Suunnistuksen SM-sprintti (WRE) Jyväskylässä 15.5.2022

D14K, hyväksytyt finaaliin

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
1,7 km
 
1.   Lotta Laakso Lappeen Riento  FIN  9:46:00   7:58 (1)  8:16  
2.   Roosa Muukkonen SK Uusi  FIN  9:45:00   8:39 (2)  8:58  
3.   Siiri Honkanen Rastivarsat  FIN  9:06:00   9:21 (3)  9:37  
4.   Lotta Lehtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:42:00   9:24 (4)  9:39  
5.   Alina Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  9:18:00   9:26 (5)  9:43  
6.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  9:12:00   9:43 (6)  9:59  
7.   Karoliina Laamanen Tarpian Suunta  FIN  9:38:00   9:48 (7)  10:03  
8.   Stella Määttänen Rastikarhut  FIN  9:07:00   9:55 (8)  10:11  
9.   Iines Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  9:08:00   9:55 (8)  10:13  
10.   Tuuli Jormanainen Kangasala SK  FIN  9:35:00   10:08 (10)  10:24  
11.   Saara Saranpää Rasti-Jussit  FIN  9:00:00   10:15 (12)  10:31  
11.   Nanna Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  9:20:00   10:15 (12)  10:31  
11.   Pinja Länsitie SK Pohjantähti  FIN  9:29:00   10:13 (11)  10:31  
14.   Martta Väisänen SK Pohjantähti  FIN  9:01:00   10:26 (14)  10:43  
15.   Tuuli Miettinen Lynx  FIN  9:17:00   10:27 (15)  10:44  
16.   Helmiina Similä SK Pohjantähti  FIN  9:32:00   10:28 (16)  10:45  
17.   Kaisla Salmia Tarpian Suunta  FIN  9:36:00   10:38 (17)  10:54  
18.   Matleena Ketola Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:39:00   10:41 (18)  11:00  
19.   Liina Hokkanen SK Pohjantähti  FIN  9:19:00   10:51 (20)  11:05  
20.   Aino Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  9:41:00   10:45 (19)  11:06  
21.   Taru Kautto Rasti E4  FIN  9:15:00   10:58 (21)  11:14  
22.   Siiri Halkilahti Angelniemen Ankkuri  FIN  9:37:00   11:00 (22)  11:17  
23.   Fanni Perälä Laihian Luja  FIN  9:02:00   11:05 (23)  11:22  
24.   Ellen Fröjdö Turun Suunnistajat  FIN  9:13:00   11:17 (24)  11:35  
25.   Emmi Honkala Tampereen Pyrintö  FIN  9:10:00   11:24 (25)  11:43  
26.   Manja Harjamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  9:44:00   11:26 (26)  11:45  
27.   Helmi Turunen Tampereen Pyrintö  FIN  9:16:00   11:27 (27)  11:46  
28.   Neea Pyhtilä Kyrös-Rasti  FIN  9:40:00   11:41 (28)  11:59  
29.   Silja Hietanen SK Vuoksi  FIN  9:25:00   11:53 (29)  12:10  
30.   Senni Rautiainen Sotkamon Jymy  FIN  9:28:00   12:06 (30)  12:26  
31.   Liina Laine Lauttakylän Luja  FIN  9:21:00   12:37 (31)  12:55  
32.   Ella Mäkelä Turun Suunnistajat  FIN  9:34:00   13:54 (33)  14:13  
33.   Thelma Backlund IF Femman  FIN  9:33:00   13:53 (32)  14:16  
34.   Ella Nyholm Jämsän Retki-Veikot  FIN  9:27:00   14:13 (34)  14:31  
35.   Elsa Nurmiainen OK Raseborg  FIN  9:30:00   14:25 (35)  14:46  
36.   Lydia Engblom OK Trian  FIN  9:22:00   14:43 (36)  15:02  
37.   Siiri Lindholm Olavin Rasti  FIN  9:14:00   14:47 (37)  15:03  
38.   Saana Kuoppala Rasti-Kurikka  FIN  9:03:00   14:48 (38)  15:04  
39.   Clara Grönholm OK Trian  FIN  9:26:00   15:14 (39)  15:34  
40.   Enna Enqvist Rajamäen Rykmentti  FIN  9:23:00   15:48 (40)  16:04  
41.   Aada Heikkinen SK Pohjantähti  FIN  9:31:00   18:13 (41)  18:41  
   Sanni Korpi Rasti-Jussit  FIN  9:04:00      ei läht.  
   Ilona Tonder SK Vuoksi  FIN  9:05:00      hylätty  
   Sini Saar Navi  FIN  9:09:00      hylätty  
   Alina Siivola Helsingin Suunnistajat  FIN  9:11:00      ei läht.  
   Saana Lehtovirta Tampereen Pyrintö  FIN  9:24:00      ei läht.  
   Aada Sauso Helsingin Suunnistajat  FIN  9:43:00      ei läht.  
   Iida Koskinen Rasti-Nokia  FIN  9:47:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English