:00   54:24  
2.   Päivi Autio Hiisirasti    11:02:00   55:17  
3.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    10:36:00   58:25  
4.   Veronika Khismatullina Lahden Taimi    10:26:00   59:24  
5.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas    11:16:00   1:00:42  
6.   Tiina Väre Someron Esa    11:32:00   1:01:53  
7.   Leena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna    11:04:00   1:02:19  
8.   Anna Koponen Lynx    11:10:00   1:02:43  
9.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    11:42:00   1:03:02  
10.   Irina Sergeeva OK AKFA  RUS  11:44:00   1:04:28  
11.   Madara Sinke Kapa OK  LAT  11:14:00   1:06:48  
12.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    10:28:00   1:07:45  
13.   Lubov Kutsenina SPB  RUS  11:40:00   1:07:58  
14.   Natalia Paladieva Lahden Taimi    11:46:00   1:08:02  
15.   Sanna Salmenoja MS Parma    10:10:00   1:08:52  
16.   Tiina Isoniemi Jyry    10:40:00   1:09:04  
17.   Jaana Pulkkinen Paimion Rasti    11:20:00   1:10:22  
18.   Olga Glebova Northern Wind  RUS  11:48:00   1:11:12  
19.   Ritva Partanen Iisalmen Visa    10:48:00   1:13:00  
20.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat    11:08:00   1:14:03  
21.   Maria Krylova Omega Moscow  RUS  11:38:00   1:14:20  
22.   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat    11:06:00   1:16:27  
23.   Satu Annila Rasti E4    10:44:00   1:16:36  
24.   Vivian Lundholm OK77    10:06:00   1:21:26  
25.   Sanna Paavilainen Anttolan Urheilijat    10:32:00   1:22:13  
26.   Eija Meriläinen Lynx    10:16:00   1:23:25  
26.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    11:54:00   1:23:25  
28.   Marilin Sulg OK Orvand  EST  10:24:00   1:23:38  
29.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta    10:14:00   1:25:16  
30.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:26:00   1:26:27  
31.   Nadezda Dvorko ABC St-Petersburg  RUS  11:50:00   1:27:40  
32.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot    11:18:00   1:27:49  
33.   Anna Kurkela OH    10:18:00   1:29:25  
34.   Maijuleena Väli-Klemelä Karkki-Rasti    11:22:00   1:32:14  
35.   Anna Burlinova Arena  RUS  11:52:00   1:35:17  
36.   Teija Rantala Iisalmen Visa    10:54:00   1:39:34  
37.   Netta Hjelm RastiPiikkiö    10:52:00   1:40:06  
38.   Alena Trapeznikova OK AKFA  RUS  10:46:00   1:43:55  
39.   Heidi Torro IF Sibbo-Vargarna    10:12:00   1:45:13  
40.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    10:58:00   1:45:41  
41.   Eva Haberkorne-Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  11:30:00   1:56:48  
42.   Natalia Zimina Arena  RUS  10:56:00   2:13:16  
   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    10:08:00   bröt  
   Elina Erkkilä Lapuan Virkiä    10:20:00   ej startad  
   Tiia Tallila Valkeakosken Haka    10:22:00   ej startad  
   Grace Wachuka Gichuki Bushtrekkers  KEN  10:38:00   ej startad  
   Rose Waithira Ndirangu Bushtrekkers  KEN  11:12:00   ej startad  
   Virginia Wambui Mwangi Bushtrekkers  KEN  11:56:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English