Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D14A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Anni Valtonen MS Parma    11:53:00   22:18  
2.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    11:27:00   22:40  
3.   Noora Koskinen Hiisirasti    11:01:00   23:53  
4.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    11:23:00   25:43  
5.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    10:25:00   26:33  
6.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat    11:31:00   27:04  
7.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    11:21:00   27:20  
8.   Mai Ly Sorri GOIFTjalve  SWE  10:19:00   27:21  
9.   Isabel Donner OK77    11:07:00   27:38  
10.   Ella-Noora Rahkola OH    11:47:00   27:41  
11.   Alexandra Enlund IF Femman    11:17:00   28:27  
12.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    10:53:00   28:39  
13.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti    10:59:00   28:53  
14.   Johanna Brink Pargas IF    10:45:00   28:57  
15.   Sanni Romu Someron Esa    11:37:00   28:58  
16.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    10:31:00   29:28  
17.   Anni Kivilaakso Lynx    11:35:00   29:32  
18.   Anna Semenova Orienta-Kyncevo  RUS  10:01:00   29:48  
19.   Eveliina Nurmi Rastiketut    10:15:00   30:05  
20.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    10:21:00   30:25  
21.   Margarita Bakustina Nord West  RUS  11:41:00   30:28  
22.   Hanne-Line Ekström MS Parma    11:13:00   32:11  
23.   Laura Holmberg Ulvilan Ura    10:47:00   32:15  
24.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:55:00   32:27  
25.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:39:00   32:35  
26.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:57:00   33:03  
27.   Natalia Malukova Kirishi-Ladoga  RUS  10:33:00   33:14  
28.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:25:00   33:28  
29.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    10:39:00   34:00  
30.   Angelina Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  10:43:00   34:36  
31.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    10:29:00   34:46  
32.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu    10:23:00   36:23  
33.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    10:17:00   36:30  
34.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    10:49:00   36:46  
35.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti    11:43:00   36:56  
36.   Natalia Zinovieva Vesta  RUS  10:03:00   37:36  
37.   Kiira Karvonen Lynx    10:41:00   38:49  
38.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat    11:51:00   39:33  
39.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    10:27:00   39:46  
40.   Iida Mäntylä Kortesjärven Järvi-Veikot    10:05:00   42:08  
41.   Olga Bondarchik JUVENTA  RUS  11:29:00   42:33  
42.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  11:05:00   44:11  
43.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    11:49:00   44:41  
44.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    11:45:00   45:29  
45.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    10:55:00   48:13  
46.   Alena Belyaeva Orienta-Kyncevo  RUS  11:19:00   52:39  
47.   Tatiana Krylova Northern Wind  RUS  10:13:00   52:48  
48.   Erika Tonteri Tuusulan Voima-Veikot    10:11:00   54:34  
49.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    11:09:00   57:17  
50.   Jessi Mäkinen MS Parma    10:35:00   1:27:47  
51.   Petra Pienimäki Rastiketut    11:11:00   1:28:32  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    10:07:00   disk  
   Elina Helin Paimion Rasti    10:37:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English