Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D18E 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat    15:54:00   22:52  
2.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    15:20:00   24:23  
3.   Henna Skog Koovee    15:34:00   24:29  
4.   Oona Valkonen Kalske    15:36:00   26:32  
5.   Victoria Höstman Malax IF    14:18:00   26:36  
6.   Maaret Turunen Rajamäen Rykmentti    14:46:00   27:25  
6.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    15:52:00   27:25  
8.   Anniina Suhonen Kuopion Suunnistajat    14:32:00   27:46  
9.   Sara Karvonen Lynx    15:58:00   27:55  
10.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    14:04:00   28:30  
11.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    15:06:00   28:50  
12.   Jenna Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    15:40:00   29:09  
13.   Ekaterina Savkina Northern Wind  RUS  15:12:00   29:22  
14.   Emilia Mänttäri Kuopion Suunnistajat    15:24:00   29:27  
15.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    14:30:00   29:41  
16.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti    15:18:00   29:43  
17.   Iida Savolainen Kangasala SK    14:22:00   30:03  
18.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö    15:48:00   30:09  
19.   Milla Maijala Lapin Veikot    14:28:00   30:28  
20.   Aino-Maria Mänki Lounais-Hämeen Rasti    14:42:00   30:29  
21.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat    15:38:00   30:35  
22.   Ruska Saarela Kokkolan Suunnistajat    15:14:00   30:41  
23.   Beata Zalaiskalna IK Auseklis  LAT  15:28:00   30:58  
24.   Meri Maijala Lapin Veikot    15:22:00   31:00  
25.   Marjo Bergman OH    15:00:00   32:54  
26.   Emmi Haavisto Turun Suunnistajat    14:36:00   33:27  
27.   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri    14:26:00   34:39  
28.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot    15:46:00   35:26  
29.   Mona Lindroth Asikkalan Raikas    15:32:00   36:03  
30.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    14:20:00   36:13  
31.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    15:50:00   36:24  
32.   Veronika Tomashevskaya Polar Star  RUS  14:12:00   36:31  
33.   Iida Haataja OH    14:06:00   37:01  
34.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia    14:54:00   37:06  
35.   Kaisa Raudkepp Helsingin Suunnistajat    15:08:00   37:11  
36.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    15:42:00   38:00  
37.   Elin Nylund IF Femman    14:48:00   38:35  
38.   Liisa Lahti Kangasala SK    14:52:00   39:39  
39.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    14:50:00   40:41  
40.   Pinja Jylänki Delta    15:56:00   41:02  
41.   Mia Lindroth Asikkalan Raikas    14:40:00   42:27  
42.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    14:14:00   42:51  
43.   Leena Tani Kouvolan Suunnistajat    14:38:00   43:51  
44.   Mira Räisänen Saloisten Reipas    15:02:00   44:21  
45.   Laura Mänkärlä Lynx    14:58:00   45:24  
46.   Marili Zimmermann Delta  EST  14:56:00   46:05  
47.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles    15:04:00   47:15  
48.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat    14:16:00   48:34  
49.   Iina Santamäki Kangasala SK    15:16:00   52:31  
   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat    14:34:00   ej startad  
   Roosa Pekkalin Kouvolan Suunnistajat    15:30:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English