2016_wappu
Fiskars Village Run - Wappu
MPUOLI
21,15
5
Öhman
Dan
Ingå IF
Ingå IF
17:59:50
64790
5593
105
Vesterinen
Petri
Astrid Sylvia
Astrid Sylvia
17:59:50
64790
6072
57
Byggningsbacka
Rune
Karis
Karis
17:59:50
64790
6083
77
Väänänen
Paavo
LUP-82
LUP-82
17:59:50
64790
6206
97
Mangström
Stefan
17:59:50
64790
6346
142
Harrinvirta
Samu
17:59:50
64790
6776
13
Kettunen
Teemu
Hyvät tyypit
Hyvät tyypit
17:59:50
64790
7687
115
Dahlqvist
Markus
17:59:50
64790
7833
67
Seppänen
Henry
-
-
17:59:50
64790
7906
NPUOLI
21,15
74
Rauttola
Marja
Lohja
Lohja
17:59:50
64790
6872
62
Erjos
Anu
Xtri Lahti
Xtri Lahti
17:59:50
64790
7403
12
Tiina
Tampereenmaratonklubi
Tampereenmaratonklubi
17:59:50
64790
9313
M50PUOLI
21,15
116
Julkunen
Ari-Pekka
Endurance
Endurance
17:59:50
64790
6538
56
Sjölund
Henrik
-
-
17:59:50
64790
6671
N50PUOLI
21,15
58
Arell
Aila
Team Raju
Team Raju
17:59:50
64790
6235
128
Reilimo
Marja
Team Raju
Team Raju
17:59:50
64790
6542
KPUOLI
21,15
70
Saloniitty
Jouni
Team Raju
Team Raju
17:59:50
64790
6538
MVARTTI
10,57
99
Loukkalahti
Otto
IF Raseborg
IF Raseborg
17:59:50
64790
2148
86
Kero
Jukka
VSVU
VSVU
17:59:50
64790
2159
124
Nyholm
Tero
17:59:50
64790
2654
132
Ilomäki
Timo
Saskan talli
Saskan talli
17:59:50
64790
2868
154
Nylund
André
Ingå IF
Ingå IF
17:59:50
64790
2903
143
Lindholm
Stefan
Billnäs Enduro
Billnäs Enduro
17:59:50
64790
3064
55
Kaihovirta
Matias
-
-
17:59:50
64790
3179
139
Lavikainen
Lauri
17:59:50
64790
3307
134
Rundgren
Johannes
Saskan talli
Saskan talli
17:59:50
64790
3328
131
Vanhala
Tomas
17:59:50
64790
3355
36
Salminen
Sami
-
-
17:59:50
64790
3718
103
Nylund
Sami
17:59:50
64790
4107
133
Escartin
Marko
Fiskars Tennis Klub
Fiskars Tennis Klub
17:59:50
64790
DNF
NVARTTI
10,57
19
Harala
Linnea
Someron Esa
Someron Esa
17:59:50
64790
2632
15
Öblom
Jonna
OK Raseborg
OK Raseborg
17:59:50
64790
2768
91
Vartio
Pilvi
17:59:50
64790
3132
120
Niemeier
Emma
17:59:50
64790
3246
160
Salmenoja
Sanna
Liedon Luja
Liedon Luja
17:59:50
64790
3292
65
Kullberg
Nana
OK Raseborg
OK Raseborg
17:59:50
64790
3473
141
Harrinvirta
Janiika
17:59:50
64790
3477
40
Pyrhönen
Hanna
Hyvät tyypit
Hyvät tyypit
17:59:50
64790
3517
161
Alonso feijoo
Beatris
17:59:50
64790
3678
43
Välimäki
Veera
Hyvät Tyypit
Hyvät Tyypit
17:59:50
64790
3993
37
Koivumäki
Marjut
-
-
17:59:50
64790
4027
98
Harrinvirta
Jonina
17:59:50
64790
4157
126
Rolin
Tinja
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
4176
75
Rauttola
Tiia-Maria
Lohja
Lohja
17:59:50
64790
4315
1
Hellén
Heidi
-
-
17:59:50
64790
4744
144
Lavikainen
Henna
17:59:50
64790
4748
46
Ni Ghriofa
Eibhlin
Kisko
Kisko
17:59:50
64790
DNS
M40VARTTI
10,57
113
Nyman
Jörgen
OK Raseborg
OK Raseborg
17:59:50
64790
2611
149
Pettersson-Fernholm
Kim
Esbo If
Esbo If
17:59:50
64790
2662
151
Kevin
Magnus
Tenala IF
Tenala IF
17:59:50
64790
2723
102
Nisunen
Juha-Pekka
Vilhon puu ja piippu
Vilhon puu ja piippu
17:59:50
64790
2733
138
Montonen
Jari
Billnäs Enduro
Billnäs Enduro
17:59:50
64790
2808
41
Syrjälä
Timo
Somerniemen Veikot
Somerniemen Veikot
17:59:50
64790
2818
27
Brooks
Robert
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
2932
61
Laakkonen
Janne
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
17:59:50
64790
3006
145
Täppinen
Jan
ÖSK
ÖSK
17:59:50
64790
3090
123
Kangasharju
Pekka
Inkoon Voima
Inkoon Voima
17:59:50
64790
3125
104
Laajajärvi
Harri
Lvi-Laajajärvi
Lvi-Laajajärvi
17:59:50
64790
3843
18
Åkerlund
Per
Synchrorunners
Synchrorunners
17:59:50
64790
3880
34
Kotilainen
Kristian
vaimo on seurana
vaimo on seurana
17:59:50
64790
5084
N40VARTTI
10,57
51
Toivonen
Teija
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
17:59:50
64790
2935
79
Timonen
Saara
Turun urheiluliitto
Turun urheiluliitto
17:59:50
64790
3145
147
Graner
Maarit
17:59:50
64790
3610
119
Kotilainen
Heidi
17:59:50
64790
3647
17
Åkerlund
Kirsi
Synchrorunners
Synchrorunners
17:59:50
64790
4072
M60VARTTI
10,57
92
Shikalov
Yuri
Joensuun Katja
Joensuun Katja
17:59:50
64790
2643
52
Elovaara
Harri
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
17:59:50
64790
2809
95
Näppäri
Harri
Loimaan Leisku
Loimaan Leisku
17:59:50
64790
2811
140
Laaksonen
Lasse
Suomusjärven Sisu
Suomusjärven Sisu
17:59:50
64790
2889
16
Heimberg
Ulf
Skogby IK
Skogby IK
17:59:50
64790
3266
32
Lipponen
Eino
Liedon Luja
Liedon Luja
17:59:50
64790
3402
78
Peltomaa
Timo
Karjaan Ura
Karjaan Ura
17:59:50
64790
3500
163
Mäkinen
Reima
Team Raju
Team Raju
17:59:50
64790
4588
22
Pellinen
Jari
Joken Talli
Joken Talli
17:59:50
64790
DNS
N60VARTTI
10,57
33
Lehtonen
Tuija
Liedon Luja
Liedon Luja
17:59:50
64790
3402
KVARTTI
10,57
8
Grönroos
Joakim
Österby FBK
Österby FBK
17:59:50
64790
2920
148
Kaasalainen
Pertti
Lohja
Lohja
17:59:50
64790
3047
20
Korvenoja
Jukka
Synchrorunners
Synchrorunners
17:59:50
64790
3296
94
Tiiri
Jorma
VSVU-LOIMAA
VSVU-LOIMAA
17:59:50
64790
3345
23
Sandelin
Johan
Hyvät tyypit
Hyvät tyypit
17:59:50
64790
3383
146
Kevin
Frank
OK Raseborg
OK Raseborg
17:59:50
64790
3456
66
Kullberg
Peter
Ekenäs Simsällskap
Ekenäs Simsällskap
17:59:50
64790
3623
54
Luhti
Juhani
LaAT
LaAT
17:59:50
64790
3718
44
Simontaival
Terhi
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
3801
63
Tuominen
Leena
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
3802
45
Simontaival
Neea
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
3820
47
Peippo
Pasi
-
-
17:59:50
64790
3950
158
Aitta
Catherine
FU-47
FU-47
17:59:50
64790
4053
38
Sopen-Luoma
Jari
Raaseporin liikkujat
Raaseporin liikkujat
17:59:50
64790
4093
21
Korvenoja
Tarja
Synchrorunners
Synchrorunners
17:59:50
64790
4100
112
Forsman
Heidi
17:59:50
64790
4107
127
Madsen
Annika
17:59:50
64790
4138
2
Rolin
Kirsi
-
-
17:59:50
64790
4177
76
Viirto
Jarmo
Lohja
Lohja
17:59:50
64790
4217
130
Schoultz
Vera
17:59:50
64790
4262
129
Nyman
Daniel
17:59:50
64790
4262
88
Michaeli
Susanna
17:59:50
64790
4400
71
Katila
Katja
Team Raju
Team Raju
17:59:50
64790
4406
10
Johansson
Lotta
Lunkis
Lunkis
17:59:50
64790
4418
87
Nuutinen
Nina
17:59:50
64790
4643
162
Jalonen
Pauliina
17:59:50
64790
4652
137
Viitanen
Minttu-Maaria
17:59:50
64790
DNF
P17_4KM
3,8
82
Sandell
Cedrik
ÖSK
ÖSK
18:10:04
65404
853
T17_4KM
3,8
93
Itkonen
Evita
Porvoon Urheilijat
Porvoon Urheilijat
18:10:04
65404
868
53
Kauranen
Vilja
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:10:04
65404
869
42
Veikkola
Katri
Somerniemen Veikot
Somerniemen Veikot
18:10:04
65404
1034
11
Johansson
Frida
Lunkis
Lunkis
18:10:04
65404
1204
K_4KM
3,8
101
Loukkalahti
Vilho
IF Raseborg
IF Raseborg
18:10:04
65404
788
156
von Schoultz
Carel
18:10:04
65404
1038
96
Söderholm
Kaj
Sjundeå IF
Sjundeå IF
18:10:04
65404
1073
73
Källberg
Stefan
Elimo Riv I
Elimo Riv I
18:10:04
65404
1233
81
Kock
Jouni
Espoo
Espoo
18:10:04
65404
1271
155
von Schoultz
Sissy
18:10:04
65404
1292
152
Vanni
Johanna
18:10:04
65404
1292
111
Arbelius
Liisa
Turenki
Turenki
18:10:04
65404
1377
107
Vainio
Netta
18:10:04
65404
1397
108
Vainio
Jarkko
18:10:04
65404
1397
136
Sivonen
Iinu
18:10:04
65404
1405
135
Raatikainen
Minna
18:10:04
65404
1406
118
Veskoniemi
Mimmi
Inarin Yritys
Inarin Yritys
18:10:04
65404
1421
114
Harteva
Kauko
Team Raju
Team Raju
18:10:04
65404
1434
117
Veskoniemi
Maija
Inarin Yritys
Inarin Yritys
18:10:04
65404
1469
39
Sopen-Luoma
Sonja
Raaseporin Liikkujat
Raaseporin Liikkujat
18:10:04
65404
1571
25
Karttunen
Veikko
Kuopio
Kuopio
18:10:04
65404
1699
72
Bruncrona
Cecilia
18:10:04
65404
1708
121
Sandås
Brita
18:10:04
65404
2125
24
Karttunen
Tuula
Team Raju
Team Raju
18:10:04
65404
2179
80
Parkkola
Reijo
Turun Valpas
Turun Valpas
18:10:04
65404
2180
150
Malmgren
Soile
Inkoon Voima
Inkoon Voima
18:10:04
65404
2189
110
Arbelius
Pauli
Turenki
Turenki
18:10:04
65404
2206
26
Harju
Jarmo
Turun Valpas
Turun Valpas
18:10:04
65404
2244
122
Sandås
Bengt
18:10:04
65404
2919
P15_2KM
1,8
50
Laitinen
Alex
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
389
T15_2KM
1,8
P13_2KM
1,8
106
Kauranen
Eino
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:20:00
66000
415
31
Johansson
Jens
FBC Raseborg Knights
FBC Raseborg Knights
18:20:00
66000
440
59
Laakkonen
Jesse
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
18:20:00
66000
508
T13_2KM
1,8
68
Lupala
Saimi
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
395
83
Sandell
Cilia
ÖSK
ÖSK
18:20:00
66000
448
125
Minkkinen
Vilja
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
506
100
Loukkalahti
Saima
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
509
P11_2KM
1,8
14
Fritzen
Florian
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
417
30
Johansson
Jimi
FBC Raseborg Knights
FBC Raseborg Knights
18:20:00
66000
420
3
Rolin
Milton
FU
FU
18:20:00
66000
437
64
Timonen
Roni
Turun Urheiluliitto
Turun Urheiluliitto
18:20:00
66000
445
60
Laakkonen
Jere
Turku
Turku
18:20:00
66000
546
28
Lindman
Matias
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:20:00
66000
551
29
Lindman
Mikael
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:20:00
66000
586
T11_2KM
1,8
9
Rossi
Selene
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot
18:20:00
66000
402
69
Lupala
Selma
IF Raseborg
IF Raseborg
18:20:00
66000
489
35
Äikää
Kiia
HIFK
HIFK
18:20:00
66000
497
7
Eklund
Jennica
HIFK Friidrott
HIFK Friidrott
18:20:00
66000
508
4
Rolin
Olivia
FU
FU
18:20:00
66000
537
P9_2KM
1,8
89
Alatalo
Oliver
18:20:00
66000
499
48
Kari
Ukko
Fiskarin koulu
Fiskarin koulu
18:20:00
66000
587
153
Nylund
Vilhelm
Ingå IF
Ingå IF
18:20:00
66000
589
49
Kari
Urho
Fiskarin päiväkoti
Fiskarin päiväkoti
18:20:00
66000
642
T9_2KM
1,8
6
Konttinen
Silja
HIFK
HIFK
18:20:00
66000
576
109
Vainio
Alissa
18:20:00
66000
592
85
Kero
Paola
18:20:00
66000
592
157
Yli-Tepsa
Signe
18:20:00
66000
605
90
Alatalo
Olivia
18:20:00
66000
605
84
Kero
Elena
18:20:00
66000
665
159
Lintervo
Unna
18:20:00
66000
711
VAKANTIT
0