Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12TR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Klaara Kontinen OK Orient    12:53:00   18:45  
2.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:37:00   20:25  
3.   Fia Snickars Solf IK    12:57:00   21:52  
4.   Camilla Ojapalo Riihimäen Suunnistajat    13:25:00   22:48  
5.   Emilia Välimaa Rasti 88    13:03:00   22:56  
6.   Taika Kangas SK Pohjantähti    13:51:00   24:41  
7.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat    13:55:00   24:48  
8.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:01:00   26:35  
9.   Sonja Laitamäki Delta    13:57:00   27:37  
10.   Aada Pajula Kangasala SK    13:23:00   28:08  
11.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    13:39:00   28:25  
12.   Fanni Antikainen Mäntsälän Urheilijat    13:33:00   28:31  
13.   Aino-Maria Linna Oulaisten Huima    13:29:00   28:34  
14.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    13:11:00   28:42  
15.   Hilda Yliluikki Suomusjärven Sisu    13:37:00   30:27  
16.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    13:49:00   30:51  
17.   Elin Berg Solf IK    12:27:00   31:12  
18.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    12:23:00   31:47  
19.   Elina Keinänen Lynx    12:43:00   32:32  
20.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    13:45:00   33:08  
21.   Aino Palmen Espoon Suunta    13:53:00   34:57  
22.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    13:21:00   35:08  
23.   Anna Ojala Kouvolan Suunnistajat    12:35:00   35:19  
24.   Ksenia Doroschyk Nord-West  RUS  14:01:00   35:41  
25.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:25:00   37:54  
26.   Ella Hilska Karkki-Rasti    13:47:00   38:20  
27.   Jasmine Rosenblad Karjaan Ura    12:31:00   39:13  
28.   Elli Ahola Rastiketut    13:41:00   39:25  
29.   Julia Karinen Espoon Suunta    12:59:00   40:17  
30.   Tuuli Kananen Jämsän Retki-Veikot    13:13:00   40:33  
31.   Annica Weiss OK77    13:27:00   40:36  
32.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    12:19:00   41:36  
33.   Joanna Taipalus Rasti-Kurikka    12:55:00   42:27  
34.   Daria Yatsenko Belie Nochi  RUS  13:31:00   42:53  
35.   Tatiana Oleinik Northern Wind  RUS  13:09:00   43:08  
36.   Sanni Miettinen Delta    13:05:00   44:57  
37.   Emma Metsälä Kalvolan Keihäs    12:29:00   46:00  
38.   Alexandra Stark Solf IK    13:35:00   49:10  
39.   Lilja Pelkonen Päijät-Rasti    12:47:00   52:47  
40.   Maria Ivanova Belie Nochi  RUS  12:39:00   54:52  
41.   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:17:00   59:42  
42.   Iida Haaranen Ilomantsin Urheilijat    13:17:00   1:03:58  
43.   Reetta Leinamo Kalvolan Keihäs    13:15:00   1:06:12  
   Elina Ilonen SK Vuoksi    12:21:00   ej startad  
   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    12:45:00   ej startad  
   Tuuli Kukkonen Paimion Rasti    12:49:00   ej startad  
   Jennie Fagerholm Karjaan Ura    13:43:00   disk  
   Siina Kuusela Epilän Esa    13:59:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English