Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske    11:25:00   17:32  
2.   Sara Kurth OH    12:05:00   17:59  
3.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    10:59:00   18:47  
4.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    10:33:00   18:49  
5.   Tuuli Heikkilä Lynx    12:51:00   19:00  
6.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    13:03:00   19:16  
7.   Essi Rantanen MS Parma    11:51:00   19:23  
8.   Viktoriia Gerdo Vesta  RUS  13:01:00   19:36  
9.   Emma Kangas Lapuan Virkiä    12:55:00   19:37  
10.   Janina Donner OK77    12:39:00   19:43  
11.   Ella Skog Koovee    12:53:00   20:26  
12.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat    12:31:00   21:24  
13.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat    11:49:00   21:25  
14.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    12:15:00   21:44  
15.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa    12:13:00   22:14  
15.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:33:00   22:14  
17.   Sofia Ovsyannikova Polar Star  RUS  11:31:00   22:29  
18.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia    13:09:00   23:27  
19.   Julia Himilä Delta    12:37:00   23:35  
20.   Sofia Haglund Solf IK    12:21:00   23:50  
21.   Maria Määttänen Espoon Suunta    12:25:00   24:02  
22.   Ella Kaukonen Espoon Suunta    11:03:00   24:29  
23.   Ella Hyvärinen Rastivarsat    12:23:00   24:44  
24.   Vlada Bondarenko Peterhof  RUS  11:01:00   26:24  
25.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    11:47:00   26:43  
26.   Saara Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    12:45:00   28:34  
27.   Jonna Hakala IF Femman    12:29:00   28:42  
28.   Anna Chelnova Northern Wind  RUS  12:35:00   29:28  
29.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles    11:45:00   29:37  
30.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna    10:57:00   30:09  
31.   Emma Kivilaakso Lynx    12:03:00   30:13  
32.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:13:00   30:47  
33.   Anastassia Eltsova Northern Wind  RUS  10:39:00   31:21  
34.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    10:47:00   31:35  
35.   Veera Roine Delta    11:11:00   31:46  
36.   Aino Varkoi Kalske    13:07:00   32:09  
37.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    11:59:00   32:32  
38.   Ellinor Höstman Solf IK    10:55:00   32:39  
39.   Mariia Ziganchenko ABC St-Petersburg  RUS  13:11:00   32:54  
40.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    11:35:00   33:07  
41.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    11:33:00   34:18  
42.   Anne Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:21:00   35:11  
43.   Krista Tuominen Rastivarsat    13:19:00   35:18  
44.   Anna Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat    12:47:00   35:33  
45.   Kaisu Kyrö Rastivarsat    11:27:00   35:56  
46.   Wilma Arrakoski OK77    11:13:00   35:59  
47.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    10:51:00   36:06  
48.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    10:31:00   37:07  
49.   Diana Abeydulaeva Lytkarino  RUS  10:43:00   37:40  
50.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:53:00   38:17  
51.   Sarah Louise Brynhildsen Wing OK  NOR  13:17:00   38:26  
52.   Maria Blinova Belie Nochi  RUS  12:19:00   38:49  
53.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    12:01:00   40:22  
54.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti    12:59:00   42:10  
55.   Anastasiya Mashenko ABC St-Petersburg  RUS  12:11:00   43:12  
56.   Arina Lobanova Vesta  RUS  13:15:00   44:05  
57.   Henriikka Tilli Lynx    11:07:00   45:48  
58.   Wilma Westerlund OK Raseborg    11:15:00   46:30  
59.   Polina Kondrasheva Lytkarino  RUS  12:09:00   48:09  
60.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:27:00   48:19  
61.   Luna Ketonen OK Orient    12:07:00   49:21  
62.   Patricia Knip IF Femman    11:29:00   49:50  
62.   Elizaveta Lobanova Vesta  RUS  12:49:00   49:50  
64.   Nora Lindroos OK Raseborg    12:41:00   49:51  
65.   Sofya Mukhacheva ABC St-Petersburg  RUS  11:19:00   53:40  
66.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat    10:37:00   54:26  
67.   Natalia Bolotova Orienta-Kyncevo  RUS  12:57:00   1:02:10  
68.   Olga Vasilyeva Nord West  RUS  11:55:00   1:03:26  
69.   Anna Skripka OK AKFA  RUS  10:49:00   1:24:36  
70.   Mira Mandell IF Femman    10:35:00   1:33:29  
71.   Natalia Shabliy Orienta-Kyncevo  RUS  11:39:00   2:05:03  
72.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    11:41:00   2:06:49  
   Sanni Oikkonen OH    10:41:00   ej startad  
   Veronika Visherskaya Belie Nochi  RUS  10:53:00   disk  
   Arina Bektasheva O-Sestrore  RUS  11:17:00   disk  
   Maria Temkina Northern Wind  RUS  11:37:00   ej startad  
   Olga Afonina SKRUM Moscow  RUS  13:05:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English