Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D13A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    10:43:00   17:25  
2.   Amy Nymalm Pargas IF    11:41:00   17:47  
3.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:39:00   18:01  
4.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    10:37:00   18:03  
5.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta    11:49:00   19:08  
6.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat    10:33:00   19:16  
7.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    11:37:00   19:57  
8.   Heidi Plit Lynx    10:13:00   20:08  
9.   Liisa Nenonen SK Vuoksi    11:07:00   20:23  
10.   Alisa Arkhipova ABC St-Petersburg  RUS  11:43:00   21:38  
11.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    10:49:00   21:50  
12.   Lidia Stahanova Kirishi-Ladoga  RUS  10:23:00   22:07  
13.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri    10:25:00   22:08  
14.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat    11:11:00   22:45  
15.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    11:19:00   22:55  
16.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    10:03:00   23:21  
17.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    10:21:00   23:56  
18.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    11:23:00   24:22  
19.   Laura Kotila OH    10:31:00   24:31  
20.   Anni Kyrö Rastivarsat    11:09:00   24:52  
21.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    10:15:00   25:42  
22.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    10:19:00   26:10  
23.   Alexandra Khimanych Foton-Moscow  RUS  11:03:00   26:18  
24.   Ronja Kontkanen Kangasala SK    11:35:00   26:26  
25.   Annika Pajula Kangasala SK    10:41:00   26:34  
26.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:31:00   26:36  
27.   Iina Ridanpää Espoon Suunta    10:53:00   26:37  
28.   Anu Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    10:45:00   28:49  
29.   Anastasia Metelkina Orienta-Kyncevo  RUS  11:13:00   28:58  
30.   Roosa Similä SK Vuoksi    10:11:00   29:21  
31.   Tiina Mäntylä Rastiketut    11:27:00   29:39  
32.   Aino Keinänen Lynx    10:47:00   29:45  
33.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti    11:05:00   30:33  
34.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    10:59:00   30:51  
35.   Ida Snickars Solf IK    10:09:00   31:15  
36.   Venla Nurmi Rastiketut    10:35:00   31:28  
37.   Isabella Paganus Lynx    11:21:00   32:14  
38.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    11:15:00   35:01  
39.   Darya Pavlikova Lytkarino  RUS  10:29:00   37:44  
40.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    10:27:00   39:57  
41.   Siiri Lyytikäinen Lappeen Riento    10:17:00   44:09  
42.   Anna Skobeleva Northern Wind  RUS  10:01:00   44:29  
43.   Jenna Rantala MS Parma    11:01:00   46:30  
   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    10:05:00   ej startad  
   Sarianne Hietala Vaasan Suunnistajat    10:39:00   ej startad  
   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:17:00   disk  
   Margarita Feskova SKRUM Moscow  RUS  11:45:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English