Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D14A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Alexandra Enlund IF Femman    15:31:00   16:36  
2.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    14:39:00   18:06  
3.   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat    15:25:00   19:10  
4.   Anni Valtonen MS Parma    15:11:00   19:11  
5.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti    16:17:00   19:20  
6.   Ella-Noora Rahkola OH    14:55:00   19:21  
7.   Hanne-Line Ekström MS Parma    15:59:00   19:48  
8.   Isabel Donner OK77    14:49:00   20:09  
9.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    15:05:00   20:16  
10.   Laura Holmberg Ulvilan Ura    15:51:00   20:40  
11.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    15:35:00   20:50  
12.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat    14:25:00   20:53  
13.   Noora Koskinen Hiisirasti    15:39:00   21:13  
13.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    15:45:00   21:13  
15.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti    15:07:00   21:25  
16.   Aurora Näsi SK Pohjantähti    16:11:00   22:19  
17.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu    15:19:00   22:46  
17.   Eveliina Nurmi Rastiketut    15:27:00   22:46  
19.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:37:00   23:29  
20.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    14:47:00   23:37  
21.   Johanna Brink Pargas IF    15:21:00   23:44  
22.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    15:13:00   23:57  
23.   Anna Semenova Orienta-Kyncevo  RUS  15:37:00   24:09  
24.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    15:17:00   24:50  
25.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:29:00   25:59  
26.   Sanni Romu Someron Esa    15:23:00   27:32  
27.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    14:43:00   27:50  
28.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  15:03:00   27:51  
29.   Tatiana Krylova Northern Wind  RUS  16:05:00   28:13  
30.   Margarita Bakustina Nord West  RUS  15:49:00   28:26  
31.   Natalia Malukova Kirishi-Ladoga  RUS  16:03:00   30:21  
32.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    14:41:00   30:26  
33.   Iida Mäntylä Kortesjärven Järvi-Veikot    16:13:00   30:33  
34.   Kiira Karvonen Lynx    15:47:00   31:15  
35.   Anni Kivilaakso Lynx    14:53:00   32:12  
36.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti    14:27:00   33:39  
37.   Jessi Mäkinen MS Parma    14:45:00   34:47  
38.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    15:33:00   35:58  
39.   Olga Bondarchik JUVENTA  RUS  15:09:00   36:55  
40.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat    14:31:00   37:16  
41.   Natalia Zinovieva Vesta  RUS  16:07:00   37:40  
42.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    15:55:00   39:40  
43.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    16:09:00   44:55  
44.   Alena Belyaeva Orienta-Kyncevo  RUS  14:59:00   47:07  
45.   Angelina Gontcharenko Orienta-Kyncevo  RUS  16:19:00   48:21  
46.   Mira Turunen Lounais-Hämeen Rasti    14:57:00   51:47  
   Petra Pienimäki Rastiketut    14:33:00   disk  
   Laura Jerkku Turun Suunnistajat    15:01:00   ej startad  
   Elina Helin Paimion Rasti    15:53:00   ej startad  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    16:01:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English