Starttid | 5,20 km |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Raimo Nissi | Maarian Mahti | FIN | 11:30:00 | ||||
Arvo Jonkka | Rastikarhut | FIN | 11:30:00 | ||||
Ahti Erkkilä | Paimion Rasti | FIN | 11:30:00 | ||||
Jorma Paldanius | Turun Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | disk | |||
Raimo Laakso | HaHa | FIN | 11:30:00 | disk | |||
Matti Hahto | Oriveden Ponnistus | FIN | 11:30:00 | bröt | |||
Juhani Jokinen | Maarian Mahti | FIN | 11:30:00 | ||||
Matti Laitinen | Mesikämmenet | FIN | 11:30:00 | ||||
Heikki Heinonen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:30:00 | ||||
Jukka Savolainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:30:00 | ej startad | |||
Matti Elonen | Rasti-Lukko | FIN | 11:30:00 | ||||
Kari Kallio | Fiskarin Urheilijat -47 | FIN | 11:30:00 | ||||
Seppo Sorri | Pihtiputaan Tuisku | FIN | 11:30:00 | ej startad | |||
Tuomo Peltola | MS Parma | FIN | 11:30:00 | ||||
Aare Virta | Suomusjärven Sisu | FIN | 11:30:00 | ||||
Tapani Kallio-Könnö | Espoon Suunta | FIN | 11:30:00 | ||||
Pekka Syväterä | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | disk | |||
Jorma Eskola | Maarian Mahti | FIN | 11:30:00 | ||||
Jaakko Mäkinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:30:00 | ||||
Olli Saarinen | Delta | FIN | 11:30:00 | ||||
Taisto Helppolainen | Eura-Kauttuan Urheilijat | FIN | 11:30:00 | ||||
Pauli Kleemola | Pihkaniskat | FIN | 11:30:00 | ||||
Reijo Orrensalo | Turun Visat | FIN | 11:30:00 | ||||
Hannu Leppänen | Rauman Työväen Urheilijat | FIN | 11:30:00 | ||||
Seppo Urhonen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | disk | |||
Pentti Mikkola | Rastikarhut | FIN | 11:30:00 | ||||
Aarno Hovikorpi | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | ||||
Matti Mäkinen | Mesikämmenet | FIN | 11:30:00 | ||||
Juhani Sonkki | Paimion Rasti | FIN | 11:30:00 | ej startad | |||
Eero Leppäkorpi | Leppävaaran Sisu | FIN | 11:30:00 | ||||
Juhani Ketamo | Suunta-Sepot | FIN | 11:30:00 | ||||
Taisto Valkonen | Hankasalmen Hanka | FIN | 11:30:00 | ||||
Hannu Erkiö | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | ||||
Rauno Hedenström | Maarian Mahti | FIN | 11:30:00 | ||||
Rauno Visa | Suomusjärven Sisu | FIN | 11:30:00 | ||||
Paavo Rönkkö | Espoon Suunta | FIN | 11:30:00 | ||||
Koitto Verha | Rasti-Lukko | FIN | 11:30:00 | ||||
Timo Grönroos | MS Parma | FIN | 11:30:00 | ||||
Timo Rapakko | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:30:00 | ||||
Raimo Karsikas | Maarian Mahti | FIN | 11:30:00 | ||||
Jorma Tenhunen | Nilsiän Nujakka | FIN | 11:30:00 | ||||
Ralf Rönn | Akilles OK | FIN | 11:30:00 | ||||
Kalevi Moisio | Turun Suunnistajat | FIN | 11:30:00 | ||||
Heimo Hongisto | Loimaan Jankko | FIN | 11:30:00 |