Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,3 km
 
1.   Essi Rantanen MS Parma    11:34:00   16:01  
2.   Sara Kurth OH    11:24:00   16:20  
3.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    10:36:00   17:06  
4.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat    11:28:00   17:52  
5.   Vlada Bondarenko Peterhof  RUS  12:04:00   18:03  
6.   Tuuli Heikkilä Lynx    10:34:00   18:08  
7.   Ella Skog Koovee    12:18:00   18:12  
8.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske    12:10:00   18:21  
9.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    11:32:00   18:23  
10.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:52:00   18:30  
11.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    12:56:00   18:42  
12.   Aino Varkoi Kalske    12:32:00   18:44  
13.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:56:00   18:56  
13.   Janina Donner OK77    12:20:00   18:56  
15.   Emma Kangas Lapuan Virkiä    11:20:00   18:59  
16.   Sofia Ovsyannikova Polar Star  RUS  11:06:00   19:37  
17.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    11:54:00   20:03  
18.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    12:50:00   20:31  
19.   Viktoriia Gerdo Vesta  RUS  10:42:00   21:07  
20.   Anastassia Eltsova Northern Wind  RUS  12:16:00   21:09  
21.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa    11:08:00   21:25  
22.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:30:00   21:39  
23.   Sanni Oikkonen OH    12:44:00   21:43  
24.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia    10:40:00   22:07  
25.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    12:34:00   22:09  
26.   Ella Hyvärinen Rastivarsat    11:46:00   22:57  
27.   Julia Himilä Delta    12:14:00   23:01  
28.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    10:50:00   23:02  
29.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat    10:56:00   23:10  
30.   Natalia Bolotova Orienta-Kyncevo  RUS  11:52:00   23:30  
31.   Polina Kondrasheva Lytkarino  RUS  12:28:00   23:36  
32.   Veera Roine Delta    10:46:00   24:00  
33.   Ella Kaukonen Espoon Suunta    11:16:00   24:13  
34.   Saara Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    12:54:00   24:40  
35.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    10:38:00   25:08  
36.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    12:12:00   25:18  
37.   Maria Blinova Belie Nochi  RUS  11:22:00   26:08  
38.   Maria Määttänen Espoon Suunta    12:36:00   26:15  
39.   Olga Vasilyeva Nord West  RUS  10:52:00   27:35  
40.   Jonna Hakala IF Femman    11:12:00   27:36  
41.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    10:48:00   27:58  
42.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    13:10:00   28:03  
43.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat    11:50:00   28:17  
44.   Anna Chelnova Northern Wind  RUS  13:12:00   28:18  
45.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    11:00:00   28:22  
46.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:18:00   30:07  
47.   Nora Lindroos OK Raseborg    11:44:00   30:26  
48.   Diana Abeydulaeva Lytkarino  RUS  11:04:00   30:30  
49.   Luna Ketonen OK Orient    12:38:00   30:51  
50.   Sofia Haglund Solf IK    13:02:00   31:00  
51.   Henriikka Tilli Lynx    11:42:00   31:33  
52.   Anna Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat    13:00:00   31:51  
53.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:00:00   32:13  
54.   Emma Kivilaakso Lynx    12:30:00   32:14  
55.   Kaisu Kyrö Rastivarsat    12:40:00   33:26  
56.   Anne Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:36:00   33:54  
57.   Elizaveta Lobanova Vesta  RUS  12:26:00   35:13  
58.   Sarah Louise Brynhildsen Wing OK  NOR  11:10:00   37:04  
59.   Sofya Mukhacheva ABC St-Petersburg  RUS  12:58:00   38:06  
60.   Ellinor Höstman Solf IK    11:40:00   39:51  
61.   Arina Bektasheva O-Sestrore  RUS  12:46:00   40:50  
62.   Arina Lobanova Vesta  RUS  12:08:00   41:10  
63.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles    10:30:00   41:40  
64.   Mariia Ziganchenko ABC St-Petersburg  RUS  11:58:00   43:11  
65.   Veronika Visherskaya Belie Nochi  RUS  12:42:00   44:35  
66.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    13:18:00   45:23  
67.   Patricia Knip IF Femman    12:06:00   49:50  
68.   Anna Skripka OK AKFA  RUS  13:14:00   52:19  
69.   Natalia Shabliy Orienta-Kyncevo  RUS  13:16:00   53:04  
70.   Anastasiya Mashenko ABC St-Petersburg  RUS  11:02:00   1:02:06  
71.   Wilma Westerlund OK Raseborg    13:04:00   1:04:39  
72.   Mira Mandell IF Femman    13:06:00   1:20:25  
   Maria Temkina Northern Wind  RUS  11:26:00   ej startad  
   Olga Afonina SKRUM Moscow  RUS  12:22:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English