Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D13A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,5 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF    15:52:00   12:43  
2.   Heidi Plit Lynx    15:42:00   13:34  
3.   Amy Nymalm Pargas IF    15:00:00   13:59  
4.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat    16:08:00   14:08  
5.   Ronja Kontkanen Kangasala SK    15:32:00   14:10  
6.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat    14:48:00   14:30  
7.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti    16:10:00   15:59  
8.   Liisa Nenonen SK Vuoksi    15:30:00   16:09  
9.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat    15:16:00   16:11  
10.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri    16:18:00   16:27  
11.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä    15:24:00   16:33  
12.   Anni Kyrö Rastivarsat    14:42:00   16:49  
13.   Iina Hasu OK Orient    15:58:00   16:54  
14.   Eliisa Laine Rasti-Lukko    15:40:00   17:21  
15.   Anu Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat    15:14:00   17:40  
16.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta    14:50:00   17:57  
17.   Isabella Paganus Lynx    16:14:00   18:01  
18.   Anna Skobeleva Northern Wind  RUS  15:28:00   18:13  
19.   Roosa Similä SK Vuoksi    16:20:00   18:47  
20.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia    15:04:00   19:19  
21.   Venla Sirviö SK Pohjantähti    15:50:00   19:51  
22.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat    15:06:00   20:02  
23.   Annika Pajula Kangasala SK    14:32:00   20:24  
24.   Venla Nurmi Rastiketut    15:44:00   21:05  
25.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti    15:02:00   21:18  
26.   Laura Kotila OH    14:34:00   21:43  
27.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö    15:48:00   22:40  
28.   Ida Snickars Solf IK    15:54:00   22:46  
29.   Sara Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    15:10:00   23:00  
30.   Alexandra Khimanych Foton-Moscow  RUS  16:12:00   23:09  
31.   Alisa Arkhipova ABC St-Petersburg  RUS  14:56:00   23:47  
32.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    16:00:00   23:51  
33.   Emma Arvio Tampereen Pyrintö    16:06:00   24:21  
34.   Tiina Mäntylä Rastiketut    14:46:00   24:28  
35.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat    16:02:00   24:38  
36.   Iina Ridanpää Espoon Suunta    15:46:00   24:39  
37.   Aino Keinänen Lynx    15:08:00   24:52  
38.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    14:40:00   25:01  
39.   Lidia Stahanova Kirishi-Ladoga  RUS  16:16:00   26:16  
40.   Sanna Koskela Rasti-Jussit    14:44:00   27:36  
41.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö    15:20:00   29:16  
42.   Aino Kulmala Rajamäen Rykmentti    15:56:00   30:47  
43.   Anastasia Metelkina Orienta-Kyncevo  RUS  16:04:00   32:30  
44.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    14:38:00   33:37  
45.   Darya Pavlikova Lytkarino  RUS  13:10:00   34:42  
46.   Emma Ojala Tampereen Pyrintö    14:36:00   34:48  
   Margarita Feskova SKRUM Moscow  RUS  14:52:00   ej startad  
   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    14:54:00   disk  
   Sarianne Hietala Vaasan Suunnistajat    15:36:00   disk  
   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    15:38:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English