Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D21A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    13:36:00   28:40  
2.   Päivi Autio Hiisirasti    13:44:00   28:46  
3.   Veronika Khismatullina Lahden Taimi    13:48:00   30:19  
4.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas    12:08:00   30:21  
5.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    13:04:00   30:58  
6.   Leena Jauhiainen IF Sibbo-Vargarna    13:46:00   31:31  
7.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    13:30:00   31:57  
8.   Anna Koponen Lynx    12:36:00   32:02  
9.   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    13:26:00   32:04  
10.   Olga Glebova Northern Wind  RUS  12:46:00   33:49  
11.   Lubov Kutsenina SPB  RUS  13:14:00   35:02  
12.   Tiina Väre Someron Esa    13:02:00   35:04  
13.   Sanna Salmenoja MS Parma    13:22:00   35:22  
14.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    13:18:00   35:56  
15.   Nadezda Dvorko ABC St-Petersburg  RUS  13:10:00   36:02  
16.   Satu Annila Rasti E4    13:34:00   36:16  
17.   Tiina Isoniemi Jyry    12:30:00   36:32  
18.   Maria Krylova Omega Moscow  RUS  13:08:00   37:09  
19.   Madara Sinke Kapa OK  LAT  13:00:00   37:38  
20.   Tiia Tallila Valkeakosken Haka    12:32:00   38:24  
21.   Irina Sergeeva OK AKFA  RUS  13:06:00   38:51  
22.   Anna Kurkela OH    12:56:00   39:11  
23.   Jaana Pulkkinen Paimion Rasti    12:54:00   39:13  
24.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    12:14:00   41:20  
25.   Sanna Paavilainen Anttolan Urheilijat    12:20:00   41:42  
26.   Alena Trapeznikova OK AKFA  RUS  12:06:00   42:54  
27.   Marilin Sulg OK Orvand  EST  12:38:00   43:06  
28.   Joosefiina Kukkonen Angelniemen Ankkuri    12:16:00   43:23  
29.   Ritva Partanen Iisalmen Visa    12:10:00   43:34  
30.   Saara Turkka Kouvolan Suunnistajat    12:04:00   44:00  
31.   Anna Burlinova Arena  RUS  13:28:00   44:42  
32.   Teija Rantala Iisalmen Visa    12:18:00   47:18  
33.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta    13:50:00   49:46  
34.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    12:22:00   50:27  
35.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:28:00   51:14  
36.   Henna Salminen Helsingin Suunnistajat    12:02:00   52:45  
37.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot    12:48:00   53:36  
38.   Eva Haberkorne-Vimba Ziemelkurzeme OK  LAT  12:50:00   54:27  
39.   Eija Meriläinen Lynx    13:40:00   55:18  
40.   Maijuleena Väli-Klemelä Karkki-Rasti    13:32:00   55:45  
41.   Heidi Torro IF Sibbo-Vargarna    13:24:00   56:02  
42.   Hanna-Mari Ruotsalainen Espoon Suunta    13:12:00   57:32  
43.   Netta Hjelm RastiPiikkiö    13:42:00   1:01:33  
44.   Natalia Zimina Arena  RUS  12:26:00   2:02:51  
   Virginia Wambui Mwangi Bushtrekkers  KEN  12:12:00   ej startad  
   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti    12:24:00   ej startad  
   Elina Erkkilä Lapuan Virkiä    12:44:00   ej startad  
   Rose Waithira Ndirangu Bushtrekkers  KEN  12:58:00   ej startad  
   Grace Wachuka Gichuki Bushtrekkers  KEN  13:38:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English