Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12TR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:03:00   23:15  
2.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    12:55:00   26:56  
3.   Emilia Välimaa Rasti 88    13:35:00   27:35  
4.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    13:33:00   27:46  
5.   Ksenia Doroschyk Nord-West  RUS  13:15:00   29:36  
6.   Taika Kangas SK Pohjantähti    12:23:00   30:15  
7.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    13:37:00   31:24  
8.   Fia Snickars Solf IK    12:07:00   32:08  
9.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:05:00   32:57  
10.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:11:00   33:17  
11.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:05:00   33:25  
12.   Sanni Miettinen Delta    12:53:00   33:52  
13.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    12:09:00   35:42  
14.   Lilja Pelkonen Päijät-Rasti    12:51:00   36:04  
15.   Elin Berg Solf IK    13:17:00   36:20  
16.   Tatiana Oleinik Northern Wind  RUS  12:11:00   38:11  
17.   Reetta Leinamo Kalvolan Keihäs    12:47:00   40:00  
18.   Aino-Maria Linna Oulaisten Huima    12:37:00   40:09  
19.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    12:41:00   40:11  
20.   Elina Keinänen Lynx    13:21:00   40:36  
21.   Sonja Laitamäki Delta    13:39:00   41:43  
22.   Anna Ojala Kouvolan Suunnistajat    13:47:00   43:14  
23.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat    12:21:00   43:57  
24.   Fanni Antikainen Mäntsälän Urheilijat    12:13:00   45:17  
25.   Aada Pajula Kangasala SK    12:35:00   46:17  
26.   Elina Ilonen SK Vuoksi    13:45:00   46:21  
27.   Siina Kuusela Epilän Esa    13:13:00   46:41  
28.   Jasmine Rosenblad Karjaan Ura    13:25:00   46:59  
29.   Alexandra Stark Solf IK    12:49:00   47:00  
30.   Iida Haaranen Ilomantsin Urheilijat    13:27:00   47:20  
31.   Elli Ahola Rastiketut    12:33:00   47:52  
32.   Emma Metsälä Kalvolan Keihäs    13:31:00   49:00  
33.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    12:29:00   50:34  
34.   Tuuli Kananen Jämsän Retki-Veikot    12:25:00   53:32  
35.   Aino Palmen Espoon Suunta    12:43:00   1:02:39  
36.   Daria Yatsenko Belie Nochi  RUS  13:29:00   1:04:51  
   Camilla Ojapalo Riihimäen Suunnistajat    12:27:00   disk  
   Jennie Fagerholm Karjaan Ura    12:31:00   disk  
   Ella Hilska Karkki-Rasti    12:39:00   ej startad  
   Maria Ivanova Belie Nochi  RUS  12:45:00   disk  
   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    12:59:00   ej startad  
   Hilda Yliluikki Suomusjärven Sisu    13:01:00   ej startad  
   Julia Karinen Espoon Suunta    13:23:00   ej startad  
   Klaara Kontinen OK Orient    13:43:00   ej startad  
   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    13:49:00   bröt  
   Tuuli Kukkonen Paimion Rasti    13:51:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English