Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12TR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,2 km
 
1.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    14:04:00   11:26  
2.   Fia Snickars Solf IK    14:58:00   12:55  
3.   Camilla Ojapalo Riihimäen Suunnistajat    14:32:00   14:06  
4.   Emilia Välimaa Rasti 88    15:22:00   14:08  
5.   Sonja Laitamäki Delta    14:14:00   14:36  
6.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    14:54:00   14:57  
7.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    15:30:00   15:05  
8.   Fanni Antikainen Mäntsälän Urheilijat    14:16:00   15:24  
9.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat    15:34:00   15:47  
10.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    15:40:00   16:05  
11.   Melina Avelin Hämeenlinnan Suunnistajat    14:28:00   16:09  
12.   Tatiana Oleinik Northern Wind  RUS  15:14:00   16:11  
13.   Taika Kangas SK Pohjantähti    14:42:00   17:13  
14.   Ella Hilska Karkki-Rasti    15:26:00   17:28  
15.   Aada Pajula Kangasala SK    14:20:00   17:33  
16.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    15:32:00   17:49  
17.   Aino-Maria Linna Oulaisten Huima    14:26:00   17:51  
18.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    14:44:00   18:11  
19.   Sanni Miettinen Delta    15:16:00   18:30  
20.   Klaara Kontinen OK Orient    14:52:00   18:53  
21.   Aino Palmen Espoon Suunta    14:06:00   18:56  
22.   Hilda Yliluikki Suomusjärven Sisu    14:08:00   19:21  
23.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    15:00:00   19:31  
24.   Tuuli Kananen Jämsän Retki-Veikot    14:38:00   19:40  
25.   Elina Keinänen Lynx    15:08:00   20:43  
26.   Anna Ojala Kouvolan Suunnistajat    15:24:00   21:16  
27.   Reetta Leinamo Kalvolan Keihäs    14:48:00   21:35  
28.   Jasmine Rosenblad Karjaan Ura    15:06:00   22:31  
29.   Elli Ahola Rastiketut    14:22:00   23:28  
30.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    15:46:00   23:29  
31.   Ksenia Doroschyk Nord-West  RUS  14:30:00   24:16  
32.   Emma Metsälä Kalvolan Keihäs    15:42:00   25:30  
33.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    15:50:00   26:04  
34.   Elina Ilonen SK Vuoksi    15:02:00   26:25  
35.   Iida Haaranen Ilomantsin Urheilijat    14:10:00   26:59  
36.   Elin Berg Solf IK    15:38:00   28:39  
37.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    14:46:00   29:58  
38.   Jennie Fagerholm Karjaan Ura    15:36:00   31:14  
39.   Maria Ivanova Belie Nochi  RUS  15:10:00   1:08:30  
   Daria Yatsenko Belie Nochi  RUS  14:12:00   disk  
   Alexandra Stark Solf IK    14:24:00   disk  
   Joanna Taipalus Rasti-Kurikka    14:40:00   disk  
   Tuuli Kukkonen Paimion Rasti    14:56:00   ej startad  
   Julia Karinen Espoon Suunta    15:04:00   bröt  
   Siina Kuusela Epilän Esa    15:12:00   bröt  
   Marjaana Nieminen Mäntsälän Urheilijat    15:18:00   ej startad  
   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    15:28:00   ej startad  
   Lilja Pelkonen Päijät-Rasti    15:48:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English