Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D18E 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,1 km
 
1.   Henna Skog Koovee    11:10:00   48:25  
2.   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat    11:02:00   50:56  
3.   Anniina Suhonen Kuopion Suunnistajat    11:50:00   52:29  
4.   Victoria Höstman Malax IF    11:32:00   53:13  
5.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    10:32:00   54:22  
6.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    11:16:00   54:39  
7.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    11:26:00   54:43  
8.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    11:54:00   55:44  
9.   Sara Karvonen Lynx    10:30:00   56:07  
10.   Oona Valkonen Kalske    10:26:00   56:12  
11.   Johanna von Frenckell OK Raseborg    11:14:00   57:07  
12.   Iida Savolainen Kangasala SK    10:48:00   57:46  
13.   Milla Maijala Lapin Veikot    11:34:00   59:51  
14.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    10:46:00   59:53  
15.   Meri Maijala Lapin Veikot    10:34:00   59:56  
16.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    10:42:00   1:00:06  
17.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:20:00   1:00:22  
18.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    11:52:00   1:01:54  
19.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    10:04:00   1:01:57  
20.   Emilia Mänttäri Kuopion Suunnistajat    10:50:00   1:03:25  
21.   Ekaterina Savkina Northern Wind  RUS  10:22:00   1:05:33  
22.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    10:00:00   1:05:47  
23.   Veronika Tomashevskaya Polar Star  RUS  10:44:00   1:05:56  
24.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    10:06:00   1:06:29  
25.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat    11:18:00   1:07:25  
26.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    10:24:00   1:07:36  
27.   Beata Zalaiskalna IK Auseklis  LAT  10:28:00   1:08:29  
28.   Kaisa Raudkepp Helsingin Suunnistajat    10:18:00   1:14:35  
29.   Mona Lindroth Asikkalan Raikas    11:06:00   1:14:37  
30.   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri    11:42:00   1:15:50  
31.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat    11:12:00   1:15:52  
32.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    11:04:00   1:16:17  
33.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    11:48:00   1:17:29  
34.   Marili Zimmermann Delta  EST  10:36:00   1:17:31  
35.   Iida Haataja OH    10:16:00   1:17:49  
36.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    10:56:00   1:17:54  
37.   Mira Räisänen Saloisten Reipas    10:12:00   1:17:55  
38.   Liisa Lahti Kangasala SK    10:08:00   1:18:11  
39.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    11:08:00   1:18:59  
40.   Iina Santamäki Kangasala SK    11:46:00   1:19:17  
41.   Elin Nylund IF Femman    11:40:00   1:19:35  
42.   Mia Lindroth Asikkalan Raikas    10:02:00   1:19:52  
43.   Pinja Jylänki Delta    11:36:00   1:21:32  
44.   Marjo Bergman OH    11:22:00   1:22:15  
45.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:24:00   1:22:22  
46.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles    10:20:00   1:25:51  
47.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    10:40:00   1:34:07  
   Roosa Pekkalin Kouvolan Suunnistajat    10:10:00   ej startad  
   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    10:14:00   bröt  
   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    10:54:00   bröt  
   Laura Mänkärlä Lynx    11:30:00   bröt  
   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat    11:38:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English