Valtakunnalliset KLL MAASTOT Vierumäki 16.05.2019

Pojat 11

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
0,75
Maali
1,50 km
 
1.   Joona Soininen Mäntymäen koulu    12:05:00   2:02 (2)  5:22  
2.   Sander Wikblom Zacharias Skolan    12:05:00   2:03 (3)  5:25  
3.   Sakarja Koivisto Porin Kristillinen koulu    12:05:00   2:03 (4)  5:28  
4.   Eetu Muhonen Alakylän koulu    12:05:00   2:03 (5)  5:32  
5.   Niklas Hirvilahti Vilniemen koulu    12:05:00   2:03 (6)  5:36  
6.   Kasper Redman Renkomäen koulu    12:05:00   2:05 (8)  5:37  
7.   Elias Kemppainen Rakokiven koulu    12:05:00   2:08 (10)  5:39  
8.   Vilho Hietala Huhtasuon yhtenäiskoulu    12:05:00   2:04 (7)  5:40  
9.   Joonas Engblom Tolkkisten koulu    12:05:00   2:10 (13)  5:41  
10.   Niilo Kouvalainen Nivan koulu    12:05:00   2:05 (9)  5:42  
11.   Niilo Kemppainen Rakokiven koulu    12:05:00   2:12 (15)  5:47  
12.   Aarne Hannikainen Herttoniemenrannan ala-asteen k    12:05:00   2:13 (18)  5:50  
13.   Tuukka Wilska Albert Edelfeltin koulu    12:05:00   2:15 (22)  5:50  
14.   Alex Ahlgren Gammelbacka skola    12:05:00   2:12 (16)  5:53  
15.   Eelis Kuparinen Kärpäsen koulu    12:05:00   2:11 (14)  5:54  
16.   Oliver Henriksson Albert Edelfeltin koulu    12:05:00   2:09 (12)  5:54  
17.   Anton Vainio Vilniemen koulu    12:05:00   2:14 (20)  5:54  
18.   Juuso Lapveteläinen Keskuskoulu    12:05:00   2:02 (1)  5:56  
19.   Eeli Wright Hepolan koulu    12:05:00   2:19 (28)  5:57  
20.   Anton Myrtenblad Huhtisen koulu    12:05:00   2:19 (27)  6:04  
21.   Lenni Ala-Krekola Mansikkamäen koulu    12:05:00   2:18 (24)  6:06  
22.   Eelis Jauho Parjalan koulu    12:05:00   2:09 (11)  6:06  
23.   Markus Acquah Albert Edelfeltin koulu    12:05:00   2:13 (19)  6:07  
24.   Jonne Mäkipeura Albert Edelfeltin koulu    12:05:00   2:16 (23)  6:07  
25.   Roope Telama Tolkkisten koulu    12:05:00   2:12 (17)  6:08  
26.   Leo Kouki Keskuskoulu    12:05:00   2:21 (33)  6:09  
27.   Reima Pakkanen Aseman koulu    12:05:00   2:19 (25)  6:09  
28.   Eric Rinne Karisto    12:05:00   2:19 (26)  6:10  
29.   Luka Aiello Saaren koulu    12:05:00   2:23 (37)  6:12  
30.   Topias Nurmi Moision koulu    12:05:00   2:15 (21)  6:16  
31.   Jalo Tuomaala Tolkkisten koulu    12:05:00   2:20 (30)  6:16  
32.   Arttu Lahti Villähteen peruskoulu    12:05:00   2:21 (32)  6:16  
33.   Eemil Kiintola Tehtaanmäen koulu    12:05:00   2:22 (34)  6:18  
34.   Ahti Suikki Juvan kirkonkylän koulu    12:05:00   2:22 (36)  6:19  
35.   Petja Karjunen Myllypohjan peruskoulu    12:05:00   2:22 (35)  6:20  
36.   Vili Kantelinen Monnin koulu    12:05:00   2:24 (39)  6:25  
37.   Hannes Nurmi Moision koulu    12:05:00   2:30 (41)  6:29  
38.   Leevi Ala-Heikkilä Aurinkovuoren koulu    12:05:00   2:21 (31)  6:31  
39.   Leo Ryhänen Päämajakoulu    12:05:00   2:20 (29)  6:35  
40.   Kasperi Rinta-Jaskari Parjalan koulu    12:05:00   2:24 (38)  6:37  
41.   Eetu Väisänen Myllypohjan peruskoulu    12:05:00   2:27 (40)  7:13  
   Voitto Salminen Anianpellon koulu    12:05:00      keskeytti  
   Jooa Kantanen Hatsolan koulu    12:05:00      ei läht.  
   Artjom Ivanov Hepolan koulu    12:05:00      ei läht.  
   Aatos Väyrynen Hirvihaaran koulu    12:05:00      ei läht.  
   Kasperi Saarinen Hyökänummen koulu    12:05:00      ei läht.  
   Leevi Kuusimäki Kirkonkylän koulu    12:05:00      ei läht.  
   Joona Siitari Nummisten koulu    12:05:00      ei läht.  
   Joose Kinnunen Hinthaaran koulu    12:05:00      ei läht.  
   Aleksis Haverinen Keskuskoulu    12:05:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English