Särkänniemi-suunnistus 2019

H9RR

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1.6 km
Maali
1,7 km
 
1.   Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:39:00   7:05 (2)  7:21  
2.   Hermanni Latonummi Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:32:00   7:19 (3)  7:34  
3.   Luukas Koivisto SK Uusi  FIN  11:26:00   7:34 (4)  7:49  
4.   Kasper Ekonoja Pellon Ponsi  FIN  11:18:00   7:41 (5)  7:57  
5.   Ohto Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  11:14:00   7:42 (6)  7:59  
6.   Iiro Lähteenmäki Turun Suunnistajat  FIN  11:31:00   7:48 (7)  8:05  
7.   Patrik Johansson Espoon Suunta  FIN  10:51:00   7:57 (8)  8:15  
8.   Aaron Toivanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:13:00   8:04 (9)  8:22  
9.   Eetu Pekkala SK Uusi  FIN  11:38:00   8:11 (10)  8:28  
10.   Onni Lepistö Hauhon Sisu  FIN  10:54:00   8:33 (11)  8:49  
11.   Paavo Heikkinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:37:00   8:38 (12)  8:58  
12.   Aleksi Riihimäki Koovee  FIN  11:11:00   8:51 (13)  9:08  
13.   Väinö Pusa Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  10:53:00   8:52 (14)  9:11  
14.   Miko Ahola Hyvinkään Rasti  FIN  11:29:00   9:08 (15)  9:26  
15.   Topias Lyytinen Suonenjoen Vasama  FIN  10:48:00   9:15 (16)  9:34  
16.   Vinski Räihä Navi  FIN  11:15:00   9:18 (17)  9:37  
17.   Lassi Ekström MS Parma  FIN  11:04:00   9:25 (18)  9:42  
18.   Juho Puumila Jalasjärven Jalas  FIN  11:54:00   9:32 (21)  9:48  
19.   Veikko Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  11:57:00   9:31 (20)  9:49  
20.   Väinö Repo SK Uusi  FIN  11:07:00   9:37 (22)  9:59  
21.   Daniel Salja Kangasala SK  FIN  11:06:00   9:42 (23)  10:02  
22.   Leevi Pimiä Tampereen Pyrintö  FIN  11:33:00   9:44 (24)  10:04  
23.   Olavi Saari Siilin Rasti  FIN  11:09:00   9:52 (27)  10:08  
24.   Jaakko Puumila Jalasjärven Jalas  FIN  11:25:00   9:50 (26)  10:09  
25.   Lenni Kosenius Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:55:00   10:16 (28)  10:33  
26.   Konsta Koski Koovee  FIN  11:00:00   10:28 (29)  10:50  
27.   Eemil Saunamäki Lapuan Virkiä  FIN  11:53:00   10:37 (30)  10:55  
28.   Peetu Varis Suunta Jyväskylä  FIN  11:24:00   10:44 (31)  11:06  
29.   Pauli Aalto MS Parma  FIN  11:44:00   10:49 (32)  11:08  
30.   Olavi Vilhonen RastiPiikkiö  FIN  12:00:00   11:10 (34)  11:29  
31.   Kaapo Ojanen Lapuan Virkiä  FIN  11:10:00   11:09 (33)  11:30  
32.   Milo Matilainen Rastihaukat  FIN  11:40:00   11:11 (36)  11:31  
32.   Patrick Karlsson Paimion Rasti  FIN  11:52:00   11:10 (34)  11:31  
34.   Perttu Silvonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:51:00   11:19 (38)  11:40  
35.   Jesse Väänänen SK Uusi  FIN  11:55:00   11:23 (41)  11:42  
36.   Aapo Vuorenmaa Lapuan Virkiä  FIN  11:45:00   11:22 (39)  11:44  
37.   Valo Yli-Savola Turun Suunnistajat  FIN  10:49:00   11:28 (42)  11:46  
37.   Aarre Okkonen Koovee  FIN  11:46:00   11:22 (39)  11:46  
39.   Eemeli Pajunen Vallan Suunta  FIN  11:34:00   11:41 (45)  12:00  
40.   Iivo Myrberg Hyvinkään Rasti  FIN  11:01:00   11:40 (44)  12:01  
41.   Veeti Varjola Koovee  FIN  11:58:00   11:46 (46)  12:03  
42.   Onni Hyvölä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:02:00   11:39 (43)  12:04  
43.   Veikka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  11:56:00   11:50 (48)  12:09  
44.   Andrei Pavilainen Lynx  FIN  11:03:00   11:48 (47)  12:11  
45.   Eemeli Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto  FIN  11:41:00   11:58 (49)  12:18  
46.   Akseli Luhtala Someron Esa  FIN  10:52:00   12:14 (50)  12:35  
47.   Lauri Launonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:59:00   12:35 (51)  12:53  
48.   Aksel Lintula RastiPiikkiö  FIN  11:49:00   12:59 (52)  13:19  
49.   Joonatan Salo Kangasala SK  FIN  11:43:00   13:11 (53)  13:31  
50.   Niilo Oiva RastiPiikkiö  FIN  11:05:00   13:12 (54)  13:37  
51.   Rasmus Samposalo Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   13:47 (56)  14:07  
52.   Jiri Ojala Lapuan Virkiä  FIN  10:59:00   14:33 (57)  14:54  
53.   Tuukka Koponen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:17:00   14:42 (58)  15:05  
54.   Eemi Mukkala Tampereen Pyrintö  FIN  11:47:00   14:53 (59)  15:16  
55.   Samu Rauhala Tampereen Pyrintö  FIN  10:56:00   15:10 (60)  15:27  
56.   Ilkka Koivurinne Kyrös-Rasti  FIN  11:42:00   15:24 (61)  15:49  
57.   Martti Suorlahti RastiPiikkiö  FIN  11:36:00   15:50 (62)  16:13  
58.   Eetu Rientonen Lapuan Virkiä  FIN  11:22:00   16:18 (63)  16:36  
59.   Vilho Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:23:00   6:49 (1)  17:05  
60.   Eeli Pihlaja Paimion Rasti  FIN  11:16:00   17:14 (64)  17:39  
61.   Tuomas Martikainen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:50:00   17:23 (65)  17:44  
62.   Eelis Silvast Tampereen Pyrintö  FIN  11:12:00   17:45 (68)  18:09  
63.   Emil Rantanen Tarpian Suunta  FIN  10:58:00   18:22 (69)  18:47  
64.   Aaro Kinni Espoon Suunta  FIN  11:28:00      18:52  
65.   Topias Reitti Lammin Säkiä  FIN  11:48:00      19:43  
66.   Julius Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:57:00   9:26 (19)  19:45  
67.   Leo Mikkolainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:50:00   11:11 (36)  21:34  
68.   Niilo Saari Paimion Rasti  FIN  12:02:00   13:27 (55)  23:44  
69.   Joa Juurikivi Tampereen Pyrintö  FIN  12:01:00   17:24 (66)  27:49  
70.   Aatu Rahikka Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:27:00   9:45 (25)  30:04  
71.   Dani Ylihärsilä Lapuan Virkiä  FIN  11:30:00   33:01 (71)  33:24  
72.   Eppu Loueranta Koovee  FIN  11:35:00   18:47 (70)  39:10  
73.   Jalmari Hanttu OK Trian  FIN  11:19:00      40:03  
74.   Lukas Leander Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   17:32 (67)  47:53  
   Urho Selin RastiPiikkiö  FIN  11:21:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English