Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D12 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,7 km
 
1.   Essi Rantanen MS Parma    12:35:00   12:19  
2.   Tuuli Heikkilä Lynx    12:21:00   12:33  
3.   Sara Kurth OH    11:33:00   13:07  
4.   Janina Donner OK77    13:15:00   13:12  
5.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat    12:13:00   14:03  
6.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:25:00   14:17  
7.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    12:29:00   14:21  
8.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:55:00   14:30  
9.   Aino Lampinen Mäntsälän Urheilijat    11:05:00   14:44  
9.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:33:00   14:44  
11.   Emma Kangas Lapuan Virkiä    12:43:00   14:48  
12.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    13:19:00   14:58  
13.   Maija Mäkinen Keravan Urheilijat    11:07:00   15:08  
14.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske    10:51:00   15:09  
15.   Sofia Ovsyannikova Polar Star  RUS  11:35:00   15:12  
16.   Heidi Mustonen Helsingin Suunnistajat    12:51:00   15:54  
17.   Ella Kaukonen Espoon Suunta    12:11:00   16:42  
18.   Sarianna Pinola Rasti-Nokia    11:25:00   16:48  
19.   Veera Roine Delta    11:43:00   16:52  
20.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat    11:37:00   17:20  
21.   Maria Blinova Belie Nochi  RUS  11:31:00   17:21  
22.   Viktoriia Gerdo Vesta  RUS  11:49:00   17:31  
23.   Aino Varkoi Kalske    11:23:00   17:42  
24.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä    13:01:00   18:04  
25.   Jenny Elovaara Hämeenlinnan Suunnistajat    12:31:00   18:26  
26.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    10:55:00   18:54  
27.   Ella Hyvärinen Rastivarsat    10:57:00   19:01  
27.   Polina Kondrasheva Lytkarino  RUS  12:57:00   19:01  
29.   Nora Lindroos OK Raseborg    12:15:00   19:37  
30.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko    13:07:00   19:44  
31.   Mariia Ziganchenko ABC St-Petersburg  RUS  10:45:00   19:54  
32.   Laura Uusi-Simola Mäntsälän Urheilijat    11:59:00   20:16  
33.   Emma Kivilaakso Lynx    11:17:00   20:27  
33.   Anastassia Eltsova Northern Wind  RUS  12:37:00   20:27  
35.   Julia Himilä Delta    13:05:00   20:39  
36.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat    12:03:00   20:41  
37.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles    10:53:00   21:51  
38.   Anna Chelnova Northern Wind  RUS  10:39:00   22:22  
39.   Kaisu Kyrö Rastivarsat    12:05:00   23:00  
40.   Jonna Hakala IF Femman    12:19:00   23:17  
41.   Mira Mandell IF Femman    11:15:00   23:18  
42.   Saara Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö    11:29:00   23:27  
43.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    11:21:00   23:39  
44.   Ella Skog Koovee    10:37:00   24:00  
45.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri    11:47:00   24:29  
46.   Vlada Bondarenko Peterhof  RUS  12:17:00   24:30  
47.   Elizaveta Lobanova Vesta  RUS  10:41:00   24:40  
47.   Wilma Arrakoski OK77    11:53:00   24:40  
49.   Anna Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat    11:57:00   25:01  
50.   Henriikka Tilli Lynx    13:11:00   25:55  
51.   Patricia Knip IF Femman    13:09:00   27:11  
52.   Sofya Mukhacheva ABC St-Petersburg  RUS  11:45:00   27:14  
53.   Ellinor Höstman Solf IK    11:01:00   27:25  
54.   Luna Ketonen OK Orient    10:31:00   27:47  
55.   Anastasiya Mashenko ABC St-Petersburg  RUS  12:45:00   28:38  
56.   Maria Määttänen Espoon Suunta    10:35:00   29:09  
57.   Jenni Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat    11:03:00   30:15  
58.   Diana Abeydulaeva Lytkarino  RUS  11:27:00   31:13  
59.   Natalia Shabliy Orienta-Kyncevo  RUS  12:39:00   34:06  
60.   Arina Lobanova Vesta  RUS  13:13:00   35:01  
61.   Olga Vasilyeva Nord West  RUS  11:13:00   35:26  
62.   Veronika Visherskaya Belie Nochi  RUS  12:59:00   35:36  
63.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    10:33:00   37:36  
64.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:11:00   38:28  
65.   Natalia Bolotova Orienta-Kyncevo  RUS  11:09:00   40:09  
66.   Arina Bektasheva O-Sestrore  RUS  10:49:00   1:57:23  
   Wilma Westerlund OK Raseborg    10:43:00   ej startad  
   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:47:00   disk  
   Maria Temkina Northern Wind  RUS  11:39:00   ej startad  
   Olga Afonina SKRUM Moscow  RUS  11:51:00   ej startad  
   Anna Skripka OK AKFA  RUS  12:01:00   disk  
   Sarah Louise Brynhildsen Wing OK  NOR  12:09:00   bröt  
   Sofia Haglund Solf IK    12:27:00   disk  
   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna    12:47:00   disk  
   Sanni Oikkonen OH    13:03:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English