Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,7 km
 
1.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske    12:21:00   12:29  
2.   Essi Rantanen MS Parma    10:57:00   13:00  
3.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat    12:33:00   13:15  
4.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    13:05:00   13:49  
5.   Sara Kurth OH    11:27:00   13:59  
6.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:51:00   14:16  
7.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    10:53:00   14:17  
8.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    11:19:00   14:31  
9.   Janina Donner OK77    10:41:00   14:47  
10.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti    12:29:00   15:02  
11.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa    11:23:00   15:07  
12.   Anastassia Eltsova Northern Wind  RUS  10:59:00   15:36  
13.   Viktoriia Gerdo Vesta  RUS  11:03:00   15:55  
14.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    10:51:00   15:56  
15.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat    12:41:00   15:57  
16.   Veera Roine Delta    12:49:00   16:03  
17.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:55:00   16:04  
18.   Vlada Bondarenko Peterhof  RUS  12:55:00   16:19  
19.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    12:39:00   16:29  
20.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    12:07:00   16:35  
21.   Sanni Oikkonen OH    12:45:00   16:45  
22.   Sofia Ovsyannikova Polar Star  RUS  13:11:00   16:48  
23.   Tuuli Heikkilä Lynx    10:47:00   17:34  
24.   Aino Varkoi Kalske    11:01:00   17:44  
24.   Olga Vasilyeva Nord West  RUS  12:59:00   17:44  
26.   Luna Ketonen OK Orient    11:13:00   18:04  
27.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:11:00   18:08  
28.   Saara Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    11:15:00   18:32  
29.   Julia Himilä Delta    11:31:00   19:29  
30.   Emma Kangas Lapuan Virkiä    10:43:00   19:33  
31.   Ella Hyvärinen Rastivarsat    12:27:00   19:50  
32.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    12:13:00   20:07  
33.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    12:51:00   20:28  
34.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    13:03:00   20:30  
35.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles    13:15:00   20:34  
36.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    11:33:00   22:00  
37.   Diana Abeydulaeva Lytkarino  RUS  12:31:00   22:08  
38.   Emma Kivilaakso Lynx    11:41:00   22:19  
39.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    12:11:00   22:46  
40.   Maria Blinova Belie Nochi  RUS  11:45:00   22:49  
41.   Sarah Louise Brynhildsen Wing OK  NOR  12:17:00   23:10  
42.   Ella Skog Koovee    11:21:00   23:15  
42.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:53:00   23:15  
44.   Kaisu Kyrö Rastivarsat    10:39:00   24:01  
45.   Sofia Haglund Solf IK    11:47:00   24:11  
46.   Ellinor Höstman Solf IK    13:09:00   24:49  
47.   Polina Kondrasheva Lytkarino  RUS  11:07:00   24:57  
48.   Henriikka Tilli Lynx    12:37:00   25:03  
49.   Mariia Ziganchenko ABC St-Petersburg  RUS  12:19:00   25:06  
50.   Ella Kaukonen Espoon Suunta    11:37:00   25:17  
51.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat    11:43:00   25:51  
52.   Maria Määttänen Espoon Suunta    13:01:00   26:16  
53.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia    12:03:00   26:25  
54.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    13:13:00   27:37  
55.   Natalia Bolotova Orienta-Kyncevo  RUS  10:35:00   29:14  
56.   Anastasiya Mashenko ABC St-Petersburg  RUS  13:17:00   29:46  
57.   Anna Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat    12:15:00   30:07  
58.   Sofya Mukhacheva ABC St-Petersburg  RUS  11:17:00   30:24  
59.   Elizaveta Lobanova Vesta  RUS  11:29:00   32:01  
60.   Jonna Hakala IF Femman    12:35:00   36:16  
61.   Anne Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    10:49:00   36:57  
62.   Arina Lobanova Vesta  RUS  11:05:00   37:08  
63.   Nora Lindroos OK Raseborg    11:57:00   37:12  
64.   Arina Bektasheva O-Sestrore  RUS  13:19:00   41:17  
65.   Natalia Shabliy Orienta-Kyncevo  RUS  12:01:00   43:54  
66.   Veronika Visherskaya Belie Nochi  RUS  13:07:00   44:37  
67.   Anna Chelnova Northern Wind  RUS  11:59:00   50:00  
68.   Patricia Knip IF Femman    10:45:00   52:19  
69.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    11:09:00   1:00:29  
70.   Anna Skripka OK AKFA  RUS  12:23:00   1:05:15  
71.   Mira Mandell IF Femman    11:39:00   1:34:21  
   Wilma Westerlund OK Raseborg    10:33:00   disk  
   Olga Afonina SKRUM Moscow  RUS  11:25:00   ej startad  
   Maria Temkina Northern Wind  RUS  12:47:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English