Lähtöaika | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eetu Takomo | Ski Team 105 | 19:00:00 | 7:08 | ||
2. | Hannu Sjöblom | Loimaan Leisku | 19:00:00 | 7:14 | ||
3. | Joel Seppälä | Hämeenlinnan Hiihtoseura | 19:00:00 | 7:19 | ||
4. | Karoliina Olli | Loimaan Leisku | 19:00:00 | 7:30 | ||
5. | Jaakko Heinonen | Tu NMKY | 19:00:00 | 7:40 | ||
6. | Aino Aarnio | Ylöjärven Ryhti | 19:00:00 | 7:53 | ||
7. | Eeti Tammelin | Loimaan Leisku | 19:00:00 | 8:06 | ||
8. | Roni Timonen | 19:00:00 | 8:21 | |||
9. | Olli Seppälä | Hämeenlinnan Tarmo | 19:00:00 | 8:31 | ||
10. | Elma Uusipaikka | Vahdon Tuisku | 19:00:00 | 8:49 | ||
11. | Arto Elonen | Lapin Salama | 19:00:00 | 8:51 | ||
12. | Alexander Lepola | 19:00:00 | 9:00 | |||
13. | Helmi Ahola | Turku | 19:00:00 | 9:16 | ||
14. | Roosa Syrjälä | Kosken Kaiku | 19:00:00 | 9:16 | ||
15. | Arttu Paavonen | Helsingin Jääkiekko Klubi | 19:00:00 | 9:24 | ||
16. | Liina Jälkö | Oripään Vesa | 19:00:00 | 9:32 | ||
17. | Seppo Vastamäki | Ypäjän Yllätys | 19:00:00 | 9:42 | ||
18. | Kari Ahonen | NIU | 19:00:00 | 9:47 | ||
19. | Tapio Vuorentausta | Ypäjän Yllätys | 19:00:00 | 9:57 | ||
20. | Juho Seppälä | Hämeenlinnan Tarmo | 19:00:00 | 9:58 | ||
21. | Mette Häkkinen | Punkalaitumen Kunto | 19:00:00 | 10:11 | ||
22. | Skylar Lynn Graves | Tuusulan Uimaseura | 19:00:00 | 10:20 | ||
23. | Siiri Paavonen | Helsingin Uimarit | 19:00:00 | 10:24 | ||
24. | Eerik Pulli | Grani Tennis GT | 19:00:00 | 10:34 | ||
25. | Hannu Koskinen | Tampere | 19:00:00 | 10:35 | ||
26. | Lauri Nyhä | Lempäälä Sport | 19:00:00 | 10:38 | ||
27. | Miika Sillanpää | Nummelan Palloseura | 19:00:00 | 10:45 | ||
28. | Joona Sillanpää | Nummelan Palloseura | 19:00:00 | 10:45 | ||
29. | Martta Uusipaikka | Vahdon Tuisku | 19:00:00 | 11:26 | ||
30. | Sandra Palmroth | Mynämäen Isku | 19:00:00 | 11:41 | ||
31. | Aulis Salo | Virttaan Nousu | 19:00:00 | 11:44 | ||
31. | Sauli Hernelahti | VSVU | 19:00:00 | 11:44 | ||
33. | Pauli Arbelius | Turenki | 19:00:00 | 12:47 | ||
34. | Frans Laukka | Myrränvaaran Mäiske | 19:00:00 | 12:49 | ||
35. | Helmi Nyhä | Kosken Kaiku | 19:00:00 | 12:59 | ||
36. | Niilo Ahola | Turku | 19:00:00 | 14:30 | ||
37. | Matti Isotalo | AUVA | 19:00:00 | 14:48 | ||
38. | Teuvo Hietamäki | Raisio | 19:00:00 | 16:06 | ||
39. | Akseli Olli | Pöytyän Urheilijat | 19:00:00 | 16:07 | ||
40. | Iida Nyhä | 19:00:00 | 16:41 | |||
41. | Iiris Paavonen | Helsingin Uimarit | 19:00:00 | 16:53 | ||
42. | Eetu Tuominen | Loimaa | 19:00:00 | 17:50 | ||
43. | Hermanni Nyhä | Kosken Kaiku | 19:00:00 | 23:40 |