Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D13A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,8 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    11:10:00   17:21  
2.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat    11:04:00   17:37  
3.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    10:58:00   18:06  
4.   Amy Nymalm Pargas IF    10:18:00   18:37  
5.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    10:26:00   19:43  
6.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri    11:22:00   19:51  
6.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    11:44:00   19:51  
8.   Anni Kyrö Rastivarsat    10:48:00   19:57  
9.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    10:52:00   20:58  
10.   Annika Pajula Kangasala SK    11:26:00   21:11  
11.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:16:00   21:28  
12.   Heidi Plit Lynx    10:02:00   21:40  
13.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    11:20:00   21:44  
14.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    10:50:00   22:46  
15.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    10:22:00   22:56  
16.   Venla Nurmi Rastiketut    10:56:00   23:15  
16.   Laura Kotila OH    11:00:00   23:15  
18.   Iina Hasu OK Orient    10:16:00   23:48  
19.   Anu Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    11:42:00   23:49  
20.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    10:04:00   25:03  
21.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta    10:10:00   25:50  
22.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    10:00:00   26:00  
23.   Venla Sirviö SK Pohjantähti    10:38:00   26:20  
24.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    11:36:00   26:51  
25.   Tiina Mäntylä Rastiketut    11:40:00   27:40  
26.   Isabella Paganus Lynx    10:46:00   28:21  
27.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    11:12:00   28:46  
28.   Alisa Arkhipova ABC St-Petersburg  RUS  10:40:00   28:48  
29.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    11:24:00   28:57  
30.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti    10:24:00   29:31  
31.   Lidia Stahanova Kirishi-Ladoga  RUS  10:06:00   29:44  
32.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    11:02:00   30:21  
33.   Aino Keinänen Lynx    11:18:00   30:35  
34.   Iina Ridanpää Espoon Suunta    11:06:00   31:18  
35.   Roosa Similä SK Vuoksi    10:12:00   31:30  
36.   Ida Snickars Solf IK    10:42:00   32:07  
37.   Emma Arvio Tampereen Pyrintö    10:54:00   32:19  
38.   Anastasia Metelkina Orienta-Kyncevo  RUS  10:36:00   33:04  
39.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat    11:14:00   33:13  
40.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    10:30:00   34:22  
41.   Liisa Nenonen SK Vuoksi    11:08:00   35:02  
42.   Darya Pavlikova Lytkarino  RUS  13:47:00   37:05  
43.   Anna Skobeleva Northern Wind  RUS  11:46:00   37:07  
44.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:28:00   37:39  
45.   Emma Ojala Tampereen Pyrintö    10:14:00   42:42  
46.   Sarianne Hietala Vaasan Suunnistajat    10:34:00   52:19  
   Alexandra Khimanych Foton-Moscow  RUS  10:08:00   disk  
   Margarita Feskova SKRUM Moscow  RUS  10:28:00   ej startad  
   Ronja Kontkanen Kangasala SK    10:32:00   disk  
   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    10:44:00   ej startad  
   Michaela Weiss OK77    11:32:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English