Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D18E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,3 km
Mål
5,5 km
 
1.   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat    12:03:00   42:21 (1)  51:32  
2.   Henna Skog Koovee    12:17:00   42:41 (2)  52:02  
3.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:21:00   44:29 (3)  53:46  
4.   Sara Karvonen Lynx    12:45:00   47:01 (7)  55:24  
5.   Emilia Mänttäri Kuopion Suunnistajat    11:25:00   46:01 (4)  56:09  
6.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:35:00   46:20 (5)  57:27  
7.   Victoria Höstman Malax IF    12:01:00   48:20 (10)  57:44  
8.   Ekaterina Savkina Northern Wind  RUS  11:59:00   48:17 (9)  58:28  
9.   Veronika Tomashevskaya Polar Star  RUS  13:09:00   48:04 (8)  59:01  
10.   Oona Valkonen Kalske    11:31:00   51:18 (16)  1:00:11  
11.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    12:59:00   50:24 (13)  1:01:20  
12.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:33:00   49:49 (11)  1:02:03  
13.   Anniina Suhonen Kuopion Suunnistajat    12:23:00   46:35 (6)  1:02:48  
14.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    12:11:00   50:32 (14)  1:02:52  
15.   Kaisa Raudkepp Helsingin Suunnistajat    11:41:00   51:11 (15)  1:03:10  
16.   Johanna von Frenckell OK Raseborg    13:07:00   50:16 (12)  1:03:12  
17.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    12:57:00   52:33 (17)  1:03:26  
18.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    11:35:00   53:00 (20)  1:04:41  
19.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    12:25:00   52:37 (18)  1:05:30  
20.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    13:15:00   52:43 (19)  1:05:49  
21.   Marjo Bergman OH    11:57:00   56:14 (23)  1:06:43  
22.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    12:29:00   56:23 (24)  1:07:27  
23.   Mira Räisänen Saloisten Reipas    12:05:00   57:53 (27)  1:08:08  
24.   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri    11:23:00   54:22 (22)  1:08:28  
25.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:07:00   58:00 (28)  1:09:01  
26.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    11:37:00   56:23 (24)  1:09:14  
27.   Milla Maijala Lapin Veikot    13:13:00   54:13 (21)  1:09:32  
28.   Mia Lindroth Asikkalan Raikas    13:17:00   57:46 (26)  1:10:34  
29.   Beata Zalaiskalna IK Auseklis  LAT  12:49:00   1:00:58 (30)  1:11:18  
30.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    12:43:00   58:14 (29)  1:11:19  
31.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat    11:51:00   1:01:49 (31)  1:11:46  
32.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    11:47:00   1:02:13 (33)  1:12:32  
33.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    12:47:00   1:02:10 (32)  1:14:11  
34.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    12:31:00   1:03:13 (35)  1:17:30  
35.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    13:05:00   1:06:27 (39)  1:17:34  
36.   Elin Nylund IF Femman    12:39:00   1:06:22 (36)  1:18:00  
37.   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    13:01:00   1:03:02 (34)  1:18:52  
38.   Pinja Jylänki Delta    11:39:00   1:06:24 (38)  1:19:48  
39.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat    11:43:00   1:07:26 (40)  1:20:28  
40.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:51:00   1:06:22 (36)  1:23:13  
41.   Marili Zimmermann Delta  EST  12:37:00   1:09:42 (41)  1:23:31  
42.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    11:53:00   1:11:31 (42)  1:23:42  
43.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:11:00   1:18:34 (43)  1:32:46  
   Iina Santamäki Kangasala SK    11:29:00      bröt  
   Laura Mänkärlä Lynx    11:49:00      ej startad  
   Meri Maijala Lapin Veikot    12:09:00      disk  
   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat    12:19:00      ej startad  
   Roosa Pekkalin Kouvolan Suunnistajat    12:41:00      ej startad  
   Laura Jakobsson Rastikarhut    12:53:00      ej startad  
   Elli Peltomäki Rastikarhut    12:55:00      ej startad  
   Iida Haataja OH    13:03:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English