Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D14A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    11:19:00   23:29  
2.   Alexandra Enlund IF Femman    11:47:00   24:02  
3.   Anni Valtonen MS Parma    11:07:00   24:56  
4.   Eveliina Nurmi Rastiketut    10:55:00   26:59  
5.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    11:09:00   27:08  
6.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    10:43:00   27:29  
7.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    11:49:00   27:32  
8.   Laura Holmberg Ulvilan Ura    11:03:00   27:58  
9.   Noora Koskinen Hiisirasti    11:41:00   28:18  
10.   Ella-Noora Rahkola OH    10:01:00   28:26  
11.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    11:51:00   29:33  
12.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat    11:13:00   29:43  
13.   Hanne-Line Ekström MS Parma    10:31:00   30:23  
14.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    10:09:00   30:42  
15.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    10:51:00   31:56  
16.   Johanna Brink Pargas IF    11:25:00   31:58  
17.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  11:15:00   32:09  
18.   Tatiana Krylova Northern Wind  RUS  10:59:00   32:51  
19.   Anni Kivilaakso Lynx    10:07:00   32:52  
20.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    11:39:00   33:54  
21.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu    11:37:00   34:37  
22.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    10:05:00   34:38  
23.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    10:49:00   35:19  
24.   Margarita Bakustina Nord West  RUS  10:35:00   37:06  
25.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    10:11:00   37:53  
26.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    10:27:00   38:18  
27.   Natalia Malukova Kirishi-Ladoga  RUS  10:47:00   38:52  
28.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:33:00   40:12  
29.   Isabel Donner OK77    11:31:00   42:00  
30.   Sophia Arrakoski OK77    10:39:00   42:22  
31.   Anna Semenova Orienta-Kyncevo  RUS  11:27:00   42:30  
32.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    10:15:00   42:59  
33.   Iida Mäntylä Kortesjärven Järvi-Veikot    10:29:00   43:38  
34.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti    10:19:00   43:43  
35.   Sanni Romu Someron Esa    10:03:00   43:49  
36.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    11:35:00   44:21  
37.   Olga Bondarchik JUVENTA  RUS  10:37:00   46:44  
38.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:17:00   46:57  
39.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    11:11:00   47:37  
40.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    10:41:00   48:04  
41.   Angelina Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  10:57:00   50:04  
42.   Petra Pienimäki Rastiketut    11:53:00   52:39  
43.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti    11:17:00   54:36  
44.   Alena Belyaeva Orienta-Kyncevo  RUS  10:25:00   55:18  
45.   Kiira Karvonen Lynx    11:01:00   55:32  
46.   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:45:00   1:00:33  
47.   Natalia Zinovieva Vesta  RUS  10:23:00   1:22:58  
   Elina Helin Paimion Rasti    10:13:00   ej startad  
   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:53:00   ej startad  
   Laura Jerkku Turun Suunnistajat    11:21:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English