Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D14A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,9 km
 
1.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti    13:32:00   24:09  
2.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    14:02:00   25:04  
3.   Noora Koskinen Hiisirasti    12:26:00   25:53  
4.   Laura Holmberg Ulvilan Ura    13:44:00   27:16  
5.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    13:22:00   27:49  
6.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    12:40:00   27:56  
7.   Alexandra Enlund IF Femman    12:10:00   28:15  
8.   Ella-Noora Rahkola OH    13:14:00   29:03  
9.   Eveliina Nurmi Rastiketut    13:46:00   29:25  
10.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    12:42:00   32:29  
11.   Hanne-Line Ekström MS Parma    12:48:00   32:31  
12.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu    12:20:00   32:50  
13.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat    13:54:00   33:04  
14.   Anni Valtonen MS Parma    12:08:00   33:06  
15.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    13:42:00   33:35  
16.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    12:14:00   34:32  
17.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat    13:48:00   34:42  
18.   Tatiana Krylova Northern Wind  RUS  12:38:00   35:14  
19.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:22:00   35:25  
20.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    12:34:00   35:27  
21.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    12:58:00   35:47  
22.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    13:40:00   35:49  
23.   Angelina Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  13:56:00   35:55  
24.   Anna Semenova Orienta-Kyncevo  RUS  12:32:00   36:16  
25.   Johanna Brink Pargas IF    13:50:00   36:28  
26.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    12:30:00   36:53  
27.   Anni Kivilaakso Lynx    13:26:00   36:59  
28.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    13:38:00   37:26  
29.   Mai Ly Sorri GOIFTjalve  SWE  13:12:00   39:30  
30.   Olga Bondarchik JUVENTA  RUS  12:16:00   40:46  
31.   Isabel Donner OK77    14:00:00   41:16  
32.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    13:10:00   44:22  
33.   Sanni Romu Someron Esa    12:54:00   45:19  
34.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    13:20:00   46:12  
35.   Natalia Malukova Kirishi-Ladoga  RUS  13:34:00   46:48  
36.   Alena Belyaeva Orienta-Kyncevo  RUS  13:18:00   48:46  
37.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:24:00   49:22  
38.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    13:16:00   50:02  
39.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti    12:56:00   50:53  
40.   Petra Pienimäki Rastiketut    12:46:00   55:37  
41.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    13:06:00   56:42  
42.   Iida Mäntylä Kortesjärven Järvi-Veikot    13:08:00   59:05  
43.   Kiira Karvonen Lynx    12:24:00   59:59  
44.   Sophia Arrakoski OK77    13:04:00   1:03:08  
45.   Margarita Bakustina Nord West  RUS  12:18:00   1:03:26  
46.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  13:58:00   1:07:12  
47.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    13:28:00   1:28:57  
48.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    12:36:00   1:33:50  
49.   Natalia Zinovieva Vesta  RUS  13:00:00   2:05:21  
   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    12:50:00   ej startad  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:52:00   bröt  
   Jessi Mäkinen MS Parma    13:30:00   disk  
   Elina Helin Paimion Rasti    13:52:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English