Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D14A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,9 km
 
1.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    13:19:00   26:42  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti    12:41:00   28:41  
3.   Alexandra Enlund IF Femman    12:45:00   28:45  
4.   Ella-Noora Rahkola OH    13:15:00   30:44  
5.   Hanne-Line Ekström MS Parma    13:41:00   30:51  
6.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat    12:43:00   31:51  
7.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    12:47:00   32:14  
8.   Eveliina Nurmi Rastiketut    12:29:00   32:18  
9.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti    12:33:00   32:30  
10.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    13:39:00   32:57  
11.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat    12:39:00   34:42  
12.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    12:25:00   36:28  
13.   Tatiana Krylova Northern Wind  RUS  13:31:00   37:19  
14.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    12:27:00   37:52  
15.   Isabel Donner OK77    12:31:00   37:53  
16.   Anna Semenova Orienta-Kyncevo  RUS  12:51:00   38:21  
17.   Laura Holmberg Ulvilan Ura    12:05:00   39:14  
18.   Johanna Brink Pargas IF    12:13:00   39:23  
19.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    13:21:00   39:42  
20.   Anni Kivilaakso Lynx    13:59:00   39:49  
21.   Angelina Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  12:11:00   39:57  
21.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:33:00   39:57  
23.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    13:13:00   40:24  
24.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu    13:17:00   40:57  
25.   Natalia Malukova Kirishi-Ladoga  RUS  12:17:00   41:53  
26.   Anni Valtonen MS Parma    12:21:00   42:43  
27.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:35:00   43:34  
28.   Olga Bondarchik JUVENTA  RUS  13:57:00   44:41  
29.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    12:09:00   46:11  
30.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    12:19:00   48:48  
31.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    13:55:00   49:03  
32.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    13:49:00   49:39  
33.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    12:15:00   50:34  
34.   Erika Tonteri Tuusulan Voima-Veikot    12:23:00   51:54  
35.   Natalia Zinovieva Vesta  RUS  13:35:00   53:23  
36.   Margarita Bakustina Nord West  RUS  12:59:00   54:54  
37.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    13:43:00   55:43  
38.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    13:47:00   57:22  
39.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    13:05:00   59:22  
40.   Kiira Karvonen Lynx    12:49:00   59:41  
41.   Petra Pienimäki Rastiketut    13:23:00   1:00:49  
42.   Alena Belyaeva Orienta-Kyncevo  RUS  13:27:00   1:04:29  
43.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti    13:01:00   1:04:57  
44.   Sanni Romu Someron Esa    13:07:00   1:13:43  
45.   Iida Mäntylä Kortesjärven Järvi-Veikot    13:11:00   1:14:44  
46.   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:53:00   1:27:55  
47.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    13:37:00   1:45:00  
   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  12:37:00   disk  
   Elina Helin Paimion Rasti    13:03:00   ej startad  
   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:53:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English