Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D13A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,7 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    11:57:00   22:05  
2.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri    12:49:00   24:33  
3.   Amy Nymalm Pargas IF    12:43:00   24:56  
4.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat    13:35:00   25:12  
5.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:23:00   26:20  
6.   Anni Kyrö Rastivarsat    12:35:00   26:37  
7.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat    12:17:00   26:50  
8.   Annika Pajula Kangasala SK    13:31:00   27:06  
9.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    11:59:00   27:26  
10.   Roosa Similä SK Vuoksi    12:23:00   28:40  
11.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    13:09:00   28:41  
12.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti    12:03:00   30:13  
13.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    13:39:00   31:13  
14.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta    13:07:00   31:40  
15.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:01:00   31:49  
16.   Lidia Stahanova Kirishi-Ladoga  RUS  12:57:00   31:56  
17.   Laura Kotila OH    13:37:00   32:02  
18.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    13:15:00   32:19  
19.   Ida Snickars Solf IK    13:29:00   33:11  
20.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:13:00   33:17  
20.   Liisa Nenonen SK Vuoksi    13:27:00   33:17  
22.   Tiina Mäntylä Rastiketut    13:05:00   33:51  
23.   Heidi Plit Lynx    12:33:00   33:54  
24.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri    12:41:00   35:49  
25.   Alisa Arkhipova ABC St-Petersburg  RUS  12:47:00   36:33  
26.   Anastasia Metelkina Orienta-Kyncevo  RUS  12:07:00   36:58  
27.   Venla Nurmi Rastiketut    12:13:00   37:13  
28.   Isabella Paganus Lynx    12:05:00   37:14  
29.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    13:43:00   37:31  
30.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    13:19:00   37:39  
31.   Ronja Kontkanen Kangasala SK    12:27:00   39:13  
32.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    13:41:00   40:20  
33.   Anu Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    13:03:00   40:28  
34.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:09:00   40:53  
35.   Iina Ridanpää Espoon Suunta    12:15:00   41:12  
36.   Aino Keinänen Lynx    13:25:00   44:10  
37.   Anna Skobeleva Northern Wind  RUS  13:21:00   45:42  
38.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    12:21:00   47:03  
39.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    12:39:00   47:55  
40.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    12:19:00   49:30  
41.   Alexandra Khimanych Foton-Moscow  RUS  12:51:00   50:21  
42.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    12:37:00   58:07  
43.   Darya Pavlikova Lytkarino  RUS  13:33:00   1:10:09  
   Jenna Rantala MS Parma    11:55:00   disk  
   Sarianne Hietala Vaasan Suunnistajat    12:11:00   ej startad  
   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    12:29:00   ej startad  
   Margarita Feskova SKRUM Moscow  RUS  13:11:00   ej startad  
   Siiri Lyytikäinen Lappeen Riento    13:17:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English