SM-pitkämatka R1 5.9.2010, finaalit

H15

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,3 km
Mål
5,7 km
 
1.   Edvard Sundman Delta    12:52:00   28:14 (1)  36:43  
2.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    12:46:00   31:30 (3)  40:47  
3.   Arto Talvinen MS Parma    12:58:00   30:05 (2)  41:04  
4.   Arttu Syrjäläinen Navi    12:31:00   32:37 (4)  41:44  
5.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti    12:55:00   34:29 (5)  44:00  
6.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    12:28:00   35:40 (7)  44:46  
7.   Antti-Ville Salomaa Navi    12:19:00   35:08 (6)  46:42  
8.   Aki Saari Pohjankyrön Rasti    12:34:00   35:56 (8)  46:44  
9.   Vilho Loukkalahti Delta    12:01:00   36:30 (9)  47:14  
10.   Henri Similä SK Vuoksi    12:13:00   37:01 (10)  47:49  
11.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:37:00   37:49 (11)  48:36  
12.   Christoffer Melin IK Falken    11:22:00   39:45 (15)  51:34  
13.   Antti Mäkelä Rastikarhut    11:10:00   38:53 (12)  52:02  
14.   Arto Niiranen Kalevan Rasti    12:10:00   40:07 (16)  52:11  
15.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    11:46:00   40:44 (17)  54:05  
16.   Joachim Harald IK Falken    11:58:00   42:38 (19)  54:18  
17.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    11:34:00   44:03 (23)  55:40  
18.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä    12:25:00   46:17 (25)  55:54  
19.   Anssi Huostila Lammin Säkiä    12:43:00   38:58 (13)  56:02  
20.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:28:00   42:49 (21)  56:08  
21.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    12:04:00   42:37 (18)  56:57  
22.   Olli Malinen Tuusulan Voima-Veikot    12:16:00   39:18 (14)  57:16  
23.   Jere Pantsar Pellon Ponsi    11:07:00   42:43 (20)  57:59  
24.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    11:49:00   44:00 (22)  58:45  
25.   Samuli Koskinen Turun Suunnistajat    12:22:00   47:58 (28)  58:54  
26.   Jesse Ihalainen Navi    12:49:00   47:02 (26)  59:07  
27.   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    11:25:00   45:51 (24)  59:29  
28.   Pyry-Santeri Paloposki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:13:00   48:54 (30)  1:00:57  
29.   Petja Pöyhönen Länsi-Lavian Loiske    11:55:00   47:39 (27)  1:02:07  
30.   Viljam Grahn Närpes OK    11:43:00   48:01 (29)  1:05:25  
31.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    12:40:00   56:04 (32)  1:08:12  
32.   Markus Arvola Koovee    12:07:00   54:36 (31)  1:13:54  
33.   Joakim Hakala IF Femman    11:19:00   1:00:11 (33)  1:14:20  
34.   Jasper Martelius MS Parma    11:04:00   1:01:26 (34)  1:14:46  
35.   Pyry Tuuppa Ulvilan Ura    11:31:00   1:06:37 (35)  1:20:05  
36.   Janne Lousio Pihkaniskat    11:16:00   1:09:04 (36)  1:27:51  
   Santtu Virjula Navi    11:01:00      disk  
   Otto Itkonen Turun Suunnistajat    11:37:00      disk  
   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    11:40:00      ej startad  
   Janne Rohula Delta    11:52:00      disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English