Suunnistuksen SM-sprintti (WRE) Jyväskylässä 15.5.2022

D14

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Maali
2,4 km
 
1.   Lotta Laakso Lappeen Riento  FIN  15:10:00   11:17 (1)  11:35  
2.   Roosa Muukkonen SK Uusi  FIN  15:09:00   11:23 (2)  11:41  
3.   Lotta Lehtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:07:00   12:19 (3)  12:20  
4.   Stella Määttänen Rastikarhut  FIN  15:03:00      12:25  
5.   Pinja Länsitie SK Pohjantähti  FIN  14:58:00   12:48 (4)  13:06  
6.   Iines Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  15:02:00   13:23 (5)  13:43  
7.   Aino Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  14:51:00      13:49  
8.   Nanna Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  14:59:00      14:01  
9.   Siiri Honkanen Rastivarsat  FIN  15:08:00   13:45 (6)  14:04  
10.   Matleena Ketola Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:53:00      14:06  
10.   Alina Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  15:06:00      14:06  
12.   Saara Saranpää Rasti-Jussit  FIN  15:00:00   13:47 (7)  14:08  
13.   Siiri Halkilahti Angelniemen Ankkuri  FIN  14:49:00      14:16  
14.   Tuuli Miettinen Lynx  FIN  14:56:00   14:11 (8)  14:29  
15.   Kaisla Salmia Tarpian Suunta  FIN  14:54:00   14:14 (9)  14:31  
16.   Tuuli Jormanainen Kangasala SK  FIN  15:01:00      14:36  
17.   Martta Väisänen SK Pohjantähti  FIN  14:57:00      14:49  
18.   Liina Hokkanen SK Pohjantähti  FIN  14:52:00      14:52  
19.   Siiri Lindholm Olavin Rasti  FIN  14:34:00      15:05  
20.   Manja Harjamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  14:45:00   14:48 (10)  15:07  
21.   Helmiina Similä SK Pohjantähti  FIN  14:55:00      15:13  
22.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  15:05:00      15:14  
23.   Neea Pyhtilä Kyrös-Rasti  FIN  14:43:00   14:58 (11)  15:16  
24.   Helmi Turunen Tampereen Pyrintö  FIN  14:44:00      15:30  
25.   Aada Heikkinen SK Pohjantähti  FIN  14:30:00      15:31  
26.   Thelma Backlund IF Femman  FIN  14:38:00      15:56  
27.   Ellen Fröjdö Turun Suunnistajat  FIN  14:47:00      16:14  
28.   Emmi Honkala Tampereen Pyrintö  FIN  14:46:00      16:19  
29.   Fanni Perälä Laihian Luja  FIN  14:48:00   16:32 (12)  16:54  
30.   Liina Laine Lauttakylän Luja  FIN  14:40:00      17:10  
31.   Clara Grönholm OK Trian  FIN  14:32:00   18:14 (13)  18:39  
31.   Taru Kautto Rasti E4  FIN  14:50:00      18:39  
33.   Silja Hietanen SK Vuoksi  FIN  14:42:00   18:40 (15)  18:58  
34.   Ella Nyholm Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:37:00   18:39 (14)  19:01  
35.   Ella Mäkelä Turun Suunnistajat  FIN  14:39:00   19:13 (16)  19:38  
36.   Elsa Nurmiainen OK Raseborg  FIN  14:36:00      20:46  
37.   Saana Kuoppala Rasti-Kurikka  FIN  14:33:00   20:36 (17)  20:54  
38.   Senni Rautiainen Sotkamon Jymy  FIN  14:41:00   21:01 (18)  21:20  
39.   Lydia Engblom OK Trian  FIN  14:35:00   26:00 (19)  26:15  
40.   Enna Enqvist Rajamäen Rykmentti  FIN  14:31:00   26:15 (20)  26:39  
   Karoliina Laamanen Tarpian Suunta  FIN  15:04:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English