Särkänniemi-suunnistus 2019

D14

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3.0 km
Maali
3,1 km
 
1.   Peppi Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  11:35:00   16:33 (1)  16:48  
2.   Isabella Lillqvist Kangasala SK  FIN  11:41:00   17:57 (2)  18:12  
3.   Oona Kaikkonen Koovee  FIN  11:40:00   18:57 (3)  19:11  
4.   Ronja Gröhn Tampereen Pyrintö  FIN  11:22:00   19:57 (4)  20:12  
5.   Emma-Riikka Laamanen Tarpian Suunta  FIN  11:44:00   20:27 (5)  20:42  
6.   Mia Sipilä Kangasala SK  FIN  11:30:00   20:36 (6)  20:52  
7.   Jutta Ahonen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:20:00   20:52 (7)  21:06  
8.   Lotta Laitamäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:31:00   20:55 (8)  21:13  
9.   Virna Pellikka SK Uusi  FIN  11:17:00   21:17 (9)  21:32  
10.   Piia Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  11:24:00   22:28 (10)  22:43  
11.   Ulrika Rautio Espoon Suunta  FIN  11:37:00   23:02 (11)  23:18  
12.   Inkeri Karttila MS Parma  FIN  11:14:00   23:05 (12)  23:20  
13.   Saana Nikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:15:00   23:17 (13)  23:34  
14.   Jenny Hilo Espoon Suunta  FIN  11:05:00   23:40 (14)  23:57  
15.   Mette Varjola Koovee  FIN  11:25:00   23:53 (15)  24:11  
16.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  11:21:00   23:56 (16)  24:15  
17.   Nellie Torpo Espoon Akilles  FIN  11:39:00   24:39 (17)  24:54  
18.   Saara Rajala Tarpian Suunta  FIN  11:19:00   25:05 (18)  25:22  
19.   Lotta Rintala Laihian Luja  FIN  11:43:00   25:18 (19)  25:36  
20.   Meri Talvitie Rasti-Nokia  FIN  11:06:00   25:24 (20)  25:43  
21.   Pihla Pohjola Koovee  FIN  11:07:00   26:46 (21)  27:03  
22.   Selina Arola Paimion Rasti  FIN  11:04:00   27:14 (22)  27:31  
23.   Annukka Linnainmaa Kangasala SK  FIN  11:09:00   27:17 (23)  27:32  
24.   Kaisa Takala Tampereen Pyrintö  FIN  11:33:00   27:30 (24)  27:45  
25.   Anniina Uus-Mäkelä Kiukaisten Urheilijat  FIN  11:29:00   27:38 (25)  27:56  
26.   Helmi Karkiainen Keuruun Kisailijat  FIN  11:13:00   27:54 (26)  28:07  
27.   Matilda Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:03:00   28:17 (27)  28:33  
28.   Juulia Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  11:38:00   28:21 (28)  28:38  
29.   Sini Heinonen MS Parma  FIN  11:28:00   28:45 (29)  29:03  
30.   Veera Nyholm Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:10:00   29:03 (31)  29:20  
30.   Elina Hamppu Espoon Suunta  FIN  11:23:00   29:01 (30)  29:20  
32.   Eeva Kärkkäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:34:00   30:14 (32)  30:34  
33.   Emmi Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:27:00   31:20 (33)  31:36  
34.   Pinja Korjamo Espoon Suunta  FIN  11:12:00   38:00 (34)  38:16  
35.   Sofia Kivelä Saarijärven Pullistus  FIN  11:11:00   38:03 (35)  38:20  
36.   Emma Kokkonen Navi  FIN  11:18:00   40:26 (36)  40:43  
37.   Iina Pesonen Saarijärven Pullistus  FIN  11:32:00   1:11:22 (37)  1:11:39  
   Kerttu Haapamäki Hyvinkään Rasti  FIN  11:01:00      hylätty  
   Elisa Mänty Rajamäen Rykmentti  FIN  11:02:00      ei läht.  
   Pihla Myllykoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00      hylätty  
   Aino Aulanko Espoon Akilles  FIN  11:16:00      hylätty  
   Elli Punto Rasti-Nokia  FIN  11:26:00      ei läht.  
   Penne Lautamo Vaasan Suunnistajat  FIN  11:36:00      hylätty  
   Johanna Helander MS Parma  FIN  11:42:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English