Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D20E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,5 km
Mål
6,0 km
 
1.   Miina Kanko Koovee    11:01:00   43:40 (1)  55:17  
2.   Sonja Liukkonen Delta    10:39:00   46:33 (2)  58:03  
3.   Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:11:00   48:32 (3)  1:00:52  
4.   Angela Simpson Bay of Plenty  NZL  10:55:00   50:31 (4)  1:01:22  
5.   Belinda Lawford Abominable O-men  AUS  11:05:00   51:40 (5)  1:03:22  
6.   Ina Westerlund OK77    10:09:00   52:06 (6)  1:03:59  
7.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot    10:53:00   52:09 (7)  1:04:18  
8.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    10:31:00   54:58 (10)  1:06:25  
9.   Elina Grahn Närpes OK    11:03:00   54:34 (9)  1:07:06  
10.   Anastasia Potapenko OK AKFA  RUS  10:29:00   56:47 (15)  1:07:58  
11.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    10:13:00   53:26 (8)  1:08:12  
12.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    10:07:00   55:12 (11)  1:09:26  
13.   Natalia Kanko Koovee    10:45:00   55:29 (12)  1:09:51  
14.   Veronika Kortyleva OK AKFA  RUS  11:07:00   58:38 (16)  1:09:53  
15.   Carita Espo Kouvolan Suunnistajat    10:21:00   56:37 (14)  1:10:15  
16.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:11:00   56:30 (13)  1:10:53  
17.   Katya Brovina Vehkalahden Veikot    10:01:00      1:11:17  
18.   Ekaterina Chetaeva Northern Wind  RUS  10:33:00   1:00:51 (17)  1:12:55  
19.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    10:19:00   1:03:24 (19)  1:17:37  
20.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    10:47:00   1:03:05 (18)  1:18:37  
21.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    10:15:00   1:07:12 (20)  1:21:24  
22.   Reeta Rantanen MS Parma    10:03:00   1:07:58 (21)  1:22:12  
23.   Georgia Parsons Abominable O-men  AUS  10:23:00   1:08:57 (22)  1:23:59  
24.   Olga Borodulina KUZMOLOVO-110%  RUS  10:49:00   1:10:29 (23)  1:24:44  
25.   Anni Karhunen Kuopion Suunnistajat    10:51:00   1:13:15 (24)  1:28:50  
26.   Laura Hakulinen Espoon Suunta    10:59:00   1:15:33 (25)  1:32:25  
27.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    10:57:00   1:20:31 (26)  1:38:49  
28.   Outi Valkonen Kalske    10:35:00   1:23:58 (27)  1:39:05  
   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    10:25:00      ej startad  
   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    10:41:00      ej startad  
   Essi Ylipelkola Lappajärven Veikot    10:43:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English