Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D16E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,7 km
Mål
5,0 km
 
1.   Anna Haataja OH    12:44:00   36:01 (1)  45:10  
2.   Annabella Tolonen Rajamäen Rykmentti    13:46:00   37:26 (2)  46:32  
3.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    12:52:00   37:47 (4)  47:15  
4.   Niina Hulkkonen Pihkaniskat    12:30:00   37:36 (3)  48:43  
5.   Daria Krasilnikova Nord West  RUS  12:50:00   41:18 (5)  49:47  
6.   Maria Petrushko Kirishi-Ladoga  RUS  13:14:00      52:01  
7.   Emilia Rantanen MS Parma    12:14:00   43:12 (6)  54:07  
8.   Suvi Oikarinen OH    13:50:00   43:34 (7)  54:22  
9.   Laura Neuvonen Turun Suunnistajat    13:12:00   44:22 (8)  55:17  
10.   Lilia Emaldynova Angelniemen Ankkuri    12:08:00   44:53 (9)  57:04  
11.   Noora Räisänen Saloisten Reipas    12:26:00   47:56 (13)  57:54  
12.   Pia Isolähteenmäki Rastikarhut    12:32:00   48:06 (14)  58:02  
13.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat    13:32:00   47:18 (11)  59:13  
14.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:02:00   49:49 (19)  59:49  
15.   Sarianna Sievi-Korte Hiisirasti    12:36:00   47:21 (12)  1:00:24  
15.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri    13:26:00   50:01 (20)  1:00:24  
17.   Elin Lövdal IF Femman    12:24:00   48:48 (15)  1:00:32  
18.   My Kippilä OK Orient    12:04:00   48:55 (16)  1:01:21  
19.   Margret Zimmermann Delta  EST  13:10:00   48:59 (17)  1:01:49  
20.   Caroline Sandelin Närpes OK    13:48:00   45:56 (10)  1:02:01  
21.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka    13:38:00   50:12 (22)  1:02:21  
22.   Salla Pajula Lapuan Virkiä    13:22:00   50:07 (21)  1:03:04  
23.   Ruut Kanko Koovee    13:06:00   50:21 (23)  1:03:55  
24.   Tiia Kunelius Kouvolan Suunnistajat    14:02:00      1:03:58  
25.   Tiina Haapakoski Rastikarhut    13:30:00   49:17 (18)  1:04:00  
26.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti    12:06:00   51:20 (25)  1:04:13  
27.   Helena Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    12:58:00   54:03 (26)  1:04:37  
28.   Caroline Holmgren IF Sibbo-Vargarna    12:56:00   56:01 (28)  1:06:08  
29.   Viivi Valkonen Kalske    12:46:00   50:47 (24)  1:06:33  
30.   Annija Anna Zalaiskalna auseklis  LAT  14:00:00      1:07:19  
31.   Jenny Ray OK77    13:58:00      1:08:10  
32.   Katja Schoultz von OK77    12:54:00   57:58 (29)  1:08:12  
33.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    12:38:00   55:22 (27)  1:09:43  
34.   Kiia Lampinen Mäntsälän Urheilijat    13:40:00   58:51 (30)  1:11:38  
35.   Aleksandra Andronova Lytkarino  RUS  13:16:00   1:01:00 (31)  1:12:06  
36.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    13:18:00   1:10:01 (33)  1:20:11  
37.   Anni-Kaisa Mäkipää Ulvilan Ura    13:42:00      1:23:26  
38.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot    12:10:00   1:05:57 (32)  1:27:19  
39.   Marianne Pinola Rasti-Nokia    13:34:00      1:30:10  
40.   Noora Kurri Savon Rasti    12:42:00   1:15:06 (34)  1:31:30  
41.   Henna Jylhä Kokkolan Suunnistajat    12:16:00   1:17:27 (35)  1:32:06  
42.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat    13:04:00   1:24:23 (36)  1:36:17  
43.   Julia Kuusela Rasti-Kurikka    12:12:00   1:45:02 (37)  2:00:04  
   Nea Koivunen Mäntsälän Urheilijat    12:18:00      ej startad  
   Kati Aalto Rasti-Nokia    12:34:00      bröt  
   Nuppu Lamminpää OK Orient    12:40:00      bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English